Opłaca sie jeździć jako #uber we #wroclaw jeśli jeździłbym tylko jakos wieczorami i nocami w weekendy i czasami w jakieś pojedyncze dni? Ile można wyciągnąć z tego?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Typowy_Furman: że nie chce mi się robić rozeznania bo wolę spędzać czas z żoną i dzieckiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
w czasach bycia singlem pewnie bym śmigał, bardziej dla rozrywki niż kasy.
na szybko - piątek/sobota i sobota/niedziela, z 15 kursów po 12pln
360 pln * 0,75 (prowizja uber) = 270 dla Ciebie
-40 pln
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Ja jebe. Byłem na koncercie w Wawie i zgubiłem w uberze portfel. Kontakt z kierowcą, okazało się, że się odnalazł. Jako, że byłem już w Łodzi poprosiłem go, żeby mi podał numer konta, to przeleje kasę na wysyłkę. Dla pana kierowcy okazało się to wielkim problemem, gdyż stwierdził, że nie będzie marnować czasu na stanie na poczcie. Mówiłem, że mi się nie śpieszy (Karty i dokumenty zostawiłem, w portfelu tylko kasa była).
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolega Mirek @emile_durkheim mnie zawołał, ale w tamtym wpisie nie mam siły przebicia, więc pisze tutaj.

#uber #taxi #januszebiznesu #zlotowy

Skoro @lucku jechałeś na lotnisko, to dlaczego kierowca przewiózł Cię 3km dalej, niż powinien? Przecież jak byk widać na zdjęciu, że skręcacie w lewo z ulicy Trzebnickiej z Zakładową... Przecież Uber jest zajebisty, a to taksówkarze jeżdżą naokoło. A, zapomniałem, zaraz dopiszesz,
wojtaz131 - Kolega Mirek @emile_durkheim mnie zawołał, ale w tamtym wpisie nie mam si...

źródło: comment_ui9RB6LaeeQe6t7d59h63ZLjRDfsAISv.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jadę sobie uberem na lotnisko we #wroclaw a pan ma ubraną kamizelkę kierowanie ruchem. Przeprosił za strój, mówiąc że musi się jakoś bronić przed taksówkarzami którzy wczoraj przez 3 godziny blokowali jego samochód.

Ci taksówkarze to Wicar i Ryba, do tej pory uważałem je za jedyną sensowną alternatywę dla ubera. Szkoda że sami pozbawiają się klientów, sam ich od dziś bojkotuję i wam polecam to samo.

#uber #
lucku - Jadę sobie uberem na lotnisko we #wroclaw a pan ma ubraną kamizelkę kierowani...

źródło: comment_V19TY1lItJTK69NxNgNCSRUK55GPyhie.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak pojechać Uberem na drugi koniec Polski za złotówkę:
1. załóż nowe konto uber
2. podepnij kartę płatniczą ze złotówką na koncie
3. jedź gdziekolwiek zechcesz
4. uber ściągnął złotówkę. nie możesz zamawiać kolejnych przejazdów, dopóki nie zapłacisz brakującej kwoty
5. załóż nowe konto uber…
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Diplo: Żeby wejść w debet musisz mieć karte debetową, która ma możliwość wejścia w debet, a to jest standardowo zablokowane...
Ja już nie raz nie miałem na koncie i zamawiałem ubera, po prostu potem żeby znowu zamówić musisz opłacić tą zaległą kwote.
I wątpię że jak nie zapłacisz to Cie Uber do sądu poda :), Ale to już cebula.
  • Odpowiedz
@kemping: potwierdzam ta patologie

Jest blad w artykule odnosnie uszkodzen. Oba auta zostaly potraktowane tym gownem prawie na kazdym elemencie

Nie wiadomo czy sprawcy uszkodzen dzialali w zmowie z gapem, natomiast powinni dostac nagrode darwina za takie akcje w centrum kazimierza naszpikowanego kamerami. Jak chlop dostanie regres to padnie na zawal.
  • Odpowiedz
@Anotherelf: przecież wiadomo, że w takie akcje nie bawi się inteligencja, tylko odpady społeczne. Typ będzie miał wpis do akt i dług do spłacenia taki, że się posra w galoty i będzie żałować swojej głupoty jeszcze przez długi czas.
  • Odpowiedz
Jeździ tam dzisiaj #uber w #gliwice bo wiem że różnie z tym bywa. Potrzebny będzie powrót z juwenaliów :P Niestety sam aplikacją nie mogę sprawdzić nie będąc w Gliwicach :(
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Miedzyzdroje2005: @IceBeast:

Kierowcami natomiast, ludzie szukający często dodatkowego zajęcia obok pracy zawodowej. Jeżdżąc swoim autem w dowolnych godzinach mogą uzupełnić domowy budżet i zarobić np. na wakacje czy realizację pasji. Nikt im nie każe pracować w konkretnych godzinach.


Zapomniał napisać, że w uberze już nikt praktycznie nie dorabia, tylko dyma w spółdzielni za 10 zł/h
  • Odpowiedz
@emka_: o kurde:

Firma potrzebująca transportu zgłasza to na Uber Freight, określając najważniejsze parametry. Jeśli znajdzie się przewoźnik, który może wykonać ten przewóz i zgadza się na proponowaną stawkę, jednym z kliknięciem w ekran zadeklaruje się on podjęcia zlecenia.


o kurde uber wymyślił transa i timo na nowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz