Wpis z mikrobloga

Kolega Mirek @emile_durkheim mnie zawołał, ale w tamtym wpisie nie mam siły przebicia, więc pisze tutaj.

#uber #taxi #januszebiznesu #zlotowy

Skoro @lucku jechałeś na lotnisko, to dlaczego kierowca przewiózł Cię 3km dalej, niż powinien? Przecież jak byk widać na zdjęciu, że skręcacie w lewo z ulicy Trzebnickiej z Zakładową... Przecież Uber jest zajebisty, a to taksówkarze jeżdżą naokoło. A, zapomniałem, zaraz dopiszesz, że do domu po coś jechałeś. Słaba prowokacja.
wojtaz131 - Kolega Mirek @emile_durkheim mnie zawołał, ale w tamtym wpisie nie mam si...

źródło: comment_ui9RB6LaeeQe6t7d59h63ZLjRDfsAISv.jpg

Pobierz
  • 10
@ja_wszystko_wiem: To gdyby wybierał trasę tak jak ty chcesz, czyli krótszą, to wiara by stała w korkach i się wkurzała.
Nie da się wszystkich zadowolić, ja tam wolę czasem zapłacić troszkę(bo zazwyczaj róznica to 1-2zł i UBER informuje o tym podczas zamawiania jaka będzie orientacyjna cena końcowa.
Szukaj poklasku gdzie indziej, nie da się wszystkich zadowolić.
@Akuku69: akurat w tej sytuacji nie ma opcji żeby Mapy Google wybrały tę trasę jako optymalną. W żadnym przypadku trasa przez zakładową nie będzie krótsza ani szybsza od tej podanej przez OPa. Poza tym korki w niedziele?