Witam. Planuje zmienić samochód odpowiedni dla #uber Planuje rozpoczac przygodę by jeździć 2,3 godziny po pracy czyli w godzinach 22-1 w nocy. Czy macie jakieś rady dla osoby startującej na własnej działalności i traktujacej to jako dodatek do zarobków ?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@noitakto: przecież ten artykuł artykuł mówi tylko o tym, że i urzędnicy nie mogą robić kontroli, a miasto nie może być oskarzycielem publicznym w tej sprawie. ITD dalej z powodzeniem prowadzi kontrole w wystawia kary. Poza tym to artykuł z marca
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Drool2: Z zycia taksowkarza - to rozwalala mnie takie Karyny zawsze, które żądały że mam ja wozić wręcz po kosztach paliwa BO ONA MA DZIECKO NA UTRZYMANIU!!!1111 A to niby Tasówkarz nie ma? Potrafiły takie w mrozie pol godziny lazic po postoju i marudzić. I wez nie schamiej w tej robocie, jak na niektorych nie dziala nic innego jak staropolskie "w---------j".
  • Odpowiedz
@blisko_kebab: Przepraszam, jak widać skoczyło mi ciśnienie od tej całej sytuacji i starając się wymyślić szybką, ciętą ripostę, nie starczyło mi już mocy obliczeniowej w mózgu na poprawną deklinację.. (,) Mea maxima culpa!

Ale na szczęście, po krótkiej wycieczce po Twoim profilu, widząc ile błędów udaje Ci się popełnić w nieco krótszych niż ten tekst komentarzach, nie mam z tego powodu kompleksów. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Ten protest taksówkarzy bardzo ładnie pokazuje esencję polskości, prostestowanie "po polsku".

A mianowicie: główną "misją" protestu nie jest poprawienie swojej własnej sytuacji, tylko pogorszenie sytuacji Ubera
Taka mentalność homo sovieticus. Dosrać innemu, a samemu tkwić w tym co jest.

A wystarczyło na przykład zaprotestować przeciwko utrzymywaniu przestarzałych biurokratycznych wymagań typu psycho-testy, jakieś sromologacje i inne pierdy śmierdy. Skoro Uber działa bez tego gówna to czemu Taxi nie może? Żyjemy w 2017 roku, dobra nawigacja to
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj pierwszy raz skorzystałem z #uber polecam mocno miły kierowca w zadbanym nowoczesnym aucie a nie sypiącym się passatem który jeździ na oleju po frytkach. :P
#taxi #taksowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Uber może przynosić zyski akcjonariuszom dopiero wtedy, gdy wykończy konkurencję i jako monopolista zdecydowanie podniesie ceny przejazdów.
Tylko w pierwszym kwartale 2017 r. Uber wygenerował stratę na poziomie 700 milionów dolarów. 2016 rok firma zamknęła z wynikiem minus 2,8 miliarda dolarów. Uber może co prawda przynosić zyski akcjonariuszom – ale dopiero wtedy, gdy wykończy konkurencję i jako monopolista zdecydowanie podniesie ceny przejazdów.

Konsekwentnie do tego dążąc, Uber sprytnie wykorzystuje inną cechę współczesnego kapitalizmu: akumulację
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@damian713: Wiesz że wolny rynek do tego nie doprowadzi? Jak uber wykończy złotówy, podniesie stawki to znajdą się ludzie którzy będą wozić za mniej niż uber. Rynek nie cierpi próżni.
  • Odpowiedz
aniem Ubera zabija floty aut autonomicznych innych firm, a nie procesy czy regulacje. Jak na ironie nie wytrzymaja oni konkurencji ze strony np. Tesli.


@Kotel_: giełda? W USA od dawna firmy high-tech są przeszacowywane z nadzieją, że w przyszłości będzie duży zysk, spójrz na ceny akcji GM i Tesli i to ile sprzedają
@PanLogik: Ale te floty aut tworzy też Uber i pewnie między innymi z tego powodu
  • Odpowiedz
Jak to jest z tymi mnożnikami? Zakładam że jutro po meczu będą spore mnożniki. Ale one obowiązują wszędzie? Pytam, bo będę pewnie chciał skorzystać jutro, ale nie spod stadionu a wręcz przeciwnie - z jednej z podwarszawskich miejscowości do Warszawy. Ostatnio za taki kurs płaciłem mniej niż 5 dyszek ale był to zwykły weekend bez żadnych imprez (albo może była noc muzeów, aczkolwiek mnożnika nie było). Kosmiczne mnożniki będą obowiązywać?

#uber
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio zastanawiałem się, czy mnie jako pasażera Ubera spotka jakaś akcja z udziałem złotówy:D. Dziś nad ranem w trakcie jazy zostaliśmy obrzuceni jakimś jajem czy innym gównem xD Kierowca zdecydował się na pościg informując kompanów w sieci o delikwencie . Tablice spisane, ale pewnie policja rozłoży ręce. Korporacja MyTaxi.

Śmierć złotówom!!!!!
#uber #zycienakrawedz #taxi #zlotowa
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach