Czy Fiat Panda mk.2 2005 rok przejdzie przez weryfikację w Uberze/Taxify? Teoretycznie spełnia wszystkie formalne wymagania. A jak to wygląda w praktyce?
#uber #taxify #motoryzacja
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber #praca #taxi Jak to w końcu wygląda z licencjami i mandatami? Każdy samochód i kierowca muszą mieć licencję. W Uberze raczej każdy samochód ma tą licencję, ale kierowca musi sobie takie coś wyrobić na własną kieszeń, inaczej nie jest chroniony przed kontrolą ITD. Dobrze to zrozumiałem? Czyli jak zdam sobie kurs za jakieś ~500 zeta i zdam egzamin płatny 140 jakoś to mogę bez żadnych
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qps666: mozesz normalnie jezdzic uberkiem, w razie mandatu go nie przyjmujesz (jesli przyjmiesz prawnicy ubera juz nie pomoga) i wtedy oni zamykaja sprawe na Twoja korzysc, komentowac whitemana nawet nie bede bo to zlotowa majaca na celu zniechecenie kogos takiego jak Ty ;)
  • Odpowiedz
#uber #praca #taxi Jak to w końcu wygląda z licencjami i mandatami? Każdy samochód i kierowca muszą mieć licencję. W Uberze raczej każdy samochód ma tą licencję, ale kierowca musi sobie takie coś wyrobić na własną kieszeń, inaczej nie jest chroniony przed kontrolą ITD. Dobrze to zrozumiałem? Czyli jak zdam sobie kurs za jakieś ~500 zeta i zdam egzamin płatny 140 jakoś to mogę bez żadnych
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakiś czas temu wrzucałem wpis, że jeżdżę na uberze, znalazłem kopertę z hajsem i poszukuję prawowitego właściciela. Mam wrażenie, że większość wykopków potraktowała mój wpis jako bait, ale to najprawdziwsza prawda. Ja wiem, że ciężko w to uwierzyć, że ktoś zamiast przywłaszczyć sobie te pieniądze, stara się zwrócić zgubę, ale tak naprawdę jest. Sam czuję się trochę jak frajer, że w ogóle podjąłem jakieś działania po za wysłaniem zgłoszenia, ale wyznaję takie
Zrobiony_bobr - Jakiś czas temu wrzucałem wpis, że jeżdżę na uberze, znalazłem kopert...

źródło: comment_7r1bKEGIrWjkpObknOfbcZqKdO6dAhN3.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dami423: po proszę aby pokazał mi historię przejazdów z aplikacji

EDIT: @Villen: uprzedziłeś mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz mogę was poprosić o zostawienie plusików? To będzie taki drobny, dobry uczynek z waszej strony (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@mondrymiszcz Cenniki są praktycznie identyczne, ale na Taxify rzadziej zdarzają się mnożniki. Drobne różnice w estymowanych cenach mogą wynikać też z różnego sposobu obliczania optymalnej trasy i z różnej wiedzy o korkach.
  • Odpowiedz
@HaHagana: hehehehe, “uczciwy taksowkarz” brzmi rownie prawdziwie co “pracowity Rom” albo “niepijacy Rusek”. UBERem jezdze po calej Europie i nigdy nie mialem problemu (w przeciwienstwie do lokalnych taxi, zwlaszcza jesli zamawiasz je spod dworca glownego lub lotniska
  • Odpowiedz
  • 1
Jechałem z dziewczyną, która zaczęła jeździć Uberem po odejściu z pracy w biurze i powiedziała mi, że średnio tygodniowo wychodzi jej około 2000PLN netto na fakturze. Chyba niezły hajs jak na tak prostą pracę, co? Myślałem, że się nie da na tym zarobić, a tu takie zdziwienie.

#uber #taxizlotowa #warszawa
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuję etycznej, uczciwej pracy jako kierowca z małym nakładem na wejście. Czy Uber, Taxify, Lyft są w ogóle legalne? Jak zadałem pytanie o legalność na konferencji Uber to babka udawała że go nie widzi!

W Internecie tylko można znaleźć te tabloidowe nagonki czyli seria artykułów z tego samego dnia rok temu w stylu "UBER BĘDZIE W KOŃCU LEGALNY?" "UBER SIĘ UGIĄŁ!!!1111" i tym podobne każdy kolejny tytuł bardziej irytujący i wprowadzający większy zamęt...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maskci: Licencja na krajowy przewóz osób samochodem osobowym:
1. licencja przypisana jest do firmy
2. do licencji musi być wpisany samochód
3. kierowca musi przejść badania lekarskie
4. kierowca i osoba zarządzająca w firmie muszą być niekarane
5. samochód musi być własnością firmy lub być w leasingu. Wszelkie wynajmy odpadają. Kryterium niespełnione = jazda bez licencji
  • Odpowiedz
@devcoder: cholera wie czego sie spodziewac. Jako ekstaksowkarz pierwszy raz z tego korzystalem. Szkoda ze nie zrobilem fotki sprzaczek od zapinanania pasow, były niezłe. No i nie uslyszalem nawet "dziendobry" ani "dowidzenia". Auto to skoda fabia kombi, gdzie przy moich zawrotnych 178cm miescilem sie z tylu tak na styk, ktos odrobine wyzszy juz by nie podrozowal wygodnie. Cena za przejazd nizsza o 7zł od dosyc drogiej gdanskiej korporacji posiadajacej rowniez
  • Odpowiedz