Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
#uber #praca #taxi Jak to w końcu wygląda z licencjami i mandatami? Każdy samochód i kierowca muszą mieć licencję. W Uberze raczej każdy samochód ma tą licencję, ale kierowca musi sobie takie coś wyrobić na własną kieszeń, inaczej nie jest chroniony przed kontrolą ITD. Dobrze to zrozumiałem? Czyli jak zdam sobie kurs za jakieś ~500 zeta i zdam egzamin płatny 140 jakoś to mogę bez żadnych
konto usunięte via Android
- 2
@qps666 nie lepiej zrobić licencję taxi? Po co pchać się w takie gowno jak uber?
- 2
@qps666: mozesz normalnie jezdzic uberkiem, w razie mandatu go nie przyjmujesz (jesli przyjmiesz prawnicy ubera juz nie pomoga) i wtedy oni zamykaja sprawe na Twoja korzysc, komentowac whitemana nawet nie bede bo to zlotowa majaca na celu zniechecenie kogos takiego jak Ty ;)
- 1
#uber #praca #taxi Jak to w końcu wygląda z licencjami i mandatami? Każdy samochód i kierowca muszą mieć licencję. W Uberze raczej każdy samochód ma tą licencję, ale kierowca musi sobie takie coś wyrobić na własną kieszeń, inaczej nie jest chroniony przed kontrolą ITD. Dobrze to zrozumiałem? Czyli jak zdam sobie kurs za jakieś ~500 zeta i zdam egzamin płatny 140 jakoś to mogę bez żadnych
Jakiś czas temu wrzucałem wpis, że jeżdżę na uberze, znalazłem kopertę z hajsem i poszukuję prawowitego właściciela. Mam wrażenie, że większość wykopków potraktowała mój wpis jako bait, ale to najprawdziwsza prawda. Ja wiem, że ciężko w to uwierzyć, że ktoś zamiast przywłaszczyć sobie te pieniądze, stara się zwrócić zgubę, ale tak naprawdę jest. Sam czuję się trochę jak frajer, że w ogóle podjąłem jakieś działania po za wysłaniem zgłoszenia, ale wyznaję takie
źródło: comment_7r1bKEGIrWjkpObknOfbcZqKdO6dAhN3.jpg
Pobierz- 4
@dami423: Chociażby po historii przejazdów na koncie uber. Jeśli będą się pokrywały to będzie wiarygodny.
- 3
- 1
@mondrymiszcz Lekko tak, zazwyczaj 2-3 złote :)
@mondrymiszcz Cenniki są praktycznie identyczne, ale na Taxify rzadziej zdarzają się mnożniki. Drobne różnice w estymowanych cenach mogą wynikać też z różnego sposobu obliczania optymalnej trasy i z różnej wiedzy o korkach.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
@HaHagana: hehehehe, “uczciwy taksowkarz” brzmi rownie prawdziwie co “pracowity Rom” albo “niepijacy Rusek”. UBERem jezdze po calej Europie i nigdy nie mialem problemu (w przeciwienstwie do lokalnych taxi, zwlaszcza jesli zamawiasz je spod dworca glownego lub lotniska
Jechałem z dziewczyną, która zaczęła jeździć Uberem po odejściu z pracy w biurze i powiedziała mi, że średnio tygodniowo wychodzi jej około 2000PLN netto na fakturze. Chyba niezły hajs jak na tak prostą pracę, co? Myślałem, że się nie da na tym zarobić, a tu takie zdziwienie.
#uber #taxizlotowa #warszawa
#uber #taxizlotowa #warszawa
Komentarz usunięty przez autora
@batq: 2 netto to minimum, najczęściej 3 -3.5 netto/tydzień . A korpo robaki nadal 2.5k/miesiąc xD
- 4
https://www.wykop.pl/link/4780091/pijany-ukrainiec-wjechal-w-restauracje-we-wroclawiu/
Ile % szans że to przewoźnik z wiadomej firmy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#taxi #uber
Ile % szans że to przewoźnik z wiadomej firmy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#taxi #uber
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Android
- 0
@Robert_K wiadomo xD na szczęście niektóre samochody ubera już są oznakowane
@arabkostek tak, można. Kwota pokazuje się na telefonie kierowcy
- 0
Potrzebuję etycznej, uczciwej pracy jako kierowca z małym nakładem na wejście. Czy Uber, Taxify, Lyft są w ogóle legalne? Jak zadałem pytanie o legalność na konferencji Uber to babka udawała że go nie widzi!
W Internecie tylko można znaleźć te tabloidowe nagonki czyli seria artykułów z tego samego dnia rok temu w stylu "UBER BĘDZIE W KOŃCU LEGALNY?" "UBER SIĘ UGIĄŁ!!!1111" i tym podobne każdy kolejny tytuł bardziej irytujący i wprowadzający większy zamęt...
W Internecie tylko można znaleźć te tabloidowe nagonki czyli seria artykułów z tego samego dnia rok temu w stylu "UBER BĘDZIE W KOŃCU LEGALNY?" "UBER SIĘ UGIĄŁ!!!1111" i tym podobne każdy kolejny tytuł bardziej irytujący i wprowadzający większy zamęt...
@maskci: Licencja na krajowy przewóz osób samochodem osobowym:
1. licencja przypisana jest do firmy
2. do licencji musi być wpisany samochód
3. kierowca musi przejść badania lekarskie
4. kierowca i osoba zarządzająca w firmie muszą być niekarane
5. samochód musi być własnością firmy lub być w leasingu. Wszelkie wynajmy odpadają. Kryterium niespełnione = jazda bez licencji
1. licencja przypisana jest do firmy
2. do licencji musi być wpisany samochód
3. kierowca musi przejść badania lekarskie
4. kierowca i osoba zarządzająca w firmie muszą być niekarane
5. samochód musi być własnością firmy lub być w leasingu. Wszelkie wynajmy odpadają. Kryterium niespełnione = jazda bez licencji
- 0
- 1
720
Od teraz w Barcelonie taksówce nie wolno przyjechać wcześniej niż po 15 min

Nowe przepisy to efekt protestów taksówkarzy. Od piątku w Barcelonie przejazd należy zarezerwować z co najmniej 15-minutowym wyprzedzeniem. Kierowca musi też wrócić do bazy po każdym kursie. Uber i Cabify poinformowały o zawieszeniu swojej usługi w Barcelonie z powodu niekorzystnych przepisów.
z- 215
- #
- #
- #
- #
- #
- #
4
Uber/Taxify vs TAXI vs MZK - Przypadkowy test animowanego bohatera

Animacja wyolbrzymiająca problemy poruszania się tytułowym transportem.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Android
- 1
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Samochód musi mieć maksymalnie 19 lat xD
A na obrazku
samochód wyprodukowany najpóźniej w 2000 roku
@Krowa_i_kurczak: to oznacza, że ma być starszy niż 19 lat, czyli moja Laguna 1999 się łapie. Akurat jest na sprzedaż. @rosso_corsa kupujesz? :P
1
Uber zawiesza część działalności w Barcelonie

Regulacje zostały wprowadzone po protestach taksówkarzy. Tradycyjni przewoźnicy twierdzili, że ich działalność jest zagrożona i domagali się większej kontroli nad aplikacjami łączącymi kierowców z pasażerami.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
@wezsepigulke a co ma ja kyc po kazdym kliencie? Syf jest na dworze, więc każde auto tak wygląda teraz
- 2
@devcoder: cholera wie czego sie spodziewac. Jako ekstaksowkarz pierwszy raz z tego korzystalem. Szkoda ze nie zrobilem fotki sprzaczek od zapinanania pasow, były niezłe. No i nie uslyszalem nawet "dziendobry" ani "dowidzenia". Auto to skoda fabia kombi, gdzie przy moich zawrotnych 178cm miescilem sie z tylu tak na styk, ktos odrobine wyzszy juz by nie podrozowal wygodnie. Cena za przejazd nizsza o 7zł od dosyc drogiej gdanskiej korporacji posiadajacej rowniez
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...



















#uber #taxify #motoryzacja