@ihaha: Bardzo dobrze, ale jeżeli jest czystej krwi to problemy ze stawami i uszami masz jak w banku. Dobra karma nie wystarczy. Regularne przeglądy u weterynarza+odpowiednia suplementacja i będziesz miał koleżkę nie do podrobienia. Piękny psiak.
  • Odpowiedz
@VinAlucard: pies jest pod permanentną opieką weterynarza, bo mój tata ma wykształcenie weterynaryjne a jego znajomy ze szkoły prowadzi sklep z suplementami i karmą dobrej jakości dlatego z tym nie ma problemu. Wcześniej mieliśmy 3 owczarki niemieckie.
  • Odpowiedz
Jakby jakiś fan #rasmentalism lub ogólnie #rap #rapsy chciałby elegancko posłuchać sobie Rasa i Rira z żywymi instrumentami z ich koncertu ze studia #trojka to polecam, przed chwilą pociąłem i otagowałem, więc się dzięlę. Wołam @xmesaj2 bo pomógł ze ściągnięciem źródłowego filmiku. 5!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cervantes006: Też mam w robocie ten problem ze współpracownicami. "Bo w trójce gadają." No gadają, na tym polega między innymi radio. :/ Ale jestem w mniejszości, więc jakoś się wyłączam i wytrzymuję.
  • Odpowiedz
@SiDi: @llorT: mam już jej trochę dosyć - znudziła mi się. Ale prowadzący Kuba wydaje się anty lewacki i podczas, gdy on prowadzi program, zawsze dochodzą do głosy lewaki i prawaki, nie ma jak w TOK.FM że 5 lewaków przekrzykuje 1 prawaka.
  • Odpowiedz
Dziś rano siedzę w pracy w tle leci #trojka, wypowiada się ekspert na temat szczepionek- tłumaczy dlaczego są potrzebne, że nie są groźne itd. Mówi z sensem i bardzo przystępnie, niby nic nowego ale zebrane w wartościowy przekaz.

W pewnym momencie zaczyna opowiadać o zagrożeniu epidemiologicznym jakie stwarza fala uchodźców, że istnieje ryzyko rozprzestrzeniania przez nich groźnych chorób.

W tym momencie następuje kilkusekundowa cisza, po której w radio zaczyna lecieć
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sermaciej: Chodzi o to, że przerwali audycję, gdy ekspert zaczął mówić o zagrożeniu chorobami przenoszonymi przez imigrantów. Audycji nie przerwali, gdy mówił o zagrożeniu np w Indiach.
  • Odpowiedz
@pawelczixd: Mi nie siedzi, taka bardzo młodzieżowa chce być, i popowe hiciki. Ale jak są jakieś lepsze audycje to poleć.
Jak jeszcze była Biską to było co posłuchać, ale przyszedł Sobala i popsuł
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dktr: hehe + za tag, w ogóle przydałoby się go rozpowszechnić i podpinać pod każdą wku$%^&ącą dziennikarską gadkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz