Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via iOS
- 32
Komentarz usunięty przez autora
- 19
@oficer-prowadzacy: chciałbym to usłyszeć w wykonaniu Lany
Kto wczoraj słuchał #kortez w #trojka u Stelmacha? Faktycznie z wyglądu jak Seba. Klasyczne nie znasz, nie oceniaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polskamuzyka
#polskamuzyka

- 1
@Ferment_Intelektualny: "proszę Pana" do Stelmacha mnie rozwaliło
- 0
@Ferment_Intelektualny: Dwa razy mi nie trzeba mówić. Jadę dzisiaj kupić płytę :) A "proszę Pana" też mnie zabiło
Utwór do nowego bonda - pff. Ten falsecik, nie mogę.
A tu ciekawostka, dlaczego od małej litery napisałem "bonda".
SPOTIFY
#trojka #bondy #ciekawostka #jezykpolski
A tu ciekawostka, dlaczego od małej litery napisałem "bonda".
SPOTIFY
#trojka #bondy #ciekawostka #jezykpolski
- 16
Z szczeniakami jest jak z dzieciakami - niby już pada na nos i prawie śpi, ale musi zrobić to co mu się podoba. W trakcie słuchania listy przebojów programu trzeciego. Czekamy na Davida G!
#lp3 #trojka #pokazpsa #zoyadorasta
ps. leciał luxtorpeda, więc i mina nietęga ;(
#lp3 #trojka #pokazpsa #zoyadorasta
ps. leciał luxtorpeda, więc i mina nietęga ;(
źródło: comment_V74XnXTo39JtgacP0rXZXBuP8CrfscJo.jpg
Pobierz@ihaha: Bardzo dobrze, ale jeżeli jest czystej krwi to problemy ze stawami i uszami masz jak w banku. Dobra karma nie wystarczy. Regularne przeglądy u weterynarza+odpowiednia suplementacja i będziesz miał koleżkę nie do podrobienia. Piękny psiak.
- 1
@VinAlucard: pies jest pod permanentną opieką weterynarza, bo mój tata ma wykształcenie weterynaryjne a jego znajomy ze szkoły prowadzi sklep z suplementami i karmą dobrej jakości dlatego z tym nie ma problemu. Wcześniej mieliśmy 3 owczarki niemieckie.
- 1
co za pajac kto to jest? #trojka
- 5
- 11
- 4
@Cervantes006: Też mam w robocie ten problem ze współpracownicami. "Bo w trójce gadają." No gadają, na tym polega między innymi radio. :/ Ale jestem w mniejszości, więc jakoś się wyłączam i wytrzymuję.
#trojka #zaanawetprzeciw co to za lewackie p---------e?
- 1
@RicoElectrico: Typowe dla tej stacji.
- 1
- 0
@yggdrasill: W momencie kiedy robiłem wpis, puścił "Turn down for what".
@RedBulik: @yggdrasill: "Róbta co chceta"
- 21
Od dziś retransmisja Trójki będzie w jeszcze lepszej jakości, zainstalowałem kartę do tego celu stworzoną - ST Audio DSP24 a nie jakieś tam Audigy2 ;)
Strumień live - http://tk.dktr.pl:8000/trojka3.ogg
Archiwum nagrań - http://3.dktr.pl
#trojka
Strumień live - http://tk.dktr.pl:8000/trojka3.ogg
Archiwum nagrań - http://3.dktr.pl
#trojka
źródło: comment_gvkbcoutMzXM9GVBivf7jUeOCcuqm89f.jpg
PobierzST Audio DSP24
@dktr: ty chory p-----e, to kosztuje 1300 zł :O Mój upgrade komputera mniej kosztował XD
- 4
- 134
Dziś rano siedzę w pracy w tle leci #trojka, wypowiada się ekspert na temat szczepionek- tłumaczy dlaczego są potrzebne, że nie są groźne itd. Mówi z sensem i bardzo przystępnie, niby nic nowego ale zebrane w wartościowy przekaz.
W pewnym momencie zaczyna opowiadać o zagrożeniu epidemiologicznym jakie stwarza fala uchodźców, że istnieje ryzyko rozprzestrzeniania przez nich groźnych chorób.
W tym momencie następuje kilkusekundowa cisza, po której w radio zaczyna lecieć
W pewnym momencie zaczyna opowiadać o zagrożeniu epidemiologicznym jakie stwarza fala uchodźców, że istnieje ryzyko rozprzestrzeniania przez nich groźnych chorób.
W tym momencie następuje kilkusekundowa cisza, po której w radio zaczyna lecieć
- 5
@SirPsychoSexy: Piona.
- 1
@pawelczixd: Mi nie siedzi, taka bardzo młodzieżowa chce być, i popowe hiciki. Ale jak są jakieś lepsze audycje to poleć.
Jak jeszcze była Biską to było co posłuchać, ale przyszedł Sobala i popsuł
Jak jeszcze była Biską to było co posłuchać, ale przyszedł Sobala i popsuł
JA P------E KTO TO JEST TA BABA W #trojka ? ????????????????????????????????????????????
????????????????????????????
????????????????????????????
????????????????????????????
????????????????????????????
????????????????????????????
????????????????????????????
@koc_grzewczy: http://www.czarne.com.pl/katalog/ksiazki/ku-klux-klan autorka tejże książki. Chyba zamówię :D
Przed chwilą w Trójce puścili.
Nostalgłem mocno.
#nostalgia #trojka #wspomnienia #wspomnienczar #feels
Nostalgłem mocno.
#nostalgia #trojka #wspomnienia #wspomnienczar #feels
- 5
- 1
- 0
@archive: dzięki!
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

























Kilka lat temu bardzo często leciało w Trójce. Bombonierka.