#trojka
my sluchamy tego smego ?
my sluchamy tego smego ?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Dzień dobry,
Bardzo chciałbym się afiszować, chełpić i obnosić tym, że jestem fanem Trójki. W związku z powyższym, chciałbym kupić sobie w Państwa sklepie kubek!
Tak. Dzięki temu kubkowi, będę mógł pokazać koleżankom i kolegom z pracy, jaki mam dobry gust, że słucham PR3. Niestety w aktualnej ofercie sklepu, jest ten model z "Trójkowym znakiem jakości". Wybaczcie, ale grafika na nim jest po prostu brzydka. Takim
Dla mojej najlepszej koleżanki z pracy piosenkę Ewy Bem "Daj mi znak"

Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Miłego dnia, Miraski ( ͡° ͜ʖ ͡°)