Fani #maanam, teraz rano wstają i słuchają #trojka! Piotr Metz rozmawia z Korą.
Miłego dnia, Miraski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marvvarv: zrób plik trojka.pls a w nim:

[playlist]
NumberOfEntries=1
File1=[http://3.dktr.pl:8000/trojka3.ogg](http://3.dktr.pl:8000/trojka3.ogg)
  • Odpowiedz
#audio #homecinema #kinodomowe

Mirki, co kupić: http://allegro.pl/listing/listing.php?order=d&string=pioneer%20vsx%20529&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-v2-ele-1-3-0907&price_from=2000

na amplituner się zdecydowałem, odpowiada mi funkcjami jak i ceną, ale z kolumnami mam problem. Zależy mi na fajnym stereo, z normalnym dźwiękiem i bez pogoni za dudniącym basem. Wiem, że jak stereo to tylko wzmacniacz stereo, a nie 5.1, ale chcę też mieć 5.1 do filmów.

Co
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MirkoStats: różnie bywa, "Top Wszech Czasów" padł rekord około 400 sesji ;)
jak będzie mało netu to się zmieni wpis w kolejce i będzie więcej. Problem to mam tu z zasilaniem, dzień w dzień po kilka godzin brak prądu.
  • Odpowiedz
Jak Wam się pracuje / jedzie / siedzi w domu z Maanamem w tle?
Siedzę w pracy, a połowa już za mną. Tak miło... ( ͡º ͜ʖ͡º)
#trojka #maanam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak ja nie lubię "dzieci wiedzą lepiej" czy tam "politycy w piaskownicy" w #trojka. Dzieciaki się nauczyły, że im większe głupoty wygadują tym więcej atencji dostają, no i wymyślają niestworzone rzeczy a pani redaktor się cieszy.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

masakra! nie daje mi to spokoju!
Słyszałam w radiu polska piosenkę. Najpierw śpiewa babka a potem facet.
To chyba jakis nowy kawałek z takim elektronicznym brzmieniem.
Słyszałam go w trójce. W pierwszej chwili myślałam, że to może jakis duet Meli Koteluk, ale nie.
POMOCY!!! :( melodia siedzi mi w głowie lecz słów brak.

może
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, dziś wysłałem takiego e-maila.

Dzień dobry,

Bardzo chciałbym się afiszować, chełpić i obnosić tym, że jestem fanem Trójki. W związku z powyższym, chciałbym kupić sobie w Państwa sklepie kubek!

Tak. Dzięki temu kubkowi, będę mógł pokazać koleżankom i kolegom z pracy, jaki mam dobry gust, że słucham PR3. Niestety w aktualnej ofercie sklepu, jest ten model z "Trójkowym znakiem jakości". Wybaczcie, ale grafika na nim jest po prostu brzydka. Takim
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

We wczorajszej Muzycznej Poczcie UKF w #trojka się objawił się chyba niezły #friendzone

Dla mojej najlepszej koleżanki z pracy piosenkę Ewy Bem "Daj mi znak"

( ͡° ͜ʖ ͡°)
archive - We wczorajszej Muzycznej Poczcie UKF w #trojka się objawił się chyba niezły...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Miraski! Zamówilam nam w Muzycznej Poczcie UKF #rammstein ciekawe czy puszczą. Ostatnio wybierają tylko jakieś gnioty...

#trojka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vagner: Kpina! Teraz promują tych plagiatorów w Trójce. Koncert mieli jakiś czas temu i wszyscy się jarają...
To dziwne, po podczas wakacyjnych audycji "Ja tu gram", większość redaktorów mówiło, ze kocha R+ i że to jeden z najważniejszych zespołów w ich życiu. Cóż, przynajmniej wtedy można było posłuchać normalnej muzyki _
  • Odpowiedz
@azgag: Przecież w UKF grają głównie Grechutę i inne Elektroniczne Gitary...a co do Ja tu gram to przecież audycja, w której udzielali się redaktorzy od gotowania, sprzątania, ale nie od muzyki.
  • Odpowiedz
@marvvarv: z tym różnie, zależy jaki prowadzący
@azgag: ciekawe czy jakieś konsekwencje spadną na nich. tą audycje zmontował wcześniej Michał Olszański i pewnie błąd jakiś zrobił z wyborem wersji
  • Odpowiedz