Dzisiaj w wiadomościach było powiedziane o tym jak dziecko postrzeliło brata przez przypadek w Ameryce. Podane były statystyki na temat śmierci przez postrzelenie. PRZYPOMINAM, ŻE KORWIN CHCE, ŻEBY KAŻDY MIAŁ B--Ń I SIĘ ZABIJAŁ.

#trojka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie rozpoczyna się festiwal s----------a w #trojka. Jak usłyszałem Zozunia to już wiedziałem że będzie źle
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#spotify #lp3 #trojka #lp3spotify #muzyka Kolejna aktualizacja najlepszej muzyki na Spotify. Przygotowałem dla Was playlistę z ostatnim notowaniem (tj. 1757.) Listy Przebojów Programu Trzeciego. Kolejność dodawanych utworów odpowiada pozycji na liście przebojów (utwór „Rattle That Lock" na I miejscu). Lista zawiera główną toplistę (30 najlepszych utworów według słuchaczy) oraz „Poczekalnię” i „Szczęśliwą 13”.

http://open.spotify.com/user/1166972252/playlist/4SRjUw8JZugV0gNtuIusnH

Ewentualnie link do wklejenia w pasku szukajki w Spotify:
DOgi - #spotify #lp3 #trojka #lp3spotify #muzyka Kolejna aktualizacja najlepszej muzy...

źródło: comment_rn5WrcnIadaolkzmgkS1N9Bg8yExlGq0.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Trójce poleciała reklama serwisu informacyjnego z całą prawdą i tylko prawdą, wszystkie spiski ujawnione.

fakty24.pl


Kto wykupuje takie reklamy? (
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RomeYY: Trzeba było wysłać SMS z dokończeniem frazy "Bieganie charytatywne jest fajne bo ..." - napisałem, "Bo działa w dwie strony" i tyle. Zaraz potem zadzwoniła Halinka Wachowicz a dzisiaj Pani Walendzik i mam nagrodę :)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miraski, jakie to jest piękne!
Edmund Fetting - "Nim wstanie dzień"

"Za dzień, za dwa,
za noc, za trzy,
choć nie dziś,
S.....e - Miraski, jakie to jest piękne! 
Edmund Fetting - "Nim wstanie dzień"

"Z...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jechałem samochodem mniej więcej około 13 i w #trojka leciała piosenka, która jeżeli dobrze usłyszała pochodzi z soundtracku black star (?). Da się jakoś znaleźć ten utwór, sprawdziłem kilka wyszukiwarek ale nie zindeksowały tego co było grane w okolicach tej godziny
#muzyka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach