@dktr: Fisza to ciężko nazwać hip-hopem i to zawsze. Od pierwszych płyt wydawał coś lepszego i innego niż cała polska scena hh
  • Odpowiedz
Ktoś coś wie się wyczynia na obiekcie nadawczym w Olsztynie? Od kilku dni nie idzie słuchać radia. W zasadzie wszystkie stacje FM z tego obiektu szumią.
#trojka #emitel
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#trojka litości! Nie mogę już słuchać "Nie jestem mości panienką (...)", "... czekamy na inwazję muszek." Ja pieprzę :-/
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

słuchał ktoś wczoraj (dzisiaj) #radio #trojka po północy? co to za audycja była? jakieś stare skecze przeplatane filozoficznymi dysputami; w ramówce niby stoi "koncert" ale to coś zupełnie odjechanego było..
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kontrowersje: Było więcej ale już umarło kilka dysków. Na dole masz status dysków.

Nagrania zajmują 123GB pozostało 556 GB na /dev/md0 i 3.8 TB na /dev/md1
  • Odpowiedz
#spotify #lp3 #trojka #lp3spotify #muzyka Kolejna aktualizacja najlepszej muzyki na Spotify. Przygotowałem dla Was playlistę z ostatnim notowaniem (tj. 1748.) Listy Przebojów Programu Trzeciego. Kolejność dodawanych utworów odpowiada pozycji na liście przebojów (utwór „Wojenka" na I miejscu). Lista zawiera główną toplistę (30 najlepszych utworów według słuchaczy) oraz „Poczekalnię” i „Szczęśliwą 13”.

http://open.spotify.com/user/1166972252/playlist/4SRjUw8JZugV0gNtuIusnH

Ewentualnie link do wklejenia w pasku szukajki w Spotify:

spotify:user:1166972252:playlist:4SRjUw8JZugV0gNtuIusnH
DOgi - #spotify #lp3 #trojka #lp3spotify #muzyka Kolejna aktualizacja najlepszej muzy...

źródło: comment_TkrWKYtzkauIqlVGVx5jogBDis1LkrL2.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Czy wy też macie wrażenie oglądając tv, słuchając radia (zwłaszcza Programu Trzeciego), że w ostatnim roku w Media Expert nie było dnia bez promocji/wyprzedaży/megaobniżkicenbulwo? Na szczęście w moim mieście nie ma tego sklepu ale nawet jakby był to bym go omijał szerokim łukiem tylko przez te reklamy.
#reklama #pr3 #trojka #przemysleniazdupy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cadet: no ja sobie właśnie myślałem, odstawiając oczywiście na bok nachalność reklamy, że właściwie to chui wi kiedy możesz se iść do Media Expert, a i tak będzie promocja, więc nie muszą o tym ciągle przypominać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ursua: dobrze, że tutaj wszedłem. już miałem wrażenie, że jestem jedynym człowiekiem we wrzechświecie, który nie może tego przełknąć -_-
  • Odpowiedz