Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@koc_grzewczy:
Powiedz co leci.
Powiedz co leci.
@koc_grzewczy:
Spoko :)
Spoko :)
Nowy Kortez od wczoraj na antenie #trojka. W tych smutnych balladkach jest całkiem niezły, trzeba mu to przyznać.

- 2

#trojka litości! Nie mogę już słuchać "Nie jestem mości panienką (...)", "... czekamy na inwazję muszek." Ja pieprzę :-/
- 1
@kontrowersje: Tu możesz odsłuchać ponownie/pobrać jak niema na stronie trojki ;)
- 0
@kontrowersje: Było więcej ale już umarło kilka dysków. Na dole masz status dysków.
Nagrania zajmują 123GB pozostało 556 GB na /dev/md0 i 3.8 TB na /dev/md1 #muzykanadobranoc #trojka #polskieradiotrojka
To na trójce dzisiaj leciało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja nie wiem co ta Trójka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To na trójce dzisiaj leciało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja nie wiem co ta Trójka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@KRSS: ostatnio często Taco w trójce
Hmm. Taco wart jest pierwszego w życiu komentarza na wypoku :) mam nadzieję że chłopak daleko zajdzie
#trojka, super wnioski, dwie kobity siedza i dyskutuja, normalnie profesorki :D
Wsiadam dziś do samochodu a tam...
źródło: comment_Cq1ckapXJzQoJoABQgy0h7QthNE31IMV.jpg
Pobierz- 0
@kamil-litwinczuk-9: Jakoś ciężaróweczką bez klimy przejeździłem wczoraj cały dzień i dziś połowę i jakoś jedyną osobą którą przywitałem był Frog, wel Żaba. Guru białostockiego CB Radio.
Hmmm. Myślicie że to ON? :)
#bialystok #cbradio
Hmmm. Myślicie że to ON? :)
#bialystok #cbradio
- 0
@kamil-litwinczuk-9: no niestety bez klimy :|
5
Otton I - świecka głowa europejskiego chrześcijaństwa

- Nigdy imię niemieckie nie znaczyło w Europie więcej niż w X i XI wieku, za saskich i pierwszych salickich cesarzy – pisał niemiecki historyk Leopold von Ranke. Dyskusja polskich znawców epoki.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Blue Christmas w #trojka na ochłodę. Polecam, Wojciech Mann delivered xD
konto usunięte via Android
- 0
@AdrianJ: w zeszlym roku puszczal "what I want for christmas is you" Mariah Carey
o ciul nowy żąn miszel jar z trzyde z massive attck w #trojka
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@archive: O której?
Czy ktoś byłby uprzejmy podać link do wiadomego nieoficjalnego archiwum?
Czy ktoś byłby uprzejmy podać link do wiadomego nieoficjalnego archiwum?
- 1
@FlameRunner: Dobroń w ja tu gram po 12, Kaczkowski w w tonacji trójki po 15
http://trojka.dktr.pl:9090/pl.php?sel=06_08_2015
http://trojka.dktr.pl:9090/pl.php?sel=06_08_2015
- 9
#spotify #lp3 #trojka #lp3spotify #muzyka Kolejna aktualizacja najlepszej muzyki na Spotify. Przygotowałem dla Was playlistę z ostatnim notowaniem (tj. 1748.) Listy Przebojów Programu Trzeciego. Kolejność dodawanych utworów odpowiada pozycji na liście przebojów (utwór „Wojenka" na I miejscu). Lista zawiera główną toplistę (30 najlepszych utworów według słuchaczy) oraz „Poczekalnię” i „Szczęśliwą 13”.
http://open.spotify.com/user/1166972252/playlist/4SRjUw8JZugV0gNtuIusnH
Ewentualnie link do wklejenia w pasku szukajki w Spotify:
spotify:user:1166972252:playlist:4SRjUw8JZugV0gNtuIusnH
http://open.spotify.com/user/1166972252/playlist/4SRjUw8JZugV0gNtuIusnH
Ewentualnie link do wklejenia w pasku szukajki w Spotify:
spotify:user:1166972252:playlist:4SRjUw8JZugV0gNtuIusnH
źródło: comment_TkrWKYtzkauIqlVGVx5jogBDis1LkrL2.jpg
PobierzCzy wy też macie wrażenie oglądając tv, słuchając radia (zwłaszcza Programu Trzeciego), że w ostatnim roku w Media Expert nie było dnia bez promocji/wyprzedaży/megaobniżkicenbulwo? Na szczęście w moim mieście nie ma tego sklepu ale nawet jakby był to bym go omijał szerokim łukiem tylko przez te reklamy.
#reklama #pr3 #trojka #przemysleniazdupy
#reklama #pr3 #trojka #przemysleniazdupy
- 0
@cadet: nie oglądam TV, nie słucham radia, zakupy robię przez internet :) #tylewygrac
- 0
@cadet: no ja sobie właśnie myślałem, odstawiając oczywiście na bok nachalność reklamy, że właściwie to chui wi kiedy możesz se iść do Media Expert, a i tak będzie promocja, więc nie muszą o tym ciągle przypominać ( ͡º ͜ʖ͡º)
"bardzo mnie glowa boli
zaraz uslysze "natolin"
nie wiem dlaczego trojka tak nachalnie promuje taco hemingway'a
masakra i grafomanstwo
#tacohemingway #trojka #oswiadczeniezdupy
zaraz uslysze "natolin"
nie wiem dlaczego trojka tak nachalnie promuje taco hemingway'a
masakra i grafomanstwo
#tacohemingway #trojka #oswiadczeniezdupy
- 4

@Trzesidzida: jak to posłuchać online?
- 0




















Taco Hemingway - "Następna stacja"
#hiphop #oswiadczenie #trojka #muzyka #warszawa