Hejtuję Zozunia który dzisiaj w "Za a nawet przeciw" jak zwykle o czymś na czym się nie zna - o internetowym hejcie.
Nie polecam.
#trojka
archive - Hejtuję Zozunia który dzisiaj w "Za a nawet przeciw" jak zwykle o czymś na ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@archive: Dlatego jest spoko nowa strona Trójki, gdzie można teraz sprawdzać na początku dnia kto jakie audycje będzie prowadził. Strzyczkowski po regatach pewnie wróci.
Zozuń poza tym, że się nie zna, to jeszcze ma irytującą intonację osoby zarozumiałej :/
  • Odpowiedz
@AdrianJ: i na bank jest lewakiem! Nie twierdzę, że dobry prowadzący to prawicowy prowadzący, ale Zozuń zawsze przychylnie wypowiada się o genderach i innych związkach zawodowych, zaś jak ktoś wyraża odmienne zdanie to wydaje się, że traktuje go jak tumana.
  • Odpowiedz
Któż to teraz zastępuje pajaca Stelmacha? W końcu fajna muzyka leci popołudniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Edit: Już znalazłam, to Piotr Kordaszewski
#trojka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś wyłapał co to za kawałek leciał tak z 5 min temu? Usłyszałem jedynie, że z płyty "Traveller" ale nic poza tym

#trojka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RomeYY:
I znowu p------i, gość ją zagiął faktem, a ona ciągle swoje kłamstewka.
To jak z tymi rzecznikami policyjnymi, którzy każdą brednię powiedzą, żeby wybielić swoje.
  • Odpowiedz