#trojka no i niestety, przszedł wrzesień i o 14 trzeba zmieniać stację.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 8

galik
- 0
dobrze, że przypomnieliście, właśnie odpalam (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

azgag
- 0
@paszczur: Ja w tym czasie włączam Radio Afera. Nie ma gadania, tylko muzyka.
- 3
Jak MamBałaga było na 1. w Trójce to też tak płakaliście? bo nie pamiętam (do jadących po Burrito Orwellu).
#trojka
#trojka
@jakosdajerade:
Król Smarki Pierwszy
Król Smarki Pierwszy
- 4
@jakosdajerade: Dinal, Smark (czyli też Brudne Serca), Eis(czyli też Elemer) to podstawy
konto usunięte via Android
- 7
348
Pierwsza zdrada zachodu. Bulwersująca gra Wielkiej Brytanii.

- Nawet zawodowi historycy, tak w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii, zapomnieli o tej historii. A warto ją przypomnieć - mówi o grze dyplomatycznej, prowadzonej przez Anglię, historyk prof. Andrzej Nowak.
z- 15
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 5
- 5
#melakoteluk na żywo w #trojka teraz
kto sluchal #trojka przed chwila? biedni imigranci z Calais
- 3
- 2
Godzinę temu w Trójce mówili, że były arcybiskup Józef Wesołowski zmarł z przyczyn naturalnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda, że wszyscy tacy jak on tak nie kopią w kalendarz!
Szkoda, że wszyscy tacy jak on tak nie kopią w kalendarz!
@azgag: #gimboteizm
- 8
#trojka Prognoza pogody z red. Mannem najlepszym punktem dnia.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@I_remember_You: Nabieram podejrzeń, że Taco ma inny nick na wypoku.

- 1
@wyemancypowany_kojot: Dobre. Też kojarzę na pewno z Trójki, ale to już jakiś czas temu musiałem słyszeć... Dzięki za przypomnienie.
Co ja właśnie usłyszałem w Trójce.
Oto audycja Komitetu Referendalnego "Solidarność Walcząca - Dariusz Łaska". I przy okazji plagiat Uriah Heep - Lady in Black.
#trojka #referendum #patriotyzm #uriahheep #heheszki #humor
Oto audycja Komitetu Referendalnego "Solidarność Walcząca - Dariusz Łaska". I przy okazji plagiat Uriah Heep - Lady in Black.
#trojka #referendum #patriotyzm #uriahheep #heheszki #humor

- 2
- 41
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@MaciejLU: Generalnie jeśli o Krk chodzi to Paka całkiem dobrze wróży. Teraz maja cykl "Scena przy pompie.
jurto jest całkiem ogarnięte ziomki, ale to stendup(więc z czystym sumieniem nie polecę, bo to stend up).
Ale już 28.08 jest "róbmy swoje", które uwielbiam bardzo(choć dawno nie oglądałem), muzyczny uzdolniony,młody(przynajmniej te parę lat temU:P) i wdzięczny kabaret. Polecam!
Śledź też Rotundę.
Jeśli chodzi ogólnie o lokalne kabarety to też polecę "7minut po" pierwszy ich program,
jurto jest całkiem ogarnięte ziomki, ale to stendup(więc z czystym sumieniem nie polecę, bo to stend up).
Ale już 28.08 jest "róbmy swoje", które uwielbiam bardzo(choć dawno nie oglądałem), muzyczny uzdolniony,młody(przynajmniej te parę lat temU:P) i wdzięczny kabaret. Polecam!
Śledź też Rotundę.
Jeśli chodzi ogólnie o lokalne kabarety to też polecę "7minut po" pierwszy ich program,
@MaciejLU: w Lublinie, jeśli lubisz improwizacje kabaretowe, to grupa Ad Hoc i No Potatoes, ale to raczej od października, bo teraz przerwa wakacyjna.
- 1
#mirki szukam piosenki, która leciała ok. 18:43 w trójce. W playliście niestety nie ma :<
Dosyć mocny, męski głos, nuta z pianinem chyba. Niestety nie zdążyłam wyłapać żadnych słów :( #muzyka #trojka #radio #radiotrojka
Dosyć mocny, męski głos, nuta z pianinem chyba. Niestety nie zdążyłam wyłapać żadnych słów :( #muzyka #trojka #radio #radiotrojka
@Konata: Benjamin Clementine - London
- 2
@WapniakZJury: to! dzięki! mirki na was zawsze można liczyć :D























