Jak MamBałaga było na 1. w Trójce to też tak płakaliście? bo nie pamiętam (do jadących po Burrito Orwellu).

#trojka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiedzcie mi mirki dlaczego Taco Hamingway - "Następna stacja" jest na pierwszym miejscu #lp3 #trojka #muzyka ?
Czy to naprawdę jest takie dobre? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Dla tych co nie słyszeli :
K.....S - Powiedzcie mi mirki dlaczego Taco Hamingway - "Następna stacja" jest na pie...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Godzinę temu w Trójce mówili, że były arcybiskup Józef Wesołowski zmarł z przyczyn naturalnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda, że wszyscy tacy jak on tak nie kopią w kalendarz!

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Demonium: a ta jego koleżanka Anna Gacek? Po 16 mają program z puszczaniem muzyki. Nie dość że jest irytująca to jeszcze"r" nie wymawia. Jak można pracować w radiu z wadą wymowy.
  • Odpowiedz
@MaciejLU: Generalnie jeśli o Krk chodzi to Paka całkiem dobrze wróży. Teraz maja cykl "Scena przy pompie.
jurto jest całkiem ogarnięte ziomki, ale to stendup(więc z czystym sumieniem nie polecę, bo to stend up).
Ale już 28.08 jest "róbmy swoje", które uwielbiam bardzo(choć dawno nie oglądałem), muzyczny uzdolniony,młody(przynajmniej te parę lat temU:P) i wdzięczny kabaret. Polecam!

Śledź też Rotundę.
Jeśli chodzi ogólnie o lokalne kabarety to też polecę "7minut po" pierwszy ich program,
  • Odpowiedz
#mirki szukam piosenki, która leciała ok. 18:43 w trójce. W playliście niestety nie ma :<
Dosyć mocny, męski głos, nuta z pianinem chyba. Niestety nie zdążyłam wyłapać żadnych słów :( #muzyka #trojka #radio #radiotrojka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach