@szczenki: Poprzedni gość wspominał właśnie o Olsztynie. Że zwrócił mu uwagę, że daje zły przykład inny itd. a usłyszał "spieprzaj dziadu".
Za takie zachowanie też 2/10.
  • Odpowiedz
#trojka #kosmos #astronomia

Kilka/kilkanaście dni temu wieczorem leciała w Trójeczce rozmowa z jakimś polskim astronomem (albo kimś kto wie co w gwiazdach piszczy), padały pytania od słuchaczy co było jak nie było czasu, o czarne dziury i inne ciekawe rzeczy - wie ktoś z was gdzie do cholery jest ta audycja? Nie miałem możliwości posłuchać całej a ciekawa była, na trójkowej stronie nie mogę jej odkopać
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwsza kaaaataraaaaktaaaa.
Druga kaaaataraaaaktaaaa.
Trzecia kaaaataraaaaktaaaa.
Czwarta kaaaataraaaaktaaaa.
Piąta kaaaataraaaaktaaaa.
Szósta kaaaataraaaaktaaaa...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Audycja na temat bezpieczeństwa bankowosci a połowa dzwoniacych pyta dlaczego media milcza o wczorajszych tasmach
#trojka #afera
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach