Ej bo taką rozkminę mam. Mam na koncie tibia coinsy, część jest nietransferable, a druga cześć transferable. Chce sobie coś w strone kupić lecz chciałbym aby wydawane były te coiny bez możliwości transferu/sprzedaży. A te z taką możliwością aby sobie leżały bo może kiedyś zdecyduje się nie sprzedać lub przesłać. Jak to jest? Jest wybór czy store pobiera je na jakiś sposób?
#tibia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Godzinę czekałem wczoraj w kolejce aż się zaloguje ale jak zobaczyłem jaki tam jest wyścig szczurów, to stwierdziłem, że ja to p------e xd goście już on Dawnportu na mountach i outfitach na TC.
  • Odpowiedz
Siema, gra ktos z was na vunirze, albo zna kogos kto gral? ( ͡° ͜ʖ ͡°) szukam info na temat chara Shadow Yennefer. Kto jest teraz ownerem? Char od 2k19 offline, wiec ciezko cokolwiek znaleźć
#tibia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do obeznanych.
Jak działa zmiana aggro w Tibii. Powiedzmy na przykładzie. Idę na Leidena i nie mam Eka. Leiden się na mnie przerzuca. Co mam robić jaki ED? Stać i rotowac ssy? Uciekać? Jak powiedzmy RP ma zabrać ze mnie aggro?
#tibia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś pomysł jak można zbugować bota? Niby na serwerze jest battle eye, a i tak zasrańce stawiają te boty na pół dnia i nie idzie poexpić.
#tibia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#tibia

Mirki, planuje wrócić do tibii po ponad 4 latach.. co się zmieniło po krótce i przede wszystkim,jak to wygląda z botami?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pazdziezyca:
1. Boty są dalej - tylko nie w takiej ilości jak to było dawniej - bo teraz bot to wirtualna maszyna i kosztuje 25$ miesięcznie więc nie każdego polaka brazola stać - Reasumując zdecydowanie mniej botów jest ja może za 1 grania spotkałem 2 - gdzie dawniej na każdym respie był.
2. Co się zmieniło:
- teraz w team huncie nie musisz mieć 4 różnych profesji żeby mieć bonus tylko
  • Odpowiedz
Witam, 24 lutego startują nowe serwery i w związku z tym zapraszam Was do wspólnego grania na serwerze Karna (będzie to jedyny nowo otwarty serwer w naszym regionie). Jest to optional PvP także można grać casualowo i bez stresu można na spokojnie zbić staminkę po pracy. Wykop zdominuje serwer, zobaczycie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chętnie założę tam wykopową gildię i na start przygarnę moich wiernych towarzyszy z wykopowych edycji Tibii. Dla tych
Revealer - Witam, 24 lutego startują nowe serwery i w związku z tym zapraszam Was do ...

źródło: comment_1614003876rdWxvtulK8z3P07ij2thRQ.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wytłumaczy mi ktoś sens składania oferty na bazarze minutę przed końcem aukcji ?

Kolejny raz przegrywam tak licytację...
#tibia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

może palek nosić coś sensownego w starym slocie na arrowy? czy to tylko na jakieś źródło światła?
#tibia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach