Aktualizacja Giant Hunting (20.02.21 – 15:00)
Od teraz gianty pojawiają się od 6 do 10 godzin. Spawn jest całkowicie losowy, dzięki temu możliwości polowań są jeszcze większe. Giant Hunting → https://bit.ly/3dvBZOJ

Giveaway 18:00
O godzinie każda zalogowana osoba otrzyma Stamina Doll + Glejt do Colloseum.

Życzymy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A tak w ogóle, to mam 45 rookstayera na Guardi, EQ bez szaleństw brass seta już sprzedałem. Kilka cc i addony. Jest sens wystawiać na market tego chara, nawet za 57tc? Czy raczej nikt takiego czegoś nie kupuje?
#tibia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wróciłem do gry po dłuższej nieobecności, postać to 315 ek bijący z aksa. Koledzy mili w jakie EQ powinienem się zaopatrzyć i gdzie expić solo pod exp waste i pod profit. Jak się gra teraz w tą grę, co powinienem robić? Jakieś pomysły? #tibia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czy jest tu złoty środek. Wydaje mi się, że to bez różnicy bo na nowym serwerze i tak nie będzie różnicy w cenach między rodzajami broni.
  • Odpowiedz
Ktoś się wybiera na nowy serwer? Może jakąś ekipę zmontujemy do TH? Pracuję z domu i mam dużo czasu xD
#tibia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakiś czas temu grałem sobie w tibie na oficjalnym serwerze. I tak sobie z przerwami co jakiś czas grałem i wbiłem 88 lvl paladyna. I tutaj pytanko, czy to bardzo niski lvl? Wiem że niektórzy robią postacie pod sprzedaż. Długo sie taki lvl wbija dla ogarniętych graczy?

#tibia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakiej broni używać na 80 RP? Dalej mam Composite Hornbow i onyx arrowy. Kupować jakiś łuk/kusze czy assasinki i tarcza? jeżeli łuk/kusza to jaka i jaka amunicja.
#tibia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Własnie sobie sprawdzilem, ze jak Bobeek pada to traci tyle expa, ile ma 420 druid xD Bez blessow juz jak 550 level. Niezle. #tibia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej #tibia. Wracam do gry po ponad 10 latach xD

Pytanie:
open-pvp vs retro open-pvp?

Nie bardzo rozumiem zalety tego nowego open-pvp. Z tego co kumam o ile nie jestem strona w konflikcie to czary obszarowy, buffy itp na mnie nie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nikron:
z tego co kojarzę, w nowym open-pvp jak ktoś się bije i się w to nie wdasz to nic Ci się nie stanie, przykładowo mag walnie ue, to uderzy tylko jego targety, jako postronny widz nawet w zasięgu czaru nie oberwiesz. Na retro pvp w takim przypadku obrywasz
  • Odpowiedz