Mimo że gram już chwilę w Tibię to nie do końca rozumiem jak wygląda sytuacja z bossami. Wiem, że jest np. Orshaball, Ferumbras itp. ale często widzę, że gracze biją bossy codziennie. Jest jakaś strona z wyjaśnieniami które bossy można bić codziennie? Od jakiego lvl mogę zacząć szukać ekipy na takie bossy?

#tibia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mordki, jaki świat nPVP polecacie? Szukam chara na bazarze i się zastanawiam. Kiedyś pykałem na Bonie i Celeście i nie wiem czy tam zostać, czy na coś innego lecieć :P
#tibia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fajne te Burstery, 14,5kk/h. Szkoda, że brakowało mi jednej karty do preya. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tibia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po co Cipsoft nakłada limit online do bodajże 1050 osób? Rozumiem na 7.6 gdzie mapka była mała, ale teraz? Przecież letkim siurkiem mogło by z 2k wbić. Boją się spojrzeć prawdzie w oczy, że na niektóre OTSy na start wbija więcej ludzi niż na globala?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tibia
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kretovsky Nie wiem co jest głównym powodem, ale na otsach masz na start exp x20 i pierdyliard innych rzeczy, które ułatwiają grę przy starcie serwera, w którym uczestniczy 2k osób. Na rl takie zaludnienie byłoby bardzo męczące. Przynajmniej tak mi się wydaję.
  • Odpowiedz
  • 0
W końcu kupiłem pacca. Polecacie jakąś miejscówkę dla maga 84 lev i 63mlev, gdzie będę miał w miarę dobry profit gp? Exp może być nawet zerowy.

I ewentualnie miejsce dla knighta 60 lev, 90/80 pod expa jak już mi się uda odłożyć trochę gp na hunt?

#tibia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Corsen: jak profit to culty;
słyszałem, ze jakieś winter wolf fur itd też całkiem spoko profit;
putrid mummy niezły profit(500-600k/h exp powinieneś wyciągnąć, może mniej, bo niższy lvl),
może gs ph, water elementale ph
  • Odpowiedz
Włączyła mi się nostalgia ale w Tibie nie grałem X lat. Na jakim serwerze warto zacząć? Dużo trzeba ogarniać w stosunku to 7.4?
#tibia
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Konorro: Damora, Monza, Harmonia, Secura, to takie najpopularniejsze. Ten ostatni chyba najbardziej żywy. Też tam gram.
Taki 50 druid na polorii to taki kapeć, że nikt może go nawet nie kupić xD ale próbuj.
  • Odpowiedz