Czy poza Puniogaming są jakieś polskie streamy z pvp contentem? Większość to ciągła expiolka do zrzygania. Proszę mi tylko nie wylatywać z pugsem który robi z siebie pajaca zabijając 50 lvle na ue
#tibia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elo, mam pytanie - 32 palek gdzie na exp? Hasju mało
Drugie pytanie, gdzie znajdę yasira? Na Karnie szukałem carlin, ankh i liberty i nigdzie nie ma
#tibia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Konorro: Yasira nie ma zawsze, jest to NPC pojawiający sie losowo. Możesz sprawdzić czy jest danego dnia na tablicy ogłoszeń w schronisku podróżników do którego dostaniesz się używając adventurer's stone
  • Odpowiedz
Ponad godzina czekania w kolejce aby kliknąć charem offline skilla, mały lag i jedziem od nowa. Patologia na tym nowym serwerze.
#tibia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Są jakieś sensowne ots do poklikania na chillku po robocie? Tylko żeby nie zdechł za tydzień i grało trochę ludzi. Skończyłem na 8.6 więc do tej wersji najlepiej (nie wiem w sumie czy są jeszcze takie serwery xD)

#tibia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie teraz zacząć grać tak na chill po pracy w magazynie? Mam jakieś majątki na antica ale mogę grać od zera byle było spoko bo jak paczę na depo w this to wydaje się że serwer lekko przeludniony
#tibia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SmutnyKowboj:
Kultura w większości jest ale zawsze jakiś idiota może się trafić, ja głównie non-pvp więc przyzwyczajony. Mamy z 20 osób w gilidi na różnych lvl (w tym z 6-8 mirków). Do tego jakbyś chciał, to za godzine się kończy aukcja gdzie sprzedaje 102 palka z 119/109 skilem na harmoni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pixelbox Po długim czasie na prawdę podziwiam fenomen tej gry. Żadna inna nie generowała tyle emocji co właśnie Tibia. Graczem jestem od małego, a nie przypominam sobie żebym musiał ze strachu spier( ͡º ͜ʖ͡º)ać przed jakimkolwiek potworkiem w innej grze ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@XNiemcu: nie widziałem innej gry w której złe skręcenie w ścieżce zaraz pod miastem oznaczało deskę, zazwyczaj MMO mają niski próg wejścia i im dalej od miasta tym silniejsze potwory, tutaj np. fire devil którego kiedyś każdy się bał do jakiegoś 20 levela jest na tym samym poziomie co rotwormy które klepie się od razu po wyjściu na maina, a niedużo dalej smok ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz