Ale granie obszarowe magiem zaczyna się jakoś od 150


@Elec: jak od 30 lecisz na spike albo gargoyle cave ziomuś

prędzej czy później spadniesz na jakieś kombo


takie uroki gry magiem xD
  • Odpowiedz
Jaki świat polecacie żeby pograć przyjemnie? I może ktoś chce zaczac od 0 albo niedawno zaczął?
#tibia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam tibijczykow. Mam pytanko odnosnie broni dla rp. Od 57 lvl biegam z assasin starami. I przy 70 moge ubierac ornate xbow+drill bolts. Tylko wedlug kalkulatora assasiny maja i tak wiecej atk... Raczej nie oplaca sie wsadzac imbu az do 100 lvl. Nie wiem czy nie biegac z assasinami do 90?

#tibia
M83_ - Witam tibijczykow. Mam pytanko odnosnie broni dla rp. Od 57 lvl biegam z assas...

źródło: comment_1613207267yAA7Zw4M7loqBokgESL8JU.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@M83_ jak to nie opłaca? Masz mana Leech i hp dzięki czemu jest bezpieczniej i możesz dłużej siedzieć na respia. Crit który zwiększa Ci dmg.
Ja nigdy nie lubiłem boltow aż do spectrali więc ja bym wolał łuk ale jeżeli chcesz kusze to hp mana leech i crit.
  • Odpowiedz
@DiggerMeat: Zobacz sobie cyleria.pl. Starsza wersja 8.60, jak miałeś na myśli coś jeszcze starszego to niestety nie wiem... może APO 7.6? Ogólnie polecam tą cylerie na początku szybko się expi ale później już jest dużo dużo trudniej... możesz grać na fonie i na pc
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Mirki czy debuffy ms stakuja się? W sensie dwoma charami można dać mniej dmg od mobow i wiecej dmg w moby?
#tibia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RP lvl 65, jakie miejsce do dobrego expa? Aktualnie gwałce bonebeasty i mam 300k na godzinę przy expie 150%.
Jest jakaś inna miejscówka z lepszym expem solo? Zależy mi głównie na expie, może być spore waste.

#tibia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Gdzie na 60+ rp wyciągnąć kosmiczny profit i przy okazji trochę expa? Czekam na wasze propozycje dziękuję(oprócz cultow i elfów)
#tibia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M83_
A nie lepiej kupić 250 tc (6kk) i szybciorem expic?
100k na godzinę to jakieś 10 groszy... Nie wiem czy to się opłaca na tym lvlu :)
  • Odpowiedz