#tibia Miałem roczna przerwe, gdzie tera expic solo 400 ek ? Mury dalej tak profitowe ?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@jadepobiegac: spoko, winterblade/cobra axe a w clubie chyba resizer
- 0
@Gasior9: tylko wbij się na nie. A na niektórych serwerach nawet tam listy nie obowiązują xD
- 2
106 lvl palem na faccu wbity
#tibia
#tibia
Gratuluję cierpliwości :D
- 0
@kubaadamek: nie no nie wszystko wbite facc
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@nielegalny_imigrant: Tibia teraz a 15 lat temu to jak dwie różne gry. Aktualnie nie ma żadnego grindowania na semi afk przez 12 godzin, żeby coś szło do przodu. Logujesz się i idziesz expić, po prostu.
- 3
Ale granie obszarowe magiem zaczyna się jakoś od 150
@Elec: jak od 30 lecisz na spike albo gargoyle cave ziomuś
prędzej czy później spadniesz na jakieś kombo
takie uroki gry magiem xD
Jaki świat polecacie żeby pograć przyjemnie? I może ktoś chce zaczac od 0 albo niedawno zaczął?
#tibia
#tibia
- 1
- 0
Tak z ciekawości, 400 RP 120/35, yellow non pvp, ile jest wart?
#tibia
#tibia
konto usunięte via Android
- 1
@Annaroth 4-6k tc
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Witam tibijczykow. Mam pytanko odnosnie broni dla rp. Od 57 lvl biegam z assasin starami. I przy 70 moge ubierac ornate xbow+drill bolts. Tylko wedlug kalkulatora assasiny maja i tak wiecej atk... Raczej nie oplaca sie wsadzac imbu az do 100 lvl. Nie wiem czy nie biegac z assasinami do 90?
#tibia
#tibia
źródło: comment_1613207267yAA7Zw4M7loqBokgESL8JU.jpg
Pobierz¯\_(ツ)_/¯
#tibia
#tibia
źródło: comment_1613207216QHXyLcqGVcrV93e2vZqAAI.jpg
Pobierz- 1
@ostatnidzienwakacji: gzgz
- 1
@KalesonyFirmySony: wale z młota hammer of destruction/ 2x hp/1x mana imbu na zywiol brak . ale jak masz opcje to w-------m imbu na ziemie bo troche tam n--------a z tego ;p exp 2.3.2-5kk max bo ja gowniak skile 103/95 xD
konto usunięte via Android
- 1
Miruny, jakiś ots low rate, starszy client, który nie zdechnie za tydzień?
#tibia #tibiazwykopem #ots #tibiaots #gry
#tibia #tibiazwykopem #ots #tibiaots #gry
@DiggerMeat: tibiantis.online
- 0
@DiggerMeat: Zobacz sobie cyleria.pl. Starsza wersja 8.60, jak miałeś na myśli coś jeszcze starszego to niestety nie wiem... może APO 7.6? Ogólnie polecam tą cylerie na początku szybko się expi ale później już jest dużo dużo trudniej... możesz grać na fonie i na pc
- 3
Cipsoft stonks...
wzrost wyniku finansowego o 115%
w 2019-około 15 kk euro przychodu
w 2020- około 25kk euro
:0
https://www.cipsoft.com/en/press/press-releases/221-result-financial-year-2020
#tibia
wzrost wyniku finansowego o 115%
w 2019-około 15 kk euro przychodu
w 2020- około 25kk euro
:0
https://www.cipsoft.com/en/press/press-releases/221-result-financial-year-2020
#tibia
konto usunięte via Android
- 3
@Dr_Melfi a jeszcze bardziej covid. Masa serwerów ma nabite nowe rekordy online wiosną 2020
Należy im się, za tyle lat roboty tak kultowego tytułu ;)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
need 250 ciastek . BLIK
#tibia
#tibia
@ostatnidzienwakacji: utevo res @Insane_Mike
@Iperyt XDDD
Mirki czy debuffy ms stakuja się? W sensie dwoma charami można dać mniej dmg od mobow i wiecej dmg w moby?
#tibia
#tibia
smiechy hihy na tibii :D
#tibia
#tibia

RP lvl 65, jakie miejsce do dobrego expa? Aktualnie gwałce bonebeasty i mam 300k na godzinę przy expie 150%.
Jest jakaś inna miejscówka z lepszym expem solo? Zależy mi głównie na expie, może być spore waste.
#tibia
Jest jakaś inna miejscówka z lepszym expem solo? Zależy mi głównie na expie, może być spore waste.
#tibia
- 2
@login-jest-zajety: chyba hellspwny? Nie wiem czy by był w lvl share z blokerem który wybooczy hellhoundy xd
Idź sobie z blokerem na krailos na tym lvl z bodajże z 700-900 kręcone było
Idź sobie z blokerem na krailos na tym lvl z bodajże z 700-900 kręcone było
- 0
@kubaadamek: wyrmy lb
Gdzie na 60+ rp wyciągnąć kosmiczny profit i przy okazji trochę expa? Czekam na wasze propozycje dziękuję(oprócz cultow i elfów)
#tibia
#tibia
- 0
Tibia Bot 2021
LoftyBot
Obsługuje wszystkie klienty ots
#tibia #tibiabot #tibiazwykopem
LoftyBot
Obsługuje wszystkie klienty ots
#tibia #tibiabot #tibiazwykopem
Całkowicie niewykrywalny
źródło: comment_1613087601GcRvUN96aKEQUiFgELmTh7.jpg
PobierzSiema, macie jakieś pomysły gdzie chodzić 210 msem i 220 RP na duo hunta?
#tibia
#tibia
@Nevermind9999 taki team trochę jak slepy z głuchym, średnio jest opcja na coś sensownego
@Nevermind9999: lava lurkierki na kazzordon/werehieny




























źródło: comment_1613295544WaXQQky3CtmTTkr9Ejloq2.jpg
Pobierz