Cześć wykopki!
Wracam do tibii po bardzo wielu latach i szukam kogoś do wspólnej gry. Gra ktoś może na Esteli?
Zobaczymy czy pamietam jak to się robi ( ͡ ͜ʖ ͡)

270 ek

#tibia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://tibiaservers.net/
Najlepsza polska lista serverow. Wspierajcie polaków.

Na jakim servie byscie pograli (na jakiej wersji clienta)?
Kupilem domene i dobry VPS.
Mam OTSa 8.6, 7.4 i najnowszy 11.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szmycu: 7.4. To chyba wersja przed wprowadzeniem soul point, która zakończyła erę druidów na 9 lvl robiącymi UHy przed Depo. W wersję 7.4 o bym pyknął.
  • Odpowiedz
@pietruchaha:

1. Zależy na co, jeśli biją mocno, to HP ale w znakomitej większości jednak kryt/mana void. Ile imbu? No jak najwięcej, bo zwiększają wygodę I EXP/H i dlugość huntu. Ile się da to zakładaj. Jeśli brakuje kasy to polecam @Insane_Mike
2. tak, dodge jako pierwszy. Charmów ile się da to nabijaj podczas rapida
3. Na tym lvl to małe freezle (feyrist/fae) ale tam troubled animal questa musisz mieć
  • Odpowiedz
@michal_misiek: jak każdy powyżej 100 to lava loorki jeśli nie martwicie się o waste. Jeśli nie to zdecydowanie warewolfy, krailos, herocave i może carlin kulty ale tylko jak będą zupełnie puste. Jeśli wasz ek wbije 110~ i w dodatku będzie niezłe grał możecie spokojnie iść sobie na asury pałac w tak dużym teamhuncie powinniście zbliżać się do wychodzenia na zero. Powoli też za kilka poziomów możecie z powodzeniem zawędrować na
  • Odpowiedz
znacie jakieś stronki,które kupują całe konta. zaufane przede wszystkim. kiedyś było mmog strore ale widze,że póki co zawiesił działalność
#tibia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To i ja zapytam,
Jakie polecacie miejscoweczki na solo dla kapcia 210 ed. Myślę nad wjesciem na hieny - już chyba czas najwyższy.
#tibia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tibia #kiciochpyta
Żeby expić na pirtach w Rascoohan trzeba mieć jakiś dostęp zrobiony ?

Bo żeby dostać się na jakiś statek to trzeba mieć the pirate tales quest - zrobię to solo 250 ek ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tibia Da się zrobić tak żeby po naciśnięciu hota runa od razu rzucała się tam gdzie jest kursor? Tak żeby nie trzeba było potwierdzać LPM?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach