via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej szukam zaufanej osoby która zrobi imbu T3 crit mana health na RELANIA
#tibia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy Tibijczyki potrzebuję rady RP czy jakiś mag potrzebuję plusy i minusy
Serwer Secura
Teraz jest double week i sie zastanawiam bo za te same pieniadze można wbic 80 dist albo 80 magiczny a to spora różnica
#tibia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karna skończy jak Relania czy Damora?

Generalnie chodzi mi o to, że jednak na Damorze zostało więcej osób. Pewnie też dlatego, że streamerzy tam grają.

#tibia

Jak skończy Karna

  • Tak jak Damora 52.6% (30)
  • Tak jak Relania 47.4% (27)

Oddanych głosów: 57

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@radll: @kornik69: z tego co se sprawdzałem strimki kapiego na twitchu to sytuacja wygląda tak że hommed się w-----ł na pow powa bo ten gadał na strimach że przyszli i szukają atencji na potężnym stimerze. Homed pisał u kapiego nas trimie że przy transferze na damore mówił że nie będzie ruszxał crownego i kapiego no ale że crowny p-------ł bzdety to sie zirytowali na niego xD. co do
  • Odpowiedz
Ktoś wie może czy da się jakoś w miare przyjemnie zarobić na PACC grając FACC? Bo mam zamiar sobie pograć FACC od 0, nazbierać na PACC bo nie wiem czy wytrwam :D

#tibia #tibiazwykopem
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Harertz: da się, ale o ile zarabiasz lepiej niż ziomeczki z wenezueli, to wydaj te cztery dyszki miesięcznie i ciesz się przyjemną grą bez ciągłego farmienia
  • Odpowiedz
@RwandyjskiFront: tak jak mówi @Trique: wszystkie bronie które mają atak od żywiołów Ci się przydadzą, zwłaszcza na 200+. Zmieniasz zależnie od sytuacji, tak samo shield / 2h weapon z imbu. Nie ma co żałować hajsu, bo raz że wygoda, a dwa - w miarę się zaczną zwracać te inwestycje, jeśli tylko umiesz profitować
  • Odpowiedz
@SeniorSiara: szczerze właśnie się zastanawiam na jakiś server transfer chara zrobić z antici tam nie da się grać wszystkie respy cały czas zajęte i ludzie czekają w kolejkach po parę godzin. Odradzam antice jak chcesz sobie pograć na czilku i się nie w-----ą tylko normalnie poexpic
  • Odpowiedz
Zagrałbym w tibie dla zabicia czas, polecicie jakiś serwer? Chyba że lepiej grać na rl?
#tibia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ktoś ogarnia co się stało na damorze? jakieś bieganko za topką i chyba crownego w------i z serwera bo gra na nowym xD
#tibia
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zboostowane nightmare ( ͡ ͜ʖ ͡), jest jakas fajna miejscowka z nimi oprocz yala i krailos? myslalem o kopalniach w svargrond

#tibia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MacDada: mam 107 ek, chyba myslisz o tym pietrze z plaguesmithami i demonami, ja mam na mysli to pietro z paroma destroyerami, lost soulem, nightmare wlasnie i crystal spiderami. nie zalezy mi zbytnio na expie raczej na kasie
  • Odpowiedz
  • 0
jakieś Mirki na bonie chętne do wspólnej gry? najlepiej ed+ek koło 300 lvl
#tibia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemka, planuje powrót do tibii i zastanawiam się nad serwerem, który obecnie polecacie? Te najnowsze co powstały teraz mnie nie interesują

#tibia
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#tibia #tibiazwykopem

Mirki,pytanko mam może głupie bardzo,ale jestem totalnie ciemny w tym temacie.. Jakiego laptopa kupić,żeby bez problemu śmigała mi tibia? Dodam, że nie zamierzam w żadne inne produkcje grać,więc nie potrzebuję laptopa dla gracza.. budżet do 2k ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam na Karnie do sprzedania 5x Deer Trophy. Podobno jutro jakiś tajemniczy Nomad może być nimi zainteresowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
50tc sztuka
priv
#tibia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach