Wpis z mikrobloga

Witam, 24 lutego startują nowe serwery i w związku z tym zapraszam Was do wspólnego grania na serwerze Karna (będzie to jedyny nowo otwarty serwer w naszym regionie). Jest to optional PvP także można grać casualowo i bez stresu można na spokojnie zbić staminkę po pracy. Wykop zdominuje serwer, zobaczycie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chętnie założę tam wykopową gildię i na start przygarnę moich wiernych towarzyszy z wykopowych edycji Tibii. Dla tych co nie znają mojego wykopowego nicku z tej strony Trev, lider gildii Bordo czyli najbardziej aktywnej neutralnej gildii wyróżniającej się na każdej edycji Mirko/WykopOTS począwszy od pierwszej edycji ~6 lat temu.

Zapraszam również Was - Wykopowiczów do wykopowej gildii na serwerze Karna. Będziemy mogli wspólnie przeżyć to niesamowite wydarzenie jakim jest przeludniony start nowego serwera i te niesamowite emocje wyścigu szczurów ( ͡ ͜ʖ ͡)
---> Serwer Discord wykopowej gildii <---

Dla tych co boją się opłat za PACC polecam zapoznać się z tym filmikiem i kupować go za golda w grze.

Z bólem serca patrzyłem jak liczba graczy na #wykopots się zmniejszyła i w końcu uległem pokusie spróbowania swoich sił na Tibii RL (ale chętnie od czasu do czasu tam wrócę ubić jakiegoś bossika, także Smerfetka nie bój się).

PS Jak dobrze pójdzie to na weekend będą bonusy z okazji ciastowego eventu (+50% exp i regeneracja HP/MANA +25%) i na początku marca będzie double exp!

#tibia #tibiazwykopem #gry
Revealer - Witam, 24 lutego startują nowe serwery i w związku z tym zapraszam Was do ...

źródło: comment_1614003876rdWxvtulK8z3P07ij2thRQ.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz