Czy jest tu ktoś obecny kto pracuje tylko lub w 80% jako Mobile Tester? Raczej manualny, ew automatyzujacy, ale z przeszłoscia w testach manualnych mobilnych
#testowanieoprogramowania
#testowanieoprogramowania
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
O korposach w stylu ABB, Aptiv i HID nie wspominam ;P
źródło: 1665317048116
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Martwią mnie tylko zapisy które mam w umowie dotyczące konfliktu interesów:
1. Podejmowanie przez Pracownika, w czasie trwania stosunku pracy, działalności zarobkowej na
rzecz podmiotów prowadzących działalność konkurencyjną wobec Pracodawcy w zakresie
W firmie nie pytaj, nic mądrego ci nie powiedzą - jak chcesz mieć spokój ducha to poczytaj interpretacje albo idź do prawnika.