Dlaczego rolaki są takie niedorozwinięte? Proszę o udzielanie komentarzy. Wygrywają trzy najlepsze odpowiedzi. W nagrodę talon na #!$%@?ę i balon! #testoviron
@TrawoMaster: Słuchajcie, byłem w Świątyni Jedi, nie. Polazłem sobie na spotkanie Rady, nie. I siedział tam Mace Windu #!$%@?, Miszcz Dżedaj w mordę #!$%@?; i zaczął tam #!$%@?ć, że "O chłopaki, ja to jakbym Sitha zobaczył, to bym go zabił nie". No i wiecie, tak dalej, #!$%@?ł, że nienawidzi użytkowników Ciemnej Strony i tak dalej i tak dalej, a ja sobie myślę "Czekaj Miszczu, jeszcze zobaczymy". No i słuchajcie. Następnego dnia
@SonyKrokiet To byloby wykonalne. Ale potrzeba by kilku osób. Do tego gotowych poświęcić czas w imię heheszków na wykopie. No i ciekawe czy faktycznie byłoby spore grono odbiorców. Ew. Zmiana grove street na little jerusalem. Hmm...
Oj rolaki robaki. I co wyjdzie z tych waszych nauk testa, jak za niedługo się okaże, że wszystko lub większość z tego co na moim blogu zapowiadam jest prawdą.Co wtedy rolaki? Śledzące testovirona i ni #!$%@? nie rozumiejące jego przekazu, pomimo tego, że dostaliście ode mnie bzymbzymk.wordpress.com Wy jesteście rolaki tak... Macie IQ 20 na tyle, żeby sobie podetrzeć dupsko ale żeby już coś kumać to za mało. Rolaki! #testoviron
#testoviron #heheszki Nadanie koledze ksywy ,,blendzior" było jedną z moich lepszych decyzji ostatnich lat. Niewiele jest rzeczy lepszych od możliwości krzyknięcia ,,yyyy blendzior!" ,,blendzioh to cie czeka kuhwo"
#testoviron