@TrawoMaster:
Słuchajcie, byłem w Świątyni Jedi, nie. Polazłem sobie na spotkanie Rady, nie. I siedział tam Mace Windu #!$%@?, Miszcz Dżedaj w mordę #!$%@?; i zaczął tam #!$%@?ć, że "O chłopaki, ja to jakbym Sitha zobaczył, to bym go zabił nie". No i wiecie, tak dalej, #!$%@?ł, że nienawidzi użytkowników Ciemnej Strony i tak dalej i tak dalej, a ja sobie myślę "Czekaj Miszczu, jeszcze zobaczymy".
No i słuchajcie. Następnego dnia
Oj rolaki robaki. I co wyjdzie z tych waszych nauk testa, jak za niedługo się okaże, że wszystko lub większość z tego co na moim blogu zapowiadam jest prawdą.Co wtedy rolaki? Śledzące testovirona i ni #!$%@? nie rozumiejące jego przekazu, pomimo tego, że dostaliście ode mnie bzymbzymk.wordpress.com Wy jesteście rolaki tak... Macie IQ 20 na tyle, żeby sobie podetrzeć dupsko ale żeby już coś kumać to za mało. Rolaki!
#testoviron
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.