Dzwonił dzisiaj do mnie menedżer siłowni, Niemiec z pochodzenia, że jacyś Polacy, chyba kontraktorzy-glazurnicy dostali karnety na siłownię. Billy powiedział, że on ich dobrze zna a poznał, że to Polacy, bo zostawiają buty na środku szatni jak przed izbą na wsi w XIX wieku. Ludzie, wszystko ma swoje granice ale buty zostawiać na środku szatni? XD
Był tam jeszcze drugi, taki Żyd bardziej ogarnięty, mieszkał kiedyś w Polsce i wytłumaczył tym Polakom
J.....e - Dzwonił dzisiaj do mnie menedżer siłowni, Niemiec z pochodzenia, że jacyś P...

źródło: comment_dUZSAmXnZ99Uj2ylXJuHAWOjmoRV1QCc.jpg

Pobierz
  • 11
Strasznie tęsknię za ojcem.
Nie wiem dlaczego sprawy potoczyły się tak a nie inaczej. Był moim najlepszym przyjacielem, gdy byłem małym dzieckiem pokazał mi jak żyć.
Z tego co pamiętam, byli szczęśliwym małżeństwem z moją mamą. Ale w pewnym momencie jego biznes w Polsce zaczął upadać. Zaczął brać leki na depresję, bezsenność. Zaczął uczęszczać na siłownie, coraz mniej czasu poświęcał mi i mamie.
Był bardzo wykształconym człowiekiem, gdy miałem 12 lat w
OSTATECZNE ROZWIAZANIE KWESTII NOSACZY
Czy nie tylko mnie #!$%@? to co sie #!$%@? pod tagiem #nosaczsundajski i caly ten #!$%@? trend na januszy? Wszyscy #!$%@? nagle "hehe smieszne malpa polak" a malo kto nie tyle co zna geneza tego mema co nie zna jego pierwotnego i prawdziwego znaczenia. Testo #!$%@? polakow na lewo i prawo i uwazal ich W WIEKSZOSCI ZA SMIECI. Nie januszy ktorzy stanowia jakis procent spoleczenstwa, tylko jakies 80-90%
Mastah1 - OSTATECZNE ROZWIAZANIE KWESTII NOSACZY
Czy nie tylko mnie #!$%@? to co sie...
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

#hearthstone
Jestem największym dusipyłem w historii hsa - zbieram się do craftu decku, mam odpowiednią ilość pyłu ale ciągle wykonuję wszystkie questy i jak nie mam to czekam na dwa za 50 chociaż żeby jeszcze ten jeden pakiet kupić, żeby jeszcze zmaksymalizować szanse na potrzebne do decku karty, nawet jak common potrzebny wpadnie to oszczędzam 40 pyłu i się cieszę jakbym legendę trafił xDDD
W Gwincie mam za to na odwrót -
@mateusz-bylinski: Miałem tak do tego dodatku, dotychczas grałem z reguły jednym deckiem na standard i jednym na dzicz chociaż miałem w #!$%@? pyłu ale mi go było szkoda. Teraz mam po 9 decków na tryb :D
Mirki ale ja kiedyś byłem jebnięty xD
Przeglądając stare zdjęcia trafiłem na to poniżej.
Wyjeżdżałem w któryś weekend z Wrocławia w rodzinne strony i postanowiłem coś odwalić żeby było śmiesznie. Jako że koleżanka z pokoju obok zostawała na miejscu, wpadłem na pomysł że można to fajnie wykorzystać
( ͡º ͜ʖ͡º)
Zanim sie z nią pożegnałem, wziąłem gitarę, nałożyłem na nią kurtkę i położyłem na krześle żeby wyglądało
bongos112 - Mirki ale ja kiedyś byłem jebnięty xD
Przeglądając stare zdjęcia trafiłem...

źródło: comment_CyPRQgjGhvVxeoJ9vBwlLE7u4ZovtHgu.jpg

Pobierz