Po 7 latach wróciłem do oglądania #testo i muszę przyznać, że wcześniej byłem zbyt niedojrzały by zrozumieć jego twórczość.
Testo był mistrzem nie tylko trollingu, ale także sarkazmu z wyrafinowanym poczuciem humoru.
Miał świetną zdolność obserwacji charakterystycznych cech/zachowań polaków, żydów czy amerykanów hiperbolizując je, by widz w pierwszej chwili pomyślał "co on #!$%@??",
lecz po chwili dociera do niego, że jest w tym szczypta przykrej prawny.
No i te smaczki pozwalające docierać
Testo był mistrzem nie tylko trollingu, ale także sarkazmu z wyrafinowanym poczuciem humoru.
Miał świetną zdolność obserwacji charakterystycznych cech/zachowań polaków, żydów czy amerykanów hiperbolizując je, by widz w pierwszej chwili pomyślał "co on #!$%@??",
lecz po chwili dociera do niego, że jest w tym szczypta przykrej prawny.
No i te smaczki pozwalające docierać


























#testoviron #takbylo
Komentarz usunięty przez moderatora