Po 7 latach wróciłem do oglądania #testo i muszę przyznać, że wcześniej byłem zbyt niedojrzały by zrozumieć jego twórczość.
Testo był mistrzem nie tylko trollingu, ale także sarkazmu z wyrafinowanym poczuciem humoru.
Miał świetną zdolność obserwacji charakterystycznych cech/zachowań polaków, żydów czy amerykanów hiperbolizując je, by widz w pierwszej chwili pomyślał "co on #!$%@??",
lecz po chwili dociera do niego, że jest w tym szczypta przykrej prawny.
No i te smaczki pozwalające docierać
yayo - Po 7 latach wróciłem do oglądania #testo i muszę przyznać, że wcześniej byłem ...
Jak oceniacie testovirona oraz jego twórczość?
#ankieta #testoviron #polak #heheszki

jak wyżej

  • Wybitny człowiek, jego twórczość piętnuje przywary 50.7% (74)
  • Normalny człowiek, chciał zaistnieć jako hejter 9.6% (14)
  • Życiowy frustrat, osoba chora psychicznie 8.2% (12)
  • Pomarańczowy król,Klejnot Nilu fenomen socjol..itp 31.5% (46)

Oddanych głosów: 146

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.