6:0 6:0 w finale Wimledonu to historyczny wynik. Ostatni raz taki wynik padł w 1911 roku, w czasach gdy grano jeszcze drewnianymi rakietami, a Polski jeszcze nawet na mapie nie było.

Z dużym prawdopodobieństwem - już nigdy więcej taki wynik w finale się nie powtórzy.

#tenis
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lolenson1888: imo niestety nie kończyło się tylko na żartach z Igi, a pojawiały się personalne podjazdy do Madziola, więc nie dziwię się, że się stąd zmyła.
  • Odpowiedz
#tenis wierni kibice Igi cierpliwie czekali, przetrwali "gorszy" okres i dzisiaj zostali nagrodzeni, brawo Iga Swiatek :)

Nie spodziewalem sie, ze wygra Wimbledon, wiec tym bardziej wartosciowe zwyciestwo :)

W pewnym momencie to nawet zaczalem troche kibicowac Amandzie, zeby chociaz tego 1 gema wygrala, bo to jednak wstyd przegral do 0 w finale. Juz na zawsze zapisze sie w historii.

Ladnie sie Iga wypowiedziala, ze niewazne co sie dzisiaj wydarzylo,
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tenis brytole czywiście mają w dupie oryginalna pisownię i polskie znaki. Pamiętajcie, brytyjska mafia jest w każdym sporcie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu wy ludzie jesteście tak toksyczni, żeby wpieprzać tutaj nawet politykę niewiadomo po co i rzucać jakieś nieśmieszne żarty o Igorze? Czy jesteście psychicznie chorzy, czy po prostu to s----------e i brak jakiejkolwiek uwagi w realnym świecie poza internetem? Dramat
#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na Wimbledonie są ścisłe zasady co do mówienia po meczu, więc prawdopodobnie wymagają, aby mówili tylko po angielsku
#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach