#tenis Możesz dzisiaj kibicować tenisistce, która więcej razy zagrała z ukraińską wstążką niż polskim orłem, ale proszę nie nazywaj się prawdziwym Polakiem - dajesz Madzia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Famine: Daria sobie okręciła młodą wokół małego palca u stopy. Nawet nie wiedziałem, że ona odpowiada za jej biznesy, kontakty z mediami, wtrąca się w treningi i mecze, a dodatkowo jeszcze spędza cały czas wolny i wakacje z nią.

Patologia i dobry materiał na creepy thriller Finchera.
  • Odpowiedz
#tenis gdybym miał takich krzykaczy w boksie to w ogóle bym na kort nie wyszedł. Myszodziad p------i kocopoły, Rysiek się nad Iga znęca mentalnie. Biedny szczwany Belg coś tam jeszcze w drugim secie próbował faktycznie podpowiedzieć, ale młoda lambadziara już myślami jest w szatni… co to się stanęło? piorun jakiś
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IGA PRZESTAŃ POKAZYWAĆ JAK CI ŹLE GRAJ DALEJ!!!!
Jakbym miał takich trenerów i psychologów to bym nawet nie wychodził na ten kort XD
#tenis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tenis ciekawe, na które miejsce w rankingu musi Iga spaść, żeby doszła do wniosku, że rasputin w spódnicy jest zwykłym pasożytem dojącym z niej kasę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach