#tenis jestem ciekawy co by było z Kamilem gdyby nie to zawieszenie. Może byłby w TOP32? Z drugiej strony być może to zawieszenie zbudowało mu mental. Teraz Halys w 3 rundzie i oby awans do L16
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
@dodi-lukebakio: chyba zawieszenie wyszło mu dobre jeśli chodzi o mental. Było to w ch..j niesprawiedliwe - gdzie udowodnił niewinność, a karę mu zostawili. Potem to jak potraktowali sprawę Sinnera to jakby mu napluli w twarz.
  • Odpowiedz
Jak czytam te komentarze ze tien to przyszła topka i wschodząca gwiazda to się smieje xddd chłop nawet z Majchrzakiem nie daje rady i Majchrzak go jedzie jak dzieciaka #tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tsitsipas zamykał mi kupon,przebudziłem się o 6 rano żeby zobaczyć wynik i niezłą beke z-------m nie mogłem ze śmiechu jak zobaczyłem wynik hahaha ten cienias de minaur ugrał 1 powtarzam jeden punkt po pierwszym serwisie tsitsipasa w całym meczu #tenis #bukmacherka
lubiesikacdozlewu - Tsitsipas zamykał mi kupon,przebudziłem się o 6 rano żeby zobaczy...

źródło: IMG_7959

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tenis 2 punkty w 2 secie zdobył De Minaur na gemach serwisowych przeciwnika, z czego jeden to DF Tsitsipasa XDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tenis Dzisiaj pewnie Coco poleci, ale czy to kogoś jeszcze dziwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tenis
Hurkacz jest w takim momencie, jak kiedyś Benoît Paire, za chwile jedynie dzikie karty, odebrać 10 000 za start i do domu :) Jerzyk nie miał 33 lat jak skończył karierę, Hurkacz ma już ponad 30, ciekawe, czy jest to typ gracza, który zniesie wszystko, czy raczej podatnego na kontuzje Del Potro. Marnie to widzę i to może być koniec tenisisty, co do Igi to spokojnie top 10 przez
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach