Mirki zastanawiam się nad zakupem 12 / 12X lub S21FE. Zależy mi na zdjęciach i niby samsung robi troche ładniejsze ale nie wiem czy nakładka systemowa samsunga będzie mi pasować bo mam xioami i jestem przyzwyczajony do tego systemu.
Co polecacie?
#samsung #xiaomi #xiaomi12x #android #s21fe #telefony
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki szukam dla siebie telefonu raczej na #android tak do 2k raczej max. Moje typy to Realme GT Master Edition, Samsung Galaxy A52s i ewentualnie A53.
Zaletami Samsungów na pewno są aktualizacje natomiast Realme oczarował mnie w sklepie tym jak sprawnie działa. No i jest też odrobinę mniejszy co również uważam za zaletę.

Czy macie jakieś inne typy albo użytkownicy powyższych mogą się wypowiedzieć jak te telefony działają w praktyce?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@helpless

W a52s dostajesz dobre głośniki stereo, dluzsze wsparcie, ip67, 120hz, amoled(aod), możliwość nagrywania rozmow bez roota, dobra nakladke samsunga, optyczna stabilizację.

Choć pewnie większość z tego mają inne modele.
  • Odpowiedz
złego o ich sofcie więc sam nie wiem. Nigdy nie miałem żadnego chińczyka


@helpless: to tym bardziej nie bierz realme xd
Szybki może jest ale nie tak funkcjonalny jak miui
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#chwalesie #telefony

Kupiłem se dziś Motorolorolore Moto G52.

Jak kto ciekawy to w następny piątek, zdam uczciwą acz subiektywną relację jak toto się sprawuje.

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Radysh: Też kupiłem ojcu g52, ma już z tydzień z górką...
Lekka, fajnie leży w dłoni, czytnik lini papilarnych z rigczem na boku. Dobry ekran, świetna bateria. 10h sotu bez większych problemów. Jedynie procek dość wolny, ale da się korzystać. No i nie nagrywa filmów. jest tylko 1080p w 25 (!) klatkach bez możliwości zmiany i wygląda to beznadziejnie.
Aparat ma na szczęście długi czas migawki i nocą jak się ma statyw
  • Odpowiedz
Dlaczego jak wchodze do windy czy nawet po prostu do budynku jakiegoś to tracę zasięg w telefonie? Nie mogę korzystać z internetu, sieć sie zawiesza, z LTE przechodzi na 3G #pytanie #elektronika #telefony
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema poszukuję smartfona dla mamy. Ma służyć do dzwonienia, smsowania, przeglądania internetu i używania aplikacji sklepowych. W oko wpadł mi Xiaomi Redmi Note 11 w cenie 850zł na xkom. Czy znajdę coś lepszego w tej cenie?
#telefony #android
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zawek: Dlaczego ma spadać cena czegoś na co jest wielki popyt i czego brakuje na rynku? Może za pół roku potanieją o 300 zł

Edit albo podrożeją jak zlotowka jeszcze potanieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ma ktoś może #realme i po ostatniej aktualizacji z poprawkami za październik ma problemy z danymi komórkowymi? Speedtest jak się już połączy z reguły działa bez zarzutu, ale ładowanie się stron zajmuje 10-15 sekund. Na wi-fi nie ma tego problemu. Przywracaniem już sieci do ustawień fabrycznych i nie pomogło. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Telefon realme gt 5g
#android #telefony
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sin89: tak, ale jak telefon sam wymusza dziwne dnsy (może idzie przez chińskie żeby dane zebrac ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to lepiej ręcznie ustawić, dla pewności.
  • Odpowiedz
Cześć. Kolega ma problem w telefonie z Androidem. Odpala kontakty, klika kontakt żeby zadzwonić i nie może bo wyświetla komunikat "brak aplikacji do wyświetlenia tego kontaktu" czy coś takiego. Jakieś rozwiązanie?
#telefony #smartfon
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedyny warunek to ekran 5 cali i więcej.


@lubaxd: teraz w praktyce nie ma telefonow ponizej 6", jestes pewny ze dobrze to ujales?

Szukaj promocji na pepperze, teraz bedzie pelno tego, bo startuja black month/week/day/friday i sporo "obnizek" sie pojawia.
  • Odpowiedz
@lubaxd: miałem na myśli oczywiście używany tak jak i F1. Ja niedawno kupiłem używany w igła stanie za 740, nowych na allegro to nawet nie było, teraz widzę że się pojawiły jakieś za kosmiczne kwoty
  • Odpowiedz
Hej, poszukuje dobrego smartfona do 3500 PLN (do tej kwoty firma zwraca) . Mojemu aktualnemu Mi 9t pro, po wymianie wyświetlacza na jakiś zamiennik zaczęło o---------ć.
Po reserchu jaki zrobiłem najbardziej przypadł mi do gustu asus zenfone 9. Czy ma ktoś ten telefon i jest w stanie coś o nim powiedzieć jak się sprawuje? Czy polecacie coś innego w tej kwocie?

#telefony #android #smartfon #asus
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mortumnus: Widziałem trochę opinii o nim. Podobno bardzo szybki, bardzo dobry sot (szczególnie jak na te rozmiary), poręczny ale zdjęcia bez szału (są lepsze aparaty w tej półce cenowej).

Sporo zależy od twoich wymagań. W budżecie 3500 zł idzie dorwać Pixela 6 pro, Pixela 7 i są to bardzo ciekawe telefony. Polecam peppera sprawdzać.
  • Odpowiedz
@Mortumnus: Z takim budżetem to brałbym IPhona 13 jak nie przeszkadza Ci iOS
Jeżeli chodzi o androida to Xiaomi 12T Pro, Realme GT NEO 3, Xiaomi 12T, Xiaomi 12S
Na pewno coś z 8gen1+ albo Dimensity 8100
  • Odpowiedz
jakaś najtańsza karta sim z minimum 25gb internetu ważna na rok? będzie w telefonie który będzie służyć jako gps na moto, w sumie tylko do tego - dlatego zależy mi żeby byla ważna przynajmniej 9 miesięcy to kupię na początku sezonu

#motocykle #sim #telefony
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oreze: google maps ma taką opcję że możesz ściągnąć dany obszar (jest ograniczenie) na wifi np i potem używać nawigacji offline, działa to spoko. Może coś takiego Ci wystarczy i za friko
  • Odpowiedz
5h SOT, jasność na sztywno na 90% i ojciec marudzi że mu się szybko telefon rozładowuje bo mu zostało już 47% a rano miał 100.

xd
Taki wynik to pogratulować i się cieszyć a nie marudzić, skoro 9-10h sotu da się wyciągnąć przy takiej jasności na 6.6 cala.

#telefony
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio oddałem telefon do serwisu w celu wymiany rozbitego szkiełka na ekranie. Jak dostałem do z powrotem do nie działa mi mikrofon i tryb szybkiego ładowania. To oni coś mogli coś zepsuć czy zwykły zbieg okoliczności?

#telefony #smartfon #motorola
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach