Wpis z mikrobloga

@watchtek: Wyzerować słownik klawiatury (chociaż to pomaga na zacinanie klawiatury). A co do baterii to samo  twierdzi, że na iOS 16 trzeba wyłączyć syganły haptyczne żeby lepiej bateria trzymała do momentu iOS 16.2 bo tam ma już być rozwiązany problem z baterią
@iquiet: pierwsza, druga i trzecia beta 16.2 nic nie poprawiły. Czyszczenie słowników tez nie pomaga na dłuższa metę. Jak narazie 16 sama w sobie jest betą, niektórym działa dobrze a innym źle. Zostań na iOS 15 jak możesz, bo to nie polega na tym żeby wszystko w telefonie wyłączyć żeby trzymał ci 4 godziny lol
@Dnrp1000: Ja tam mam 7 także 15.7.1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Boje się za rok jak będę zmieniał model na 15 to tam z automatu będzie iOS 17 i nie będzie możliwości powrotu na 16. I jak będzie 17 taka jak teraz 16 to będzie droga przez mękę xd
@Dnrp1000: Siódemka zostaje ze mną bo na dzień dzisiejszy jest w idealnym stanie i mam sentyment do niej. Gdyby nie chęć zmiany designu i pójścia równo z technologią to zostawiłbym ją na dłuższy własny użytek ale też brak aktualizacji systemu trochę smuci mnie. Chociaż cieszę się, że nie instalowałem 16 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W każdym bądź razie jak kupię 15 to w 7 zmienię tylko baterie