Honor 70 Pro+

Biore po $200 od kazdej druzyny i slucham panstwa. Recenzji malutko, w Polsce w ogole. W sumie u nas dostepny tylko z nieoficjalnych zrodel. Na papierze wyglada ok. Fanboy Huawei here, ale jednak po tym jak wyruchali te marke, szukam jakiejs alternatywy.

#android #smartfon #telefony #huawei #honor #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam umowę z #nju na 39 zł i 120 gb internetu, często korzystam z mobilnego na wyjazdach i zaczyna trochę brakować, są dni, że zużyję +10 GB dziennie. Dlatego szukam jakiegoś internetu mobilnego dodatkowego, najlepiej jak najwięcej za jak najmniej. Nie musi być przy tym dostępnej możliwości wysyłania smsów i dzwonienia z karty. Takiego coś znalazłem w #virginmobile - 50zł i 220GB internetu. Korzysta ktoś z tej
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siema Mirki, warto kupić jeszcze S21FE czy lepiej już celować w S22 dla kobiety? Przesiadka z jakiegoś budżetowego Oppo za 1000zł #telefony #samsung
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SaintWykopek: dlatego bierze się na raty 0% na 4 lata. Przy takiej inflacji jak mamy teraz to jeszcze trochę a rata za telefon będzie wynosić tyle samo co bochenek chleba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki, chcemy z rodzeństwem kupić dziadkowi (73 lvl) nowy smartfon na święta, po nieważne ten, który ma strasznie mu odmawia posłuszeństwa.
Budżet to nie więcej niż 600 zł.
Widzę na stronie media expert, że dużo jest tych ULEPHONE. Korzystał ktoś z tego? Warto na to patrzeć w ogóle?
Poza tym rozważam xiaomi, modele takie jak: A1, 9C albo 9A. Albo motorola MOTO e20.
Dziadek ogólnie dużo korzysta z wyszukiwarki albo YT.
#
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć szukam alternatywy dla Orange Flex pakiety po 30 zł to już trochę za drogo jeśli chodzi o 2 numery...

Szukam coś dla dwoje osób w podobnym pakiecie co flex, ale taniej. Do nju nie da się przejść z flex, chodzi o przeniesienie 2 numerów.

#flex #gsm #orangeflex #ofertysiecikomorkowych #telefony #tmobile #orange #plush #plus
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pakiet za 25 będziesz miał, chyba że kiedykolwiek zmienisz na jakiś inny, wtedy już wrócić się nie da.


@NieoznaczonaReklama: *Zmienisz albo zapomnisz raz o płatności. Ja doładowywałem flexa blikiem co jakiś czas i z tego mi się automatycznie pakie odnawiał. Ostatnio zapomniałem doładować blikiem, dezaktywowali mi pakiet i powrotu już nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Polećcie proszę jakiś dobry #telefony #android do około 1500 zł. Jedyne wymagania to żeby mi się przeglądarka nie zacinała i miał NFC.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@well_being: kupiłem realme 10. Z opiniami wynika, że ponoć będzie lepiej wydajnościowy niż realme 9, a mnie nie zależy na aparacie w ogóle. Myślisz że nie będzie problemów na jakieś 2 3 lata?
  • Odpowiedz
Wie ktoś jak wyłączyć w #samsung #android żeby mi przestało telefon wybudzać jak dotkne czarnego ekranu z 3x mimo że gaszę ekran klawiszem bocznym i tylko nim chciałbym wybudzać znowu ?
#telefony
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chapi: Na pepperze co jakiś czas za 2100-2200 zł są promocje na Xiaomi 12x i s21fe i to są najlepsze wybory w tej cenie.
Co prawda oneplus 9 pro bywał do kupienia za 1950-2200 zł który byłby najlepszy ze wszystkich ale wątpię że się taka okazja jeszcze powtórzy.

@LeslieDancer: Zależy wszystko od ceny ale jak za 2100 zł idzie upolowac s21fe to bez sensu brać S20fe, no chyba
  • Odpowiedz
Chcę kupić bratu lvl 12 na urodziny nowy telefon, jak pewnie się spodziewacie dzieciak w sumie w 90% przypadków będzie tylko grał na nim, co będzie obecnie najlepsze do takich zastosowań do max 900/1k? Patrzę na euro rtv i mam Galaxy M13/A13, Redmi 10c lub Motorola moto g50, może jeszcze coś innego proponujecie?

#telefony #xiaomi #samsung #motorola
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemka Mirko, mam problem, przez zabawę z usypianiem telefonu w konkretnych godzinach (tryb snu). Telefon mi coś zwariował a w skrócie nie mogę zmienić wyglądu niczego nie ma opcji motywy ani nic. Gdy próbuję znaleźć opcje i coś tam zmienić dostaje komunikat "Nie można zmienić tego ustawienia ponieważ włączony jest tryb oszczędzania baterii". Jednakże znalazłem tą opcję w ustawieniach i nie jest włączona... Już parę razy poszedł reset telefonu próba włączenia i
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam problem z ładowaniem telefonu, mianowicie luźne gniazdo usbc, przez co ładowarka wypada, i szybkie ładowanie nie działa. I tu jest pytanie, czy to podlega gwarancji?

#pytanie #telefony
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Planuję zmienić telefon. Posiadam Iphone 8 już prawie 5 lat, działa dobrze, no ale wiadomo po takim czasie już bym chciał coś nowego. Na pewno planuję kupić produkt od Apple. Zastanawiam się nad Iphonem 14. Czy są tu posiadacze, którzy przenieśli się z kilkuletniego iphone na ten wlasnie? I czy warto dopłacać do wersji Pro? Bo to jednak jest dosyc spora różnica w cenie #telefony #iphone #elektronika
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach