Mirki mam umowę z #nju na 39 zł i 120 gb internetu, często korzystam z mobilnego na wyjazdach i zaczyna trochę brakować, są dni, że zużyję +10 GB dziennie. Dlatego szukam jakiegoś internetu mobilnego dodatkowego, najlepiej jak najwięcej za jak najmniej. Nie musi być przy tym dostępnej możliwości wysyłania smsów i dzwonienia z karty. Takiego coś znalazłem w #virginmobile - 50zł i 220GB internetu. Korzysta ktoś z tej
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@grzesiek0401: tej promocji już chyba nie ma. Teraz jest 1200gb
@BrakWolnegoLoginu 2tb jest gdy aktywujesz w aplikacji.
https://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=132719
Ale potwierdz to sobie jeszcze bo teraz z tego nie korzystam.
https://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=132719
Ale potwierdz to sobie jeszcze bo teraz z tego nie korzystam.
@baNicja: Nie warto S22, jak już to kupować S21FE bo tańszy, albo poczekać na S23 który ma się niedługo pojawić z Snapdragonem 8gen2
- 540
- 241
@SaintWykopek: dlatego bierze się na raty 0% na 4 lata. Przy takiej inflacji jak mamy teraz to jeszcze trochę a rata za telefon będzie wynosić tyle samo co bochenek chleba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@oink_oink uzywany telefon? Cos co ludzie caly dzień trzymają w rękach, w kieszeni obok jaj, bateria nie trzyma nawet pół dnia, części pewnie wymienione na chińskie
Mirki, chcemy z rodzeństwem kupić dziadkowi (73 lvl) nowy smartfon na święta, po nieważne ten, który ma strasznie mu odmawia posłuszeństwa.
Budżet to nie więcej niż 600 zł.
Widzę na stronie media expert, że dużo jest tych ULEPHONE. Korzystał ktoś z tego? Warto na to patrzeć w ogóle?
Poza tym rozważam xiaomi, modele takie jak: A1, 9C albo 9A. Albo motorola MOTO e20.
Dziadek ogólnie dużo korzysta z wyszukiwarki albo YT.
#
Budżet to nie więcej niż 600 zł.
Widzę na stronie media expert, że dużo jest tych ULEPHONE. Korzystał ktoś z tego? Warto na to patrzeć w ogóle?
Poza tym rozważam xiaomi, modele takie jak: A1, 9C albo 9A. Albo motorola MOTO e20.
Dziadek ogólnie dużo korzysta z wyszukiwarki albo YT.
#
Cześć szukam alternatywy dla Orange Flex pakiety po 30 zł to już trochę za drogo jeśli chodzi o 2 numery...
Szukam coś dla dwoje osób w podobnym pakiecie co flex, ale taniej. Do nju nie da się przejść z flex, chodzi o przeniesienie 2 numerów.
#flex #gsm #orangeflex #ofertysiecikomorkowych #telefony #tmobile #orange #plush #plus
Szukam coś dla dwoje osób w podobnym pakiecie co flex, ale taniej. Do nju nie da się przejść z flex, chodzi o przeniesienie 2 numerów.
#flex #gsm #orangeflex #ofertysiecikomorkowych #telefony #tmobile #orange #plush #plus
- 0
@thebestisyettocome: zawsze można wziąć pakiet za 30zł na 1 telefonie i pakiet za 15zł na 2 bez internetu i podzielić sie po 15gb
- 0
Pakiet za 25 będziesz miał, chyba że kiedykolwiek zmienisz na jakiś inny, wtedy już wrócić się nie da.
@NieoznaczonaReklama: *Zmienisz albo zapomnisz raz o płatności. Ja doładowywałem flexa blikiem co jakiś czas i z tego mi się automatycznie pakie odnawiał. Ostatnio zapomniałem doładować blikiem, dezaktywowali mi pakiet i powrotu już nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
- 1
@well_being: kupiłem realme 10. Z opiniami wynika, że ponoć będzie lepiej wydajnościowy niż realme 9, a mnie nie zależy na aparacie w ogóle. Myślisz że nie będzie problemów na jakieś 2 3 lata?
@Siniel: myślę że będzie ok
18
Aplikacja mObywatel z nową funkcją donosów. Powinien chcieć je składać każdy

Dla dobra Polski. Aplikacja mObywatel praktycznie z tygodnia na tydzień staje się coraz lepsza. Cyfrowy portfel na dokumenty daje wygodny dostęp do prawa jazdy, legitymacji szkolnej, dowodu osobistego, stanu punktów karnych, ubezpieczenia pojazdu...
z- 11
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
@dabi: Pewnie chodzi Ci o wybudzanie dwuklikiem, to znalazłem w internecie: Ustawienia > Zaawansowane funkcje > Ruchy i gesty i wyłącz opcję Dotknij dwukrotn., aby wybudzić.
- 1
@4833478: @Abi_whiteWolf: @D-Skittle-Coder: dziękuję pozdrawiam miłego dnia życzę
Bo jak kawaler wkłada do bocznej kieszeni w kurtce to mu zaczyna grać
Bo jak kawaler wkłada do bocznej kieszeni w kurtce to mu zaczyna grać
- 0
Treść została ukryta...
źródło: comment_1668199012K0VXwclixTahMIFuNRUGNo.jpg
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Linki do przedmiotów na stronie LowcyChin/Grupie na Facebooku/Fanpagu na Facebooku/Telegramie (Linki znajdziesz tutaj) Lub napisz PW
- 0
Podana cena jest ceną końcową (zawiera vat, cło i wszystkie dodatkowe opłaty). Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Więcej o przesyłkach które zawierają wszystkie opłaty:
https://www.lowcychin.pl/jaka-przesylke-wybrac-przy-zamawianiu-z-chin-aby-nie-zaplacic-vat/
https://www.lowcychin.pl/jaka-przesylke-wybrac-przy-zamawianiu-z-chin-aby-nie-zaplacic-vat/
- 0
Treść została ukryta...
źródło: comment_1668197696eLYq0WxS4FtiXsMTK4Db6O.jpg
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
- 0
Jaki telefon polecicie do 2000zł, głównie chodzi o najlepszej jakości zdjęcia i wideo, a także przegląd internetu
#pytanie #telefony #elektronika
#pytanie #telefony #elektronika
- 2
@Chapi: Na pepperze co jakiś czas za 2100-2200 zł są promocje na Xiaomi 12x i s21fe i to są najlepsze wybory w tej cenie.
Co prawda oneplus 9 pro bywał do kupienia za 1950-2200 zł który byłby najlepszy ze wszystkich ale wątpię że się taka okazja jeszcze powtórzy.
@LeslieDancer: Zależy wszystko od ceny ale jak za 2100 zł idzie upolowac s21fe to bez sensu brać S20fe, no chyba
Co prawda oneplus 9 pro bywał do kupienia za 1950-2200 zł który byłby najlepszy ze wszystkich ale wątpię że się taka okazja jeszcze powtórzy.
@LeslieDancer: Zależy wszystko od ceny ale jak za 2100 zł idzie upolowac s21fe to bez sensu brać S20fe, no chyba
- 1
Zastanawiam się nad zakupem Samsunga Galaxy s22 plus, Samsunga Galaxy s21 fe lub iPhone 14 który będzie lepszy głównie chodzi o jakoś zdjęć. #telefony #zdjecia #fotografia
- 0
Chcę kupić bratu lvl 12 na urodziny nowy telefon, jak pewnie się spodziewacie dzieciak w sumie w 90% przypadków będzie tylko grał na nim, co będzie obecnie najlepsze do takich zastosowań do max 900/1k? Patrzę na euro rtv i mam Galaxy M13/A13, Redmi 10c lub Motorola moto g50, może jeszcze coś innego proponujecie?
#telefony #xiaomi #samsung #motorola
#telefony #xiaomi #samsung #motorola
@Dante15: Gdybyś kupował rok temu to poleciłbym POCO X3 Pro
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Siemka Mirko, mam problem, przez zabawę z usypianiem telefonu w konkretnych godzinach (tryb snu). Telefon mi coś zwariował a w skrócie nie mogę zmienić wyglądu niczego nie ma opcji motywy ani nic. Gdy próbuję znaleźć opcje i coś tam zmienić dostaje komunikat "Nie można zmienić tego ustawienia ponieważ włączony jest tryb oszczędzania baterii". Jednakże znalazłem tą opcję w ustawieniach i nie jest włączona... Już parę razy poszedł reset telefonu próba włączenia i
@Rzeeznik13: tryb fabryczny ?
- 0
@szklarnik no nie chciałbym xd mam już telefon grubych parę miesięcy, sporo plików i aplikacji nie wierzę że nie da się tego ogarnąć
- 0
Planuję zmienić telefon. Posiadam Iphone 8 już prawie 5 lat, działa dobrze, no ale wiadomo po takim czasie już bym chciał coś nowego. Na pewno planuję kupić produkt od Apple. Zastanawiam się nad Iphonem 14. Czy są tu posiadacze, którzy przenieśli się z kilkuletniego iphone na ten wlasnie? I czy warto dopłacać do wersji Pro? Bo to jednak jest dosyc spora różnica w cenie #telefony #iphone #elektronika
- 0
@MercedesBenizPolska: faktycznie aparat w iPhone tak wymiata?
Komentarz usunięty przez autora
@dwojkazet: Słyszałem plotkę ze Zdjęcia Google to potrafią, ale jestem pewny na 5%.
@dwojkazet: spróbuj coś z tych może.
[1] Remo Duplicate
[2] Gemini Photo
Albo jak wspomniał wcześniej kolega: Zdjęcia Google
[1] Remo Duplicate
[2] Gemini Photo
Albo jak wspomniał wcześniej kolega: Zdjęcia Google
5
Czechy: Chciał podładować telefon, spalił sklep

Do nietypowego zdarzenia doszło w Chodowie w rejonie sokołowskim w Czechach.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #





















Biore po $200 od kazdej druzyny i slucham panstwa. Recenzji malutko, w Polsce w ogole. W sumie u nas dostepny tylko z nieoficjalnych zrodel. Na papierze wyglada ok. Fanboy Huawei here, ale jednak po tym jak wyruchali te marke, szukam jakiejs alternatywy.
#android #smartfon #telefony #huawei #honor #kiciochpyta