Wpis z mikrobloga

Chcę mamie kupić Motorolę do 1500zl. Dlaczego Motorola? Bo teraz też ma i jest zadowolona i jak nowy będzie miał taką samą nazwę to już połowa sukcesu w oswojeniu się ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tak patrzę i tych modeli mają dosyć sporo i nie ogarniam. Wstępnie po cenie wytypowałem cztery
- Moto G200
- Moto G100
- Edge plus
- Edge 30 Neo

Priorytet to chyba aparat i bateria żeby jeden dzień wytrzymała. Ekran w sumie we wszystkich powyżej 6 cali więc ok. Ktoś podpowie, który z nich brać? Albo może przeoczyłem jeszcze jakiś inny model? #telefony #motorola #smartfon
forest23 - Chcę mamie kupić Motorolę do 1500zl. Dlaczego Motorola? Bo teraz też ma i ...

źródło: comment_1668979463Jna0lrbCnu5gAn9CJLCqwf.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@forest23: od marca używam g200. Telefon ma ultra szybką pamięć i mocny procesor. I tu jego zalety się kończą. Aparat robi akceptowalne zdjęcia tylko przy bardzo dobrym świetle oraz trzymaniu telefonu bardzo stabilnie. Brak slotu na kartę sd. Sam telefon jest też (za) duży. Jest aktualizacja do Androida 12. Do 13 raczej nie będzie. Akumulator przy ustawionym ekranie na 60 Hz spokojnie wytrzyma jeden dzień bardzo intensywnej pracy. Dwa dni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@forest23: mam g82 a moja ma 30neo. Na temat tych dwóch mogę się wypowiedzieć. 30neo jest rozkoszna, mała, palec w ekranie, dioda powiadomień w wyspie aparatów. Spokojnie dzień wytrzyma bateria. VoLTE i VoWiFi działa z kartą tmobile. Aparat jest spoko, szału nie będzie wiadomo ale ois pomaga. Trzeba dokupić szkło lub folie na ekran i obowiązkowo jakiś kondon etui bo to z zestawu jest po prostu beznadziejne, porysował się telefon
  • Odpowiedz
@forest23: któraś motorówka do 1500 ma amoleda?
najważniejsze żeby była na snapie, nie jakimś budżetowym cpu
aparaty nie zachwycają i nigdy nie będą zachwycać

weź to co ma 128GB pamięci, bo system dośc szybko spuchnie a zgredoid 13 z GMS może i 25GB zeżreć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@forest23: zdjęcia jak dla mnie ujdą. To ciężko tak obiektywnie ocenić jak przesiadasz się że starego telefonu, w tym temacie najlepiej jakieś recenzje na yt obejrzeć, porównania. A czy jestem zadowolony, aktualnie jakbym miał znów kupować to bym się raczej skłonił ku g72.
W g82 wnerwia średnio szybki i działający odcisk palca a tak to na resztę nie narzekam
  • Odpowiedz
@forest23: dobry zakup, sam posiadam ten model. Ale nie ma czujnika światła, jakbym wiedział to bym nie kupił, bo mi jednak to potrzebne jest bo często korzystam z aplikacji do pomiarów natężenia światła, a teraz muszę szukać innego telefonu jak chce zrobić pomiar.
Kolejnym skutkiem ubocznym tego jest prymitywniejszy alwyas on displey.. jak masz czujnik i telefon masz w kieszeni to się wyłącza, w samsungu chodzi cały czas.
No i
  • Odpowiedz
  • 0
@r5678: Dzięki za opinię. Jak pisałem, to telefon dla mamy więc ona raczej tych minusów z czujnikiem nie zauważy. Miał być solidny telefon ze średniej półki i mam nadzieję że będzie zadowolona.
  • Odpowiedz