Miruny, obiło mi się o uszy że domyślnie nowe Xiaomi nie mają już opcji automatycznego nagrywania rozmów.
Prawda to? Ewentualnie jest jakieś proste obejście albo inna marka która coś takiego umożliwia?
Mój dziadek, redmi note 4, jest bardzo spoko, ale bateria potrafi już zejść w stanie spoczynku w ciągu kilku godzin do 40-20% po czym sam się wyłącza. Tak więc zaczynam rozglądać się za następcą, ale nagrywanie połączeń jest takie wygodne, że
Prawda to? Ewentualnie jest jakieś proste obejście albo inna marka która coś takiego umożliwia?
Mój dziadek, redmi note 4, jest bardzo spoko, ale bateria potrafi już zejść w stanie spoczynku w ciągu kilku godzin do 40-20% po czym sam się wyłącza. Tak więc zaczynam rozglądać się za następcą, ale nagrywanie połączeń jest takie wygodne, że



























#kiciochpyta #zegarki #smartwatch #iphone #telefony