Miruny, obiło mi się o uszy że domyślnie nowe Xiaomi nie mają już opcji automatycznego nagrywania rozmów.
Prawda to? Ewentualnie jest jakieś proste obejście albo inna marka która coś takiego umożliwia?

Mój dziadek, redmi note 4, jest bardzo spoko, ale bateria potrafi już zejść w stanie spoczynku w ciągu kilku godzin do 40-20% po czym sam się wyłącza. Tak więc zaczynam rozglądać się za następcą, ale nagrywanie połączeń jest takie wygodne, że
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@opinel: Z tego co słyszalem różnie to bywa. mBanku odpalalałem bez problemu (nie czepia się, że root).

Allegro się czepia - ale też sie odpala.
BIK - nie odpalał się (musiałem zainstalwać Magisk i ukryć i wyłączyc roota dla takiej apki)
Z Revolutem też miałem zabawe (nie chciał sie zainstalować, ale też w końcu jakoś ogarnąłem)

Ogólnie musisz się liczyć, że możesz mieć problemy.
  • Odpowiedz
@b4rt3k: @mccloud: w wielu krajach zabronione jest nagrywanie rozmów, szczególnie bez wiedzy rozmówcy

A że nie puszczają różnych androidów do różnych krajów, to blokują to opcje wszędzie
  • Odpowiedz
Jestem mega laikiem w dziedzinie smartfonów, trochę ich nie lubię bo ludzie za bardzo się w nie gapią, ale nie o tym. Pytanie mam. Czy można wysłać plik pdf smsem jako załącznik? Bo adresu maila, ani whatsappa nie mam, a chciałbym wycenę klientowi podesłać.

#pytaniedoeksperta #pytanie
#elektronika
#telefony
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szanowne grono ekspertów, szukam telefonu dla matuli. Cena do 1200 złoty, zależy mi najbardzej na dobrej baterii
Na tą chwile wpadły mi w oko:

XIAOMI Redmi Note 10 Pro 6/128 gb
Xiaomi POCO X4 Pro 5G 6/128GB

#telefony #android
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@assurin mam i jestem bardzo zadowolony. Skaner w przycisku power rewelacja. Dobre audio, wyświetlacz. Mimo ok 150 aplikacji chodzi bardzo dobrze. Jedynie co mogę ponarzekać to fakt że przejście z deski 3s na 8 było bez problemowe tj aplikacja mi mover przeniosła wszystko poza mbankiem łącznie z ustawieniami tak z 8 na 10 tylko część. Widać spadek jakości softu.
  • Odpowiedz
  • 0
@assurin a mam wersję 6/64 ale mając 128 wcześniej przez 3 lata zostało mi 40g wolnego bez usuwania (Zdjęcia/filmy z 3 lat), więc sądzie że ze sprzątaniem 64 starczy.
  • Odpowiedz
Mam pytanie o szkło ochronne do telefonu. Co kupię niby dopasowane do mojego telefonu to jest za krótkie. Czy znacie może stronę, gdzie podają prawdziwy rozmiar takich akcesoriów? Mam #xiaomi mi9tpro
#telefony #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kończy nam się umowa plus mix na telefon. Z tego co wiem mixa już nie w Plusie i trzeba przejść na abonament. Co się lepiej opłaca żeby każdy z rodzony osobno czy razem połączyć abonament na 3 numery?
#plus #gsm #kiciochpyta #telefony
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od jakiego producenta polecacie przewody usb-c-usb-c? Próbowałem już zwykłe, z jakimiś oplotami i kurde za każdym razem 3-6 miesięcy i muszę nowy kupować, bo przestaje ładować

#komputery #telefony #elektronika
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mirek007

Orange free na karte po przeniesieniu masz 2gb ważne rok potem lejek 64kbps co powinno wystarczyć do lokalizatora.

Jest też w nju oferta ważna beż terminowo "po wieki" ale tam trzeba co pół roku wysłać sms ciagu 24h od otrzymania wiadimosci z sieci aby nie wyłączyli numery. Lokalizator musialby mieć opcje przekazywania smsow aby nie przegapić.
  • Odpowiedz
Jak by się sprawdził taki pseudomonitoring podworka za 50zl.

Mam 2 stare smartfony na których instaluje aplikacje alfred(nie wiem nawet jak to działa, muszę potestowac), telefony gdzieś ukrywam, działają na zasadzie zapisu i automatycznego kasowania nagrań na karcie SD.

W widocznych miejscach montuje atrapy kamer i tabliczkę obiekt monitorowany.

Dom
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Honor 70 Pro+

Biore po $200 od kazdej druzyny i slucham panstwa. Recenzji malutko, w Polsce w ogole. W sumie u nas dostepny tylko z nieoficjalnych zrodel. Na papierze wyglada ok. Fanboy Huawei here, ale jednak po tym jak wyruchali te marke, szukam jakiejs alternatywy.

#android #smartfon #telefony #huawei #honor #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam umowę z #nju na 39 zł i 120 gb internetu, często korzystam z mobilnego na wyjazdach i zaczyna trochę brakować, są dni, że zużyję +10 GB dziennie. Dlatego szukam jakiegoś internetu mobilnego dodatkowego, najlepiej jak najwięcej za jak najmniej. Nie musi być przy tym dostępnej możliwości wysyłania smsów i dzwonienia z karty. Takiego coś znalazłem w #virginmobile - 50zł i 220GB internetu. Korzysta ktoś z tej
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siema Mirki, warto kupić jeszcze S21FE czy lepiej już celować w S22 dla kobiety? Przesiadka z jakiegoś budżetowego Oppo za 1000zł #telefony #samsung
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SaintWykopek: dlatego bierze się na raty 0% na 4 lata. Przy takiej inflacji jak mamy teraz to jeszcze trochę a rata za telefon będzie wynosić tyle samo co bochenek chleba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz