Wpis z mikrobloga

Mirki, obecnie mam #iphone 11, już byłem bliski zamówienia 14 Pro, ale w międzyczasie kupiłem rodzicom średniopółkowe #samsung a52s, i jestem w szoku jak te telefony fajnie działają. Zacząłem trochę guglować i spodobał mi się S22 Ultra, myślę, żeby go wziąć. Mam kilka wątpliwości.

- posiadam airpodsy, maca i apple watcha. Kupując coś innego niż iPhone musiałbym się tego pozbyć. Mógłbym za zegarek wziąć garmina, ale łączności z słuchawkami jak w jabłkach raczej mieć nie będę. Coś jesteście w stanie tu doradzić?

- jak wygląda u was sprawa SOT na Exynosach? Ciężko mi powiedzieć, które materiały w necie są sponsorowane bo mało kto o tym mówi, a pod polskimi filmikami często na to ludzie narzekają

- chrupiące animacje często się zdarzają na s22u?

To co mnie zaczęło irytować w jabłku używając przez jakiś czas średniopółkowego samsunga to brak split screen i otwieranie linków z messengera w safari/natywnej appce (to na andku idzie prosto skonfigurować i wygląda na bardzo przydatne).

Aspekt foto wideo pomijam. Oglądałem kilka porównań, obydwa telefony w tej kwestii byłyby dla mnie satysfakcjonujące.
Proszę bez gównoburzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#android #smartfon #telefony #apple
  • 8
@jakuba94: u mnie nie ma opcji "domyślna przeglądarka" ( ͡° ʖ̯ ͡°) + chodzi mi o to, że jak na mess ktoś Ci wyśle link z wykopu to otwiera Ci się in app safari, a nie zewnętrzna appka. jak przeglądasz coś na safari i otwierasz link wykopu to działa
Kupując coś innego niż iPhone musiałbym się tego pozbyć


@RoundStic: w zasadzie to tylko zegarka byś musiał się faktycznie pozbyć, mac działa tak samo, słuchawki da się normalnie sparować z andkiem.

chodzi mi o to, że jak na mess ktoś Ci wyśle link z wykopu to otwiera Ci się in app safari, a nie zewnętrzna appka. jak przeglądasz coś na safari i otwierasz link wykopu to działa


to jest niestety wybór
@jakuba94: tak, to działa, myślałem, że da się skonfigurować tak, żeby od razu po kliknięciu się ta appka otwierała.
@Nie_znany: a zegarek jest dla mnie właśnie kozacki. Różowa miała Galaxy Watch 4, to nie potrafił 100 km na rowerze wytrzymać, trzeba było robić stop na ładowanie powerbankiem, teraz ma garmina i jest zadowolona.

to jest niestety wybór dewelopera, jak appki typu reddit, insta czy fb chce Cię jak najdłużej zatrzymać,
@RoundStic: jak już masz kupować samsunga to tak jak kolega wyżej mówi, lepiej poczekać na S23 ze Snapdragonem, jest duża szansa że rozwiążą się problemy z ładowaniem baterii 2x dziennie na flagowym modelu szajsunga xD