Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 22
@Qiudo Ale ładne, aż sobie zapisałem
- 0
https://www.avans.pl/telefony-i-smartfony/smartfony/smartfon-xiaomi-redmi-note-12-pro-8-256gb-5g-6-67-120hz-czarny
https://allegro.pl/oferta/xiaomi-redmi-note-12-pro-5g-8-gb-256-gb-bialy-14081814932
Skad taka roznica w cenie? Myslicie ze zakup tego z allegro jest bezpieczny?
#telefon #gsm #telefony #smartfon
https://allegro.pl/oferta/xiaomi-redmi-note-12-pro-5g-8-gb-256-gb-bialy-14081814932
Skad taka roznica w cenie? Myslicie ze zakup tego z allegro jest bezpieczny?
#telefon #gsm #telefony #smartfon
konto usunięte via Wykop
- 3
@xiv7: co ci w Dimensity nie pasi, te już dobre są
- 0
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
#komputery #pytanie #informatyka #telefony #laptop
Czy mozna do laptopa podlaczyc usbc od telefonu czy to nie ten poziom napiecia/natezenia pradu i trzeba normalny zasilacz?
Czy mozna do laptopa podlaczyc usbc od telefonu czy to nie ten poziom napiecia/natezenia pradu i trzeba normalny zasilacz?
@Aureos:
Sprawdziłbym Ci to ładowarka chyba 25W od Galaxy A52s na matebooku d16 2022 ale się cykam. ;)
https://www.mediaexpert.pl/poradniki/komputery-i-tablety/jak-naladowac-laptopa-bez-ladowarki
Sprawdziłbym Ci to ładowarka chyba 25W od Galaxy A52s na matebooku d16 2022 ale się cykam. ;)
https://www.mediaexpert.pl/poradniki/komputery-i-tablety/jak-naladowac-laptopa-bez-ladowarki
@Aureos: jakie 25w ? nic się nie zepsuje czego byś nie łączył (takie czasy), ale do ładowania lapka potrzebujesz kilkadziesiąt wat więcej niż do tele. Powe Delivery 45-60w z obsługą szybkiego ładowania dla tego konkretnego producenta telefonu obsłuży oba urządzenia - jeżeli o to Ci chodziło. Bo pytanie mega nieprecyzyjne....
- 0
#telefony #prepaid #virginmobile #mobilevikings #njumobile
Czy jak kupię starter #a2mobile albo #nju i aktywuję go w Żabce, po jednym doładowaniu będę miał kartę aktywną rok? Potrzebuję telefon na który będzie można dzwonic, który będzie w Niemczech? Z tych dostępnych "na juz" w Żabkach itd. wlasnie nju bedzie ok, czy polecacie coś innego? Na stronie mają że bezterminowa ważność
Czy jak kupię starter #a2mobile albo #nju i aktywuję go w Żabce, po jednym doładowaniu będę miał kartę aktywną rok? Potrzebuję telefon na który będzie można dzwonic, który będzie w Niemczech? Z tych dostępnych "na juz" w Żabkach itd. wlasnie nju bedzie ok, czy polecacie coś innego? Na stronie mają że bezterminowa ważność
@kasprzak: pamiętaj że jeżeli będziesz używał go tylko za granicą albo jakoś niesamowicie intensywnie za granicą, to operator (większość operatorów ma tego typu kruczki w umowach) może wyłączyć usługi na podstawie FUP. Co do wyłączania przychodzących to chyba tylko zostaje Co nju z wysyłaniem SMSa. Jak nie doładujesz konta to zazwyczaj po wygaśnięciu wychodzących przychodzące działają max. kilka miesięcy i potem odcinają Ci całkowicie usługi.
- 0
czy za przeniesienie numeru do plusa powinny być naliczane jakieś opłaty w salonie? Bo gościu pobrał ode mnie 25zł za karte sim. #plus #plusgsm #prepaid #przeniesienienumeru #telefony
@unitrax: Za przeniesienie do Plusa powinni dawać gratis przeszczep mózgu.
1
Rząd chce stworzyć aplikację mRolnik na wzór mObywatela. Czy to się sprawdzi?

Dopłaty suszowe stanowią istotne wsparcie dla licznych polskich gospodarstw, które doświadczyły skutków druzgocącej suszy. Niestety, system aplikacji suszowej...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mam dość okazyjnie do odkupienia słuchawki Sony WH1000XM5 od człowieka, który dostał je przy zakupie telefonu Sony. Faktura z rtv euro agd, która może mi przesłać/wydrukować. Pytanie brzmi jak w takiej sytuacji wygląda kwestia ewentualnej gwarancji? #gwarancja #sony #muzyka #rtveuroagd #prawo #niewiemjaktootagowac #elektronika #telefony #android #zakupy
jest dowód zakupu = jest gwarancja
@daawidzior normalnie, masz dowód zakupu. o imię nikt nie pyta
- 0
Ostatnio gdy robię screena na telefonie to często zamiast screena zapisuje mi się coś takiego. Za drugim razem robi się screen. Miał ktoś tak? O co chodzi?
#telefony #telefon #smartfon #samsung #android #technologia #elektronika
#telefony #telefon #smartfon #samsung #android #technologia #elektronika
źródło: temp_file4304908896546738151
Pobierz@Luna98x: content protection ma appka
- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
- 0
Ma ktoś jakiś stary smartfon na zbyciu?
#telefony
#telefony
- 0
Potrzebuję podpowiedzi na jakie telefony fajnie byłoby zwrócić uwagę. Priorytet to na pewno aparat>bateria/ekran>wydajnosc. Telefon dla osoby w średnim wieku, która głównie korzysta z jakiegos facebooka, przegladarki, dzwoni i cyka zdjęcia. Są dwa budżety - jeden do 2500, drugi do 3500zł jeżeli okazałoby się że rzeczywiście naprawdę warto dołożyc. Telefon bedzie na lata (perspektywa 4-5).
Początkowo byly rozważane w tym budżecie dwa modele - S23 i A54, natomiast co jest wartego poza
Początkowo byly rozważane w tym budżecie dwa modele - S23 i A54, natomiast co jest wartego poza
@EmANDeM: to co to za wynalazek ze nie działa z ios?
- 0
@RozowaZielonka: Bodajże Watch 4 od Samsunga.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 0
@michalxd21: No właśnie na zagranicznych Amazonach można tak tanio dorwać. Nie jest ważne czy z dystrybucji na Hiszpanię czy Polskę. Ważne, że można taniej go mieć.
Rodzice maja problem że nie maja zasięgu w domu i muszą przez to płacić za drogi telefon stacjonarny. Z drugiej strony testuje już wificalling w plusie i śmiga a do domu może być podłączony światłowód
Czy testował was jak sprawdza się telefon komórkowy w trybie wificalling jako zamiennik telefonu stacjonarnego?
Czy są jakieś telefony komórkowe obsługujące wificalling które mają inferfejs i przyciski dla starych ludzi? Z tego co widze to tylko najnowsze
Czy testował was jak sprawdza się telefon komórkowy w trybie wificalling jako zamiennik telefonu stacjonarnego?
Czy są jakieś telefony komórkowe obsługujące wificalling które mają inferfejs i przyciski dla starych ludzi? Z tego co widze to tylko najnowsze
@dzem_z_rzodkiewki: bramkę voip możesz zalożyć jak będzie internet z kabla
@dzem_z_rzodkiewki Telefon VoIP i przeniesienie numeru ze stacjonarnego. Zrobiłem tak rodzicom kilka lat temu i działa bez problemu. Za numer płacę 5 zł miesięcznie.
Mój 3-letni Pixel 4a jest już prawie na wykończeniu. Rozglądam się za jego następcą. Jako, że lubię mniejsze słuchawki, to wybór wstępnie padł na s23. Z drugiej strony odpowiada mi soft pixela. Przez ten czas nie miałem z nim żadnego problemu. No i tak myślę, czy by nie spróbować z większym rozmiarem i wtedy wybór by padł na pixela 7pro. Mirki co tu robić? Jak żyć?
#telefony #smartfon
#telefony #smartfon
- 0
po resecie telefonu nie mam możliwości usunięcia aplikacji systemowych wraz z aktualizacjami np usług google Play. czy da się je usunąć pomimo tej "blokady"?
#telefony #android #xiaomi #pytaniedoeksperta #elektronika
#telefony #android #xiaomi #pytaniedoeksperta #elektronika
konto usunięte via Android
- 2
@SeKra Przez ADB można np. pm uninstall -k --user 0 com.google.android.chrome
to jest bez rota i to usuwa tylko dla użytkownika
no i jak masz roota to wiadomo adb albo Lucky patcher czy inna tam aplikacja
jak nie jesteś pewny do mojej rady czy o to chodzi to poszukaj co ta komenda robi i czy o to chodzi
to jest bez rota i to usuwa tylko dla użytkownika
no i jak masz roota to wiadomo adb albo Lucky patcher czy inna tam aplikacja
jak nie jesteś pewny do mojej rady czy o to chodzi to poszukaj co ta komenda robi i czy o to chodzi
konto usunięte via Android
- 1
@SeKra Możesz to zrobić przez LADB
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
konto usunięte via iOS
- 1
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja Moto E13 dla chłopa. Tanie i nie będzie szkoda w razie czego. Chyba nawet kosztuje tyle co ta C12. I tutaj 2 GB ram nie zachwyca, ale przy Androidzie Go powinno to jakoś działać.



























Mirki doradzi ktoś jaki telefon dzisiaj warto kupić? Moje jedyne wymagania to android, wytrzymala bateria i ramu dużo żeby to jakość chodziło. Budżet niech będzie 1999 ale jak będzie jakiś inny tel z innej półki cenowej wart uwagi to też będzie.
Aktualnie mam Xiaomi mi 8 i nwm czy się dalej trzymać tej firmy
on właśnie wrzucił taki material
https://www.purepc.pl/jaki-smartfon-kupic-polecane-smartfony-na-lipiec-i-sierpien-2023-r-urzadzenia-na-kazda-kieszen-w-kazdej-polce-cenowej?page=0,4