#telefony #smartfon #android #pytaniedoeksperta #pytanie #cokupic

Mirki doradzi ktoś jaki telefon dzisiaj warto kupić? Moje jedyne wymagania to android, wytrzymala bateria i ramu dużo żeby to jakość chodziło. Budżet niech będzie 1999 ale jak będzie jakiś inny tel z innej półki cenowej wart uwagi to też będzie.

Aktualnie mam Xiaomi mi 8 i nwm czy się dalej trzymać tej firmy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, dzisiejsze promocje z #banggood

Linki do promocji na moim telegramie i grupie FB (więcej informacji na moim profilu na wykopie)

1. Temperature Humidity Sensor Digital Mirror Alarm Clock w cenie 11.99$ (48.67 zł) | Najniższa cena: 13.99$

2.
polu7 - Witam, dzisiejsze promocje z #banggood

Linki do promocji na moim telegramie ...

źródło: chinskacebula

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aureos: jakie 25w ? nic się nie zepsuje czego byś nie łączył (takie czasy), ale do ładowania lapka potrzebujesz kilkadziesiąt wat więcej niż do tele. Powe Delivery 45-60w z obsługą szybkiego ładowania dla tego konkretnego producenta telefonu obsłuży oba urządzenia - jeżeli o to Ci chodziło. Bo pytanie mega nieprecyzyjne....
  • Odpowiedz
#telefony #prepaid #virginmobile #mobilevikings #njumobile

Czy jak kupię starter #a2mobile albo #nju i aktywuję go w Żabce, po jednym doładowaniu będę miał kartę aktywną rok? Potrzebuję telefon na który będzie można dzwonic, który będzie w Niemczech? Z tych dostępnych "na juz" w Żabkach itd. wlasnie nju bedzie ok, czy polecacie coś innego? Na stronie mają że bezterminowa ważność
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kasprzak: pamiętaj że jeżeli będziesz używał go tylko za granicą albo jakoś niesamowicie intensywnie za granicą, to operator (większość operatorów ma tego typu kruczki w umowach) może wyłączyć usługi na podstawie FUP. Co do wyłączania przychodzących to chyba tylko zostaje Co nju z wysyłaniem SMSa. Jak nie doładujesz konta to zazwyczaj po wygaśnięciu wychodzących przychodzące działają max. kilka miesięcy i potem odcinają Ci całkowicie usługi.
  • Odpowiedz
Potrzebuję podpowiedzi na jakie telefony fajnie byłoby zwrócić uwagę. Priorytet to na pewno aparat>bateria/ekran>wydajnosc. Telefon dla osoby w średnim wieku, która głównie korzysta z jakiegos facebooka, przegladarki, dzwoni i cyka zdjęcia. Są dwa budżety - jeden do 2500, drugi do 3500zł jeżeli okazałoby się że rzeczywiście naprawdę warto dołożyc. Telefon bedzie na lata (perspektywa 4-5).
Początkowo byly rozważane w tym budżecie dwa modele - S23 i A54, natomiast co jest wartego poza
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rodzice maja problem że nie maja zasięgu w domu i muszą przez to płacić za drogi telefon stacjonarny. Z drugiej strony testuje już wificalling w plusie i śmiga a do domu może być podłączony światłowód

Czy testował was jak sprawdza się telefon komórkowy w trybie wificalling jako zamiennik telefonu stacjonarnego?

Czy są jakieś telefony komórkowe obsługujące wificalling które mają inferfejs i przyciski dla starych ludzi? Z tego co widze to tylko najnowsze
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mój 3-letni Pixel 4a jest już prawie na wykończeniu. Rozglądam się za jego następcą. Jako, że lubię mniejsze słuchawki, to wybór wstępnie padł na s23. Z drugiej strony odpowiada mi soft pixela. Przez ten czas nie miałem z nim żadnego problemu. No i tak myślę, czy by nie spróbować z większym rozmiarem i wtedy wybór by padł na pixela 7pro. Mirki co tu robić? Jak żyć?
#telefony #smartfon
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SeKra Przez ADB można np. pm uninstall -k --user 0 com.google.android.chrome
to jest bez rota i to usuwa tylko dla użytkownika
no i jak masz roota to wiadomo adb albo Lucky patcher czy inna tam aplikacja

jak nie jesteś pewny do mojej rady czy o to chodzi to poszukaj co ta komenda robi i czy o to chodzi
  • Odpowiedz