Wpis z mikrobloga

zastanawiam się nad kupnem nowego telefonu. mam p30 pro, ale czas już zmienić. zastanawiam się nad Samsungiem S23 Ultra. ale kusi mnie też P60 PRO.
w p30 pro miałem jeszcze google czy jest tu ktoś, kto ma jakiegoś nowego huaweia i mógłby powiedzieć, czy to jest bardzo duże ograniczenie, brak google'a?

#telefony #samsung #huawei #elektronika #smartfon #kiciochpyta
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rukolak Miałem p30pro jako główny telefon, zamieniłem na samsunga S23U, nie żałuję, co do p60 pro to telefon za 6 tyś bez googla i 5G ,trochę przegieli z ceną. Wiem że są ludziska którzy używają p60pro i sobie chwalą , jak dla mnie brak 5G i googla dyskwalifikuje ten telefon.
  • Odpowiedz
@JackSawyer: ja praktycznie nie korzystam z telefonu w innych celach niż internet i aparat/kamera, które są dla mnie bardzo ważne. nie gram, nie oglądam, nie korzystam z jakichś aplikacji większych.
  • Odpowiedz
@rukolak p60pro aparat ma jeden z najlepszych aktualnie na rynku, reszta bebechów też jest top. Brak Googla to minus. Kup przez neta sprawdź czy Ci podejdzie, jeżeli brak Google będzie dla Ciebie udręką, oddaj przed upływem 14 dni.
  • Odpowiedz
@modzelem: aparat jest porównywalny z p6 pro i s23? nie znam się na tym za bardzo
@JackSawyer ale s23 ma podobny chyba aparat do p60 pro? a wtedy mamy google, ale też trzeba więcej zapłacić. szkoda tego google'a, bo taki p30 pro to jest totalny top. gdyby p60 miał google, to bym się nie zastanawiał.
  • Odpowiedz
@rukolak Aparaty podobne, s23u ma problem ze zdjęciami w "ruchu" przy słabym świetle . Jedyny mankament. P60pro nie miałem szansy przetestować więc się nie wypowiem. @modzelem podał Ci alternatywę, tańsza i dobra taki Huawei z usługami google. Zobacz na YouTube recenzję. Ja osobiście polecam S23U , aparat top, bateria top, ekran top, i procek snap a nie exynos.
  • Odpowiedz
@rukolak: Mam tablet Huaweia i nie narzekam. Brak Google jest przeszkodą jeżeli potrzebujesz aplikacji wymagających sklepu Google (Android Auto, niektóre systemy płatności, niektóre apki banków - ale warto sprawdzić bo część jest oficjalnie dostępna w sklepie Huawei).

Z tego co piszesz wynika że nie potrzebujesz więc sprzęt Chińczyków jest jak najbardziej ok. Nie mam zamiaru wracać do androida na tabletach. Weź idź do jakiegoś sklepu dla idiotów i obmacaj aparat
  • Odpowiedz
@rukolak: idź raczej w stronę p60 i doinstaluj google.

Kumpel korzystał z p30 długie lata, w końcu przesiadł się na s23u i był z niego średnio zadowolony. Wytrzymał z pół roku, kupił p60 i mówi że to zupełnie inny świat. Zdecydowanie poleca
  • Odpowiedz