#telefony #android #play #orange #tablet mam w telefonie 1kartę sim z play na gadanie, 2gą z orange na internety, nie potrafię z internet z telefonu na tablet. Tel zenfone 10, tablet lenovo tab p11 pro. Jeśli ktoś pomoże to proszę łopatologicznie, mam 53lata. W salonie play nie chcą pomóc bo orange, a w orange jeszcze niby młodzi ale jakby już zdziadziali. Dzięki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skaza: wejdz w opcje na telefonie z internetem poszukaj czegoś takiego jak hotspot - włącz, na tablecie przez wifi łączysz się z tym hotspotem i powinno być git
  • Odpowiedz
W tmobile to mają łeb do interesów...:D
Mam jakiś stary abonament w tmobile za 29zł...Rozmowy/smsy no limit, 10GB danych (więcej nie potrzebuję, mam drugą firmową kartę i wszędzie wifkę) i ta umowa jest na czas nieokreślony tam i nic tylko płacę, sama się przedłuża itd...
ileż było prób nawiązania kontaktu, smsów, maili, ofert w aplikacji żeby podpisać nową umowę...tylko jest jeden mały szczegół...
Zaproponowali 10GB danych, rozmowy/smsy no limit - czyli to
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@fff112 do mnie orange po 4 latach prób przestał dzwonić i od co najmniej 2 lat mam spokój. A abonament wciąż lepszy niż obecne oferty
  • Odpowiedz
@fff112: Połączenie inflacji z tym, że spora część osób idzie to salonu operatora gdy tylko kończy się umowa, bez wcześniejszego zorientowania się na rynku lub choćby oszacowania swoich potrzeb, kończy się niestety nieraz tym, że za te same lub niewiele lepsze warunki niektórzy godzą się płacić sporo więcej.
  • Odpowiedz
Czeka mnie w tym roku chyba większa skumulowana wymiana sprzętów i to może dobra okazja żeby zrobić mała #recenzja produktów od #apple pod kątem długowieczności

- Macbook Pro 2017 intel i5 kupiony równo 5 lat temu: kilka razy "zapadły się" pojedyncze klawisze (najczęściej spacja), taki urok butterfly keyboard. Za każdym razem wystarczyło samemu przedmuchać sprężonym powietrzem. Stan baterii: 86% przy 540 cyklach ładowania. Wszystko sprawne ale wydajnościowo już nie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
może do kompletu powinienem dodać jeszcze że wcześniej miałem iPhone 7 Plus który po roku spuchł i został wymieniony na gwarancji na inny egzemplarz - to było jakoś w 2017.
  • Odpowiedz
@dziadmankowy: kiedyś dałem komputer do serwisu komputerowego i zepsuli mi kartę graficzną. Miało to miejsce 11 lat temu i już nigdy nic nie oddałem do serwisu.

Ale jak udało się się tak zachować baterie w laptopie, to naprawdę gratuluję
  • Odpowiedz
@Hilalum: no nie do końca, bo to zupełnie inne przepisy i inna procedura. Przy rękojmi np. możesz od razu odstąpić od umowy, przy niezgodności towaru z umową musisz najpierw skorzystać z naprawy/wymiany poza kilkoma przypadkami.
  • Odpowiedz
Hejka, opcje kupienia samsunga Galaxy A15 4/128 nówki nieużywanej za 400 zł. Warto w tej cenie? Dla siostry lub mamy do przeglądania internetu/youtube ew. jakichś niewymagających gierek.
#smartfony #smartfon #telefony
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam od poniedziałku smartfon z wificalling, numer mam z play, ale zaowazylem że są momenty że rozlacza wificallig lub jak teraz zauważyłem to przez 5 minut nie chcialo się połączyć. Internet mam swiatlowodowy od lokalnego dużego operatora i od niego router i wiem że jestem za natem. Nie wiem czy skontaktować się z dostawcą swiatlowodu czy te wificalling już tak ma .

#smartfon
#telefony
#mediaexpert
#serwisgsm
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redmi 13C


@lukasz-luki453: nie kupuj zadnego redmi ktory nie ma w nazwie note.
Redmi 1X to sa najbardziej budzetowe telefony z mozliwych, system skacze nawet swiezo po wyjeciu z pudelka, a z appkami bdzie gorzej. To jest tel raczej dla seniora, dzownienie messenger i zdjecia.
  • Odpowiedz
@Iandschaft zależy chyba jaki ekran bo nie wszystkie super leżą. Ja kupowałem spigena obudowę i szło i jest idealne. Nie widać nawet że szkło jest na telefonie a ten ich aplikator jest genialny. Drogie ale wg mnie warte swoje ceny
  • Odpowiedz
Jutro wylatuję do Szwajcarii i mam pytanie w związku z usługą roamingu oraz pakietem atlantyckim w Plus na abonament. Ustawiłem sobie ten pakiet i dostałem powiadomienie smsowe że zostanie on zwyczajowo włączony o północy. Fajnie. Ale potem chciałem ręcznie włączyć sobie roaming i dostałem takie powiadomienie: "Produkt Bar Outgoing while Roaming jest już nieaktywy lub oczekuje na deaktywacje. Pozdrawiamy. Plus" Może ktoś wyjaśnić o co chodzi? Zakładam że roaming powinien włączyć się
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SvenFromSkyrim: roaming nie był wcześniej aktywny na numerze? Jeśli tak, to po przekroczeniu granicy karta SIM automatycznie zaloguje się do sieci operatora roamingowego. Nie jest wymagane wprowadzanie zmian w ustawieniach telefonu. Niemniej jeśli pojawi się problem dalej, daj znać. Miłego pobytu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@StaszekGGG poco X6 pro też był w kręgu moich zainteresowań, ale w sumie go odrzuciłem, bo w paru recenzjach spotkałem się z opiniami, że robi słabe zdjęcia, ale za to jest mega wydajny w grach w tej półce cenowej. Mi w sumie jakoś bardzo nie zależy na dobrych zdjęciach, ale jeszcze mniej na grach, bo nie gram na telefonie prawie w ogóle i stwierdziłem że jak już ma być coś lepszego,
  • Odpowiedz