Wpis z mikrobloga

#telefony #xiaomi #oneplus
Pytanie do ekspertów.
Jakbyście mieli wybrać pomiędzy Redmi note 13 pro+ 5G a Oneplus Nord 3, to co waszym zdaniem jest lepsze? Chętnie przeczytam opinie jeśli ktoś z was ma któryś z tych telefonów.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@potatowitheyes: Jako posiadacz kolejnego Xiaomi to polecam Xiaomi 😏️👉 HyperOS jest szybki! W tym wypadku Xiaomi lepsze mimo gorszego CPU a decyzja należy do ciebie więce musisz wybrać co ci bardziej pasuje ale zawsze możesz jeszcze obczić na GSM Arena oba telefony i co ci polecam 😉️👉
  • Odpowiedz
  • 0
@StaszekGGG ostatecznie zdecydowałem się na tego Redmi i zamówiłem. Od jakichś 4 lat używam Redmi note 7 i do tej pory byłem zadowolony. Nie licząc ostatnich 4-5 miesięcy, bo powoli już telefon zdycha, a jego zawieszki potrafią irytować ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam nadzieję, że ten 13+ będzie mi dobrze służył przez te następne 3-4 lata. Nie jestem jakimś mega wymagającym użytkownikiem, zależy mi głównie na szybkim
  • Odpowiedz
@potatowitheyes: Nowy to nowy 😏 od początku 2020 używałem Mi MIX 3 5G od końca 2021 POCO M3 Pro 5g az do marca tego roku Zwykły low end ale nie pamiętam żeby mi sie zawiesił od kąd go mam i mozliwe że dostanie HyperOs a teraz mam POCO X6 Pro i telefon jak ta lala Wszystko śmiga i że jest to nowy tak jak twój to będzie Android 15 1
  • Odpowiedz
  • 1
@StaszekGGG poco X6 pro też był w kręgu moich zainteresowań, ale w sumie go odrzuciłem, bo w paru recenzjach spotkałem się z opiniami, że robi słabe zdjęcia, ale za to jest mega wydajny w grach w tej półce cenowej. Mi w sumie jakoś bardzo nie zależy na dobrych zdjęciach, ale jeszcze mniej na grach, bo nie gram na telefonie prawie w ogóle i stwierdziłem że jak już ma być coś lepszego,
  • Odpowiedz