Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest na wykopie ktoś, kto zna sie na telefonie i jest w stanie ocenić co się stało z moim telefonem?

Mam samsunga galaxy s9. Przeglądałem sobie social media, odłożyłem go na łóżko, nawet nie rzucałem, a jak wróciłem to zrobił się dziwny ekran. Po kliknięciu guzika włączającego ekran raz mignął i zrobił się czarny. Dosłownie na ułamek sekundy tak jak na tym zdjęciu, które znalazłem w internecie:
https://www.foteczkowo.pl/2bd4VQpkzgLW8by
Na górze było zielone, a na dole białe, po czym zrobił się czarny, ale był cały czas włączony.
Jak znowu klikam guzik, aby wyłączyć ekran to przez sekunde miga cały na zielono (tym razem bez białego na górze) i się wyłącza.

Chat gpt zaproponował mi go zrestować przytrzymując ten guzik, więc tak zrobiłem. Po włączeniu nic się nie zmieniło.
Ja mam w tym telefonie tak, że po resecie nie moge odblokować telefonu odciskiem tylko muszę wpisać pin. Dosłownie po chwili klikania ekran jakby się naprawił, cały migał, ale nie był już zielony i nie robił się czarny, po prosu miał na sobie parę pasków i strasznie migał. Dotyk działał i wpisałem kod pin. Więc znowu wyłączyłem ekran , a on znowu się zepsuł i po mrugnięciu tego ekranu biało zielonego zrobił się czarny.

Czy ten wyświetlacz działa? - bo reaguje na dotyk i przez chwile widziałem wszystko co się dzieje na ekranie, co umożliwiło mi wpisanie kodu pin. Może to po prostu jakieś kable się poluzowały, np ten od wyświetlacza?

Aktualnie znowu jestem na etapie, że jak włączam ekran to przez ułamek sekundy widzę biało zielony ekran, po czym robi się czarny, a jak go wyłączam to cały zielony mruga na ułamek sekundy i się wyłącza.

#telefony #samsung #internet #komputery



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest na wykopie ktoś, kto zna sie na tele...

źródło: EMeX5fFbrGuXdvf_1717839241

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: szlag ekran trafil, telefon ma ~6 lat, nic dziwnego ze podzespoly zaczely siadac.
Sprawdz czy trzyma geometrie, tzn czy plecki nie sa w jakis sposob wybrzuszone, cos sie nie odkleja, bo moze byc tak ze bateria zaczyna puchnac.

Jesli masz mozliwosc wklepania na slepo pinu, podlaczaj do kompa, odblokuj tel, rob backup danych/zdjec. A potem zacznij szukac nowego telefonu.
  • Odpowiedz