@trevorphilip: ja na północy, tutaj wszystko leży i kwiczy

- Alei dwudziestegodziewiątego Listopada i przyległych od wiaduktu kolejoweg do Węgrzc, BibicTrzeciaGóra, Węgrzce w rejonie Starostwa Powiatowego
- Miasta i Gminy Alwernia, Gminy Czernichów, Gminy Babice, Gminy Chrzanów
- Chełmu, Zakamycza, Olszanicy, Bielan, Kryspinowa, rejonu ulicy Pylnej i przyległych
-
  • Odpowiedz
Beka z tauron. Próbujemy się dodzwonić w sprawie rachunku i miła pani mówi że "uprzejmie informujemy, że czas oczekiwania na połączenie wynosi poniżej jednej minuty. Prosimy czekać na połączenie" i tak od 15 minut :D #tauron #callcenter
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A puszczaja reklamy w tle? Bo ja sie kiedys probowalem do jakiejs telefonii (za cholere nie przypomne sobie dokladnie) dodzwonic i w czasie oczekiwania puszczali reklamy -_- masakra
  • Odpowiedz
Mircy i Mirabelki, pracuje ktoś z was w #tauron lub miał ktoś styczność z podpisywaniem umowy przez internet? chodzi o to, ze mame zlozyla wniosek o przylaczenie na dzialce, zalozyli skrzynki, mame juz zaplacila, bo przyszlo cos z Tauronu do zaplacenia za przylacze, i teraz instalator skrzynek powiedzial, ze musi jechac umowe podpisac. Problem w tym, ze mame pracuje do 16, a oddzial w ktorym mozna ta umowe podpisac jest
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Świetnie, brak prądu który był zapowiedziany, a nie ma tak kolorowo bo to juz nie z winy dostawcy a urwa sąsiadów którzy postanowili uskuteczniac naprawę rynny na dachu w ziemię jakby do wiosny nie mogli poczekać i dla bezpieczeństwa wyłączyli na czas prac. Z kolei tauron nie lepszy i zamiast informacje dać na drzwiach wejściowych do budynków w których nie będzie prądu to urwa oszczędności i tylko 2 kartki dali, jedna na
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ceny energii elektrycznej.

Może ktoś wie jak wygląda rynek energii elektrycznej w Polsce i na świecie.

Widzę pełno reklam firm dostarczających prąd i każda z nich GWARANTUEJ STAŁĄ CENĘ. Czy to znaczy, że wszyscy przewidują iż ceny spadną?

Co
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach