Wpis z mikrobloga

Hej Mirki

Mam problem. Od jakiegos czasu tauron oferuje usluge konta elektronicznego do regulowani platnosci za energie.
Logowalem sie juz moze z 3ci raz i widze ze wartosc licznika zuzytej energii pozostaje bez zmian.
Nigdy nie interesowalem sie jakie funkcje oferuje ten portal. Dodatkowo nigdy nie wczytywalem sie w tresc faktur - tylko placilem kwote ktora na nich widniala.

Ostatnio zgadalem sie z znajomymi na temat rachunkow i okazalo sie ze place drastycznie malo - ~35zl co 2 miesiace.

Zaczalem wiec przegladac faktury i okazuje sie ze prognoza ktora na nich widnieje to ZEROWE zuzycie energii.
Wyglada na to ze pare lat temu licznik sie zepsul .... i rzeczywiscie uruchomilem pare urzadzen w domu ... patrze a licznik ani rusz.... Podejrzewam ze na podstawie zerowego zuzycia Tauron wystawil mi zerowe prognozy...

Glupota moja to oczywiscie nie wczytywanie sie w te faktury .... po prostu bralem i placilem

Chce napisac do Tauronu i zglosic ten problem ... nie mam zamiaru nikogo kantowac ...
boje sie jednak ze potraktuja mnie jak zlodzieja ktory celowo unikal placenia rachunkow i dowala jakies kary / niebotyczne stawki ....

wyczytalem na necie ze Tauron moze zasadzic usredniona kwote zyzycia pradu x 5 za wszystkie miesiace wstecz.....

ma ktos podobne doswiadczenia ?
mozecie cos poradzic ?

#tauron #kiciochpyta #gorzkiezale #pytanie
  • 2