@PonuryBatyskaf: właśnie tak myśli typowy widz Atora i jeszcze jedno o czym myśli.widz Atora, kiedy ator mówi niewygodne fakty tajne z business insider to ten pan jest zagrożony, mogą mu zrobic coś zlego
  • Odpowiedz
Jest jakiś sposób na oglądanie materiałów ze schowka na miotły bez płacenia golonce? Jak ktoś wie to proszę się podzielić, można przez priv żeby jego kuce nie połatały xD
#kolonko #maxkolonko #szury
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co z projektem próby przegłosowania za odwołaniem Maxa ze stanowiska Prezydenta, na tej stronie na której urządził sobie głosowanie na prezydenta i po 3k głosów, ogłosił się Prezydentem Stanów zjednoczonych Polski xD gdzieś kiedyś pojawił się taki pomysł ale go zablokowali. Może by znów powtórzyć i pokazać Panu Maxowi, że jednogłośnie większościową wolą narodu zostaje s---------y ze stanowiska głowy Państwa xD
#kolonko #maxkolonko #szury
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiersiowkaPelnaZiol: Mam takiego ziomka odklejonego z włączonym myśleniem. Niestety nie da się już takim przemówić do rozsądku. Oni są jak najgorsza sekta. a ich mózgi mają więcej dziur niż ser szwajcarski. To chodzące żywe trupy umysłowe. Czasami się z nim łapie, ale zawsze mówię mu dosłownie żeby nie zaczynał p---------a o szurskich tematach bo mnie k-----a jasna bierze. Omija te tematy, ale czasami jak mu się coś wymsknie to od
  • Odpowiedz
  • 6
gość ogłosi Michała zdrajcą ojczyzny i zobaczymy kto będzie śmieszkował


@lennyface: @a__s w imieniu Stanów Zjednoczonych Polski skazuje Michała Białka na śmierć za zdradę ojczyzny.

  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedyś, jakieś nie wiem 10-15 lat temu przesiadywałem sporo na prawda2.info
Jako nastolatka kręciły mnie te historie. Niektóre były totalnie z czapy ale na tyle ciekawie wykreowane, że aż chciałbym zobaczyć o tym film (niektóre nawet udało się zekranizować ;)),
inne zaś faktycznie się sprawdziły.

Mimo, że znaczna większość tego forum to był bullshit, to jedno muzę przyznać - to środowisko nauczyło mnie krytycznego myślenia i tu jest ta pointa do której dążyłem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@loczyn: Definicja teorii spiskowej jako alternatywnej tez jest bledna. W przypadkach wielu teorii nie da sie stwierdzic co jest oficjalne a co nie, bo np czy to co glosi wiekszosc jest wersja oficjalna? Mi slowo oficjalna bardziej kojarzy sie z taka, ktora jest uznana przez sluzby panstwowe np, bo czesto teorie dotycza domniemanych dzialan kryminalnych i sluzby panstwowe np twierdza cos w danej kwestii. Czyli wersja oficjalna.

Co jesli w
  • Odpowiedz