@sugmadig: ale to nie wymysł supermarketów, że mogą robić co chcą xD ja pie... typie ty masz maksymalnie z 12 lat, współczuje takiego rozumowania i marnej wiedzy o otaczającym cie świecie
  • Odpowiedz
@megawatt: ty nosisz szmatę, łapy dezynfekujesz po wejściu do marketu? ale różnica jest taka, że mandaty na brak szmaty są nielegalne, a za ekshibicjonizm jest to już uregulowane prawnie jak być powinno
  • Odpowiedz
@ZenonPokrzywa: być może ujawnią kolejne przypadki spotkań z UFO. Pentagon powołał specjalną jednostkę zajmującą się tylko tym, u nas cisza o tym, a tam ponoć już myślą jak przygotowac ludzi na ,,prawdę". Polecam śledzić temat, w kolejnych latach ma być tego coraz więcej.
  • Odpowiedz
W ogóle byłem wczoraj w #teatr (w mieście stołecznym #warszawa) na spektaklu. Wszyscy elegancko na czas, my też spieliśmy poślady żeby zdążyć, siadamy, selfie, jakieś rozmówki i czekamy.

Mija pięć minut i zaczynam się zastanawiać „o co cho, czemu nie zaczynamy?”, patrzę po widowni i widzę: kolesia, który siedzi bez maseczki i wykłóca się z pracownikiem. W tym momencie wiem, że pieniądze wydane na ten spektakl nie były wyrzucone w błoto.

W pewnym momencie pracownik odpuścił i wyszedł, ale wrócił z dyrektorem teatru, który wkroczył na scenę i zaczął mówić do typa bez maseczki, że nie chodzi o przekonania, o to, kto ma racje, a kto nie, ale nie zaczną przedstawienia dopóki gość maseczki nie założy lub nie wyjdzie. Widownia zaczyna klaskać, a ten buc z widowni nadal siedzi twardo i tylko wymamrotał coś pod nosem. W końcu kilka osób z widowni zaczęło krzyczeć do tego dyrektora żeby na psiarnie dzwonił XD A on, że no w sumie spoko, wyciągnął telefon i poszedł zadzwonić.
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Celsus i tu dochodzimy do sedna, autorowi nie chodzi o bezpieczeństwo, a jedynie o satysfakcję ze zgnojenia innego człowieka.

Jak inaczej wytłumaczyć dlaczego autor dobrowolnie zdecydował się na zamknięcie w pomieszczeniu wielu osób przez co najmniej 2 godziny w trakcie aktualnej sytuacji światowej?
  • Odpowiedz
Babcia zrobiła mi dziś awanturę ze jestem nieodpowiedzialny idąc z kaszlem i katarem do klubu w Sylwestra i że jak pójdę to w jej oczach będę potencjalnym mordercą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie poznaje własnej rodziny, jak im media sprały mózg.

Dodam, że jestem dwa razy zaszczepiony i miałem już dwa razy covida.

#covid19 #koronawirus #szury #foliarze
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe czy rolka papieru toaletowego w publicznych toaletach obraża uczucia patriotyczne antyszczepow ?
Patrząc na ich wpisy dotyczące szczepionek to pewnie tak.

Już widzę te ich wpisy na forach:
- papier zagłady
- srajcionka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fascynują mnie antyszczepionkowe szury. Nic na to nie poradzę, czytanie ich argumentów działa na moje samopoczucie i humor lepiej, niż narkotyki.
Postanowiłem przekuć moje hobby w coś pożytecznego. KAŻDY artykuł, jaki widziałem na głównej, był fejk niusem, albo w opisie znaleziska, albo w treści. Poniżej zatem szybkie podsumowanie szurskich mądrości:

1. https://www.wykop.pl/link/6432859/tworca-szczepionki-mrna-zbanowany-na-twitterze/

Sam tytuł fejkowy. Gość, o którym mowa, to żaden twórca szczepionki, co pięknie wyjaśnił w komentarzu użytkownik @
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zabawne jest, że najwięcej o nieudolności nauki mają do powiedzenia Ci, co nie maja z nią nic wspólnego.

Setki badań pokazało, że foliarze, antyszczepy i tym podobne ewenementy mają średnio 20 punktów mniejszy iloraz inteligencji niż ludzie ufający nauce i zaszczepieni.

Naprawdę, smiesznie brzmi taki foliarz, którego intelekt ledwo pozwala, by nie jeść zawartości kibla, pisze elaboraty na temat światowych spisków oraz rzekomej chęci zniewolenia o depopulacji ludności. Już nie wspomnę, że
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrzeKomentator: A tacy jak ty mają akurat tyle inteligencji, aby zrozumieć komunikaty medialne obecnego porządku, ale już nie starczy tej inteligencji aby myśleć samodzielnie, aby kwestionować autorytet. Prosty człowiek z chłopskim rozumem i zdrowymi instynktami może być paradoksalnie mądrzejszy od konformistycznego wykształciucha.

Utożsamiasz wszystkich, którzy nie chcą się zaszczepić na covid z "foliarzami" - niezależnie od powodów. Niektórzy po prostu widzą, że covid to choroba o około 1% śmiertelności, a więc niskiej, i to głównie wśród osób starszych i tych, które zrujnowały sobie zdrowie wieloletnimi zaniedbaniami. Jeśli choroba ta nie stwarza dla nich samych zagrożenia, to po co mają się szczepić nową technologią i narażać na - być może nieujawnione przez koncerny, czy nieznane długoterminowo - skutki uboczne? Niech szczepi się grupa ryzyka, bo dla niej to uzasadnione, ale dobrowolnie. I tyle.

Co z faktem, że ludzie mają w wielu krajach pokazywać dokumenty statusu covidowego, kody QR przy wejściu do jakichkolwiek miejsc publicznych? Totalna inwigilacja. Powoli wprowadzane są mikroczipy. Tak, to jest niebezpieczna technologia. W niektórych krajach - także przy przekraczaniu polskiej granicy - testowanie się jest obowiązkowe nawet dla zaszczepionych. W Niemczech zasada "2G plus" oznacza: wstęp tylko dla ozdrowieńców i zaszczepionych z aktualnym testem
  • Odpowiedz
W sumie zabawne u szurów jest to, że tak kurczowo trzymają się starych danych naukowych, że szczepionka (jedno, czy dwudawkowa) będzie działać całe życie. Teraz tryumfalnie głoszą, że 'hehe booster co 2 miesiące haha my foliarze mieliśmy rację '

Cóż, owszem teraz podejście środowiska naukowego do szczepionki jest inne niż rok temu. Ale rok temu były inne dane, a teraz są inne dane. I na podstawie obecnych danych są wyznaczane procedury. Ja wiem, że konserwatyzm jest zamknięty na aktualizację wiedzy naukowej, no ale szanujmy się chociaż trochę.

Idąć tym tropem to szury, antyszczepy i inni powinni mieć na swoich komputerach tylko 512KB RAM-u, bo kiedyś Bill Gates powiedział, że tyle wystarczy przeciętnemu uzytkownikowi. A jakoś nie słyszę bólu ich dupy, że teraz muszą tej pamięci mieć po 8 lub 16 GB. I, że to spisek i ograniczanie wolności.

niestety,
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrzeKomentator: Zabawne to jest popiearanie obostrzeń i selekcji sanitarnej jakby miała ona kogokolwiek uratować. Totaliści lubią jak im but na twarz wejdzie. Zakazy, nakazy, przypisy czują opiekę państwa. Wszystko dlatego że nie rozumieją że tutaj nie chodzi o żadne życie ludzkie, tylko o skracanie smyczy.
  • Odpowiedz
biedactwo @maniac777 nie potrafi pogodzić się z tym, że jego "obliczenia" są bezwartościowym mieleniem liczb, których nie rozumie. Pół biedy gdyby chodziło tylko o to, każdy może się przecież dokształcić. Jednak nasz dyletant blokuje za wskazywanie co robi źle, oraz nie potrafi uczyć się na przykładach (prace z poprawnymi obliczeniami liczące to, co nasz covidianin próbuje). Usuwa też komentarze z uwagami i linkami do tych prac (oraz prawidłowej metodologii).

Każdemu polecam zapoznanie się np. z tym kursem:
https://wazniak.mimuw.edu.pl/index.php?title=Rachunek_prawdopodobie%C5%84stwa_i_statystyka

Natychmiast będziecie w stanie wykazać bzdety takich "analityków" bez podstawowej
fukinloner - biedactwo @maniac777 nie potrafi pogodzić się z tym, że jego "obliczenia...

źródło: comment_1640780034FjSDxIWvGVhRCqq5xaUfIi.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

'Chcesz to się zaszczep, nie chcesz to się nie szczep' - tako głosi prawacka logika, logika antyszczepów i płaskoziemców, zwolenników wolnego ryneczku jednocześnie zwolenników likwidacji TVN.

No, dobra.
Tylko ciekawe czy analogicznie, gdy idą sobie takie prawaki na hot-doga (bo na porządną restaurację to prawakow nie stac) to zwracają uwagę na czystość rąk osoby przyrządzającej i wydalającej jej hot-doda. Załóżmy, że taki podawacz fast fooda na dłonie umazane w kupie tak że aż skapuje.

Czy wtedy taki prawak przyjmie tego hot doga i go zje w myśl zasady 'chcesz myć ręce to myj, ale nie zmuszaj do tego innych' czy wykaże się hipokryzją i tego hot doga odmówi?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach