Wpis z mikrobloga

Jestem na 100% pewny że ten portal #wykop zszedł na psy ograniczając użytkowników na wiele sposobów. Nasze zdanie się nie liczy tylko rogale z @orlen_lite
-usuwanie treści
-bany
-tag polityka (ograniczenia zasięgu) TEN PORTAL NIE TWORZĄ UŻYTKOWNICY LECZ SPONSORZY
#moderacjacontent #afera
Przykład dzisiejszy, tag polityka dodany celem ograniczenia zasięgu -https://www.wykop.pl/link/6957249
( ͡° ͜ʖ ͡°)
To nie jest ten portal co kiedyś w którym się można było swobodnie wypowiedzieć
( ͡° ʖ̯ ͡°) smutne
#cenzura #moderacjacontent #moderacja #afera #czekamnabana #manipulacja #ukraina #rosja #wojna #swieta
SzotyTv - Jestem na 100% pewny że ten portal #wykop zszedł na psy ograniczając użytko...

źródło: comment_1671920718F49FF5h2tVwIon8X4RoiyC.jpg

Pobierz
  • 9
No wlasnie. Od 2 lat nie da sie tego czytac. Same anty-PISowskie komentarze. Tylko polityka, i czy rzad cos zle zrobi czy dobrze - caly czas jatka na rzad….
Kaczynski fe, Morawiecki fe, Duda fe, Ziobro fe, Macierewicz fe i tylko pograzaja kraj. Co ciekawe to Duda duzo lepiej mowi od Komorowskiego po angielsku i nie sieje takiej wiochy jak Komorowski ale wielu tu chce udowodnic inaczej - nie smiali sie z
Oczywiście że tak. Problem będzie zaraz zbagatelizowany, już pod wykopem pojawiają się poyebane memy z Orlenem i obajtkiem, edystko to ustawka dla kasy, to nie jest wolny portal, tylko i wyłącznie sponsorowany i, jeden wielki wałek. #!$%@?ć wykop, możecie mnie banować, #!$%@? wam w dupy, sprzedawczyki polaczki z wykopu.