Modelik Forda Transit Connect w malowaniu Straży Miejskiej Wodzisławia Śląskiego w skali 1/43 wraz ze swoim odpowiednikiem w skali 1/1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więcej zdjęć modelu i opis samochodu: http://modele143.blog.pl/2017/08/03/ford-transit-connect-straz-miejska-wodzislawia-slaskiego/
#samochody #motoryzacja #ciekawostki #ford #strazmiejska #modele143
PiotrekW115 - Modelik Forda Transit Connect w malowaniu Straży Miejskiej Wodzisławia ...

źródło: comment_9F4moFLje5CJduEkygWnd36Lk1R10sm9.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiotrekW115: nigdy nie sądziłem, że ktoś chciałby mieć Modelik Forda Transit Connect w malowaniu Straży Miejskiej Wodzisławia Śląskiego... ani samochód szcze ciekawy, ani straż miejska szczególnie lubiana. Jakiś sentyment? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mireczki, proszę Was o radę.
Dnia 22.08.2016 Straż Miejska wystawiła wezwanie do wskazania użytkownika pojazdu, celem ukarania za niewłaściwe parkowanie. W miejscu, w którym był zaparkowany samochód to parking pod blokiem (który niestety jest pod znakiem "strefy zamieszkania") cały czas ktoś parkuje -, ale nie ma oficjalnie w tym miejscu znaku parkingu (nie jest to uciążliwe czy przeszkadzające komuś miejsce).
Ale do sedna - nie odesłałem im tego pisma - trochę też
Koli96 - Mireczki, proszę Was o radę.
Dnia 22.08.2016 Straż Miejska wystawiła wezwan...

źródło: comment_vA485AMC0yjX4NEgQz44yHcwsLnu1okb.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Koli96: na wystawienie mandatu mają 3 miesiące.. teraz już się nie uda załatwić za 100zł..
dostałeś informację, że sprawa idzie do sądu - teraz co najwyżej mogą (ale też nie muszą jeśli nie przyjdziesz) twoje zeznanie dołączyć do wniosku który pójdzie do sądu...
  • Odpowiedz
ONR wyrzucony z uroczystości Powstania Warszawskiego; kotwica ze zniczy dzięki Młodzieży Wszechpolskiej - 1.08.2017, Białystok

https://www.youtube.com/watch?v=-ZrFlhKVFx8

W 73. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego, odbyły się w Białymstoku uroczystości związane z uczczeniem tego heroicznego wydarzenia. Państwowe obchody - pod pomnikiem armii krajowej przy ulicy Kilińskiego, a także spontaniczna akcja -zorganizowana przez Młodzież Wszechpolską, która w grupie kilkunastu osób ułożyła z białych i czerwonych zniczy symbol Powstania Warszawskiego. W uroczystościach na Rynku Kościuszki brał udział także jeden
A.....o - ONR wyrzucony z uroczystości Powstania Warszawskiego; kotwica ze zniczy dzi...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omg, pała z historii. Poczytaj choćby na wikipedii o zasługach ONRu


@Axelio: 29 maja 1934 – bojówka ONR ostrzelała lokal Komitetu Dzielnicowego PPS na Woli w Warszawie, raniąc 7 osób,
10 czerwca – oficjalna delegalizacja Obozu Narodowo-Radykalnego.
  • Odpowiedz
@tosshiro: masz podać tego kto kierował a nie wszystkich uprawnionych, lub kto ma dostęp...
jak podasz 3 osoby - ja bym wysłał wezwania na komendę wszystkim 3 osobom, ale co oni zrobią? cholera wi..
  • Odpowiedz
Dzięki koledze modelarzaowi do mojej kolekcji trafił modelik Peugeota Expert w malowaniu krakowskiej SM. Jest to drugi model radiowozu SM w moim zbiorze( ͡° ͜ʖ ͡°)
Samochód należący do krakowskiej SM posiada typowy układ wnętrza wozu patrolowo-interwencyjnego z pięcioma miejscami dla strażników i zamkniętym przedziałem do przewożenia osób nietrzeźwych lub ujętych w czasie interwencji. Numer taktyczny 108 oznacza przydział pojazdu do Oddziału I - Śródmieście.
Więcej zdjęć: http://modele143.blog.pl/2017/07/15/peugeot-expert-straz-miejska-krakow/
PiotrekW115 - Dzięki koledze modelarzaowi do mojej kolekcji trafił modelik Peugeota E...

źródło: comment_L12qBtpgjccIBIB8MHPjw0pweIqiD97y.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam pytanie .. wczoraj w #krakow zobaczyłem za wycieraczką wezwanie do strażników wiejskich, za zaparkowanie na B36 (zakaz zatrzymywania).

Co radzicie?
1) Iść do nich, i może odpuszczą lub dadzą 50 PLN mandat
2) Olać, może zapomną, albo za 2 lata przyjdzie jakiś mandat z małymi odsetkami
3) Olać, bo znak był centralnie na nowym osiedlu (wiem, że często takie znaki na osiedlach są postawione nielegalnie, przez zarządcę nieruchomości i znak
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2) Olać, może zapomną, albo za 2 lata przyjdzie jakiś mandat z małymi odsetkami


@marcel_pijak: dokładnie to przyjdzie 67,20pln do zapłaty, mniej więcej po dwóch latach tyle mi ściągnął urząd skarbowy brak opłaconego biletu w strefie :)
  • Odpowiedz
@marcel_pijak: tydzien temu znalazlam u siebie na Kurdwanowie taka sama karteczke, zglosilam sie w komendzie SM i zostalam tylko pouczona, 100 zl w kieszeni :) Pani z SM na odchodne powiedziala, ze warto sie zglaszac bo oni i tak w razie niestawiennictwa listownie wzywaja posiadacza pojazdu na przesluchanie w charakterze swiadka/sprawcy.
Polecam pojsc i zachowywac sie uprzejmie a jest duza szansa, ze obejdzie sie bez mandatu ;)
  • Odpowiedz
6 lipca 2017, Bielsko-Biała, ul. Morskie Oko, godz. 23.10 – Oficer dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, iż trzech mężczyzn przewróciło na bok fiata 126p. Fiat miał świeżo zakonserwowane podwozie. W związku ze zdarzeniem zatrzymano młodego mężczyznę, który siedząc w radiowozie, próbował wyczyścić ręce ze śladów samochodowej konserwacji. W toku policyjnych czynności ustalono, że w pobliżu wieżowca zostały uszkodzone cztery samochody osobowe i kontener na używaną odzież. Więcej oraz foto: http://www.nasygnale.bielsko.biala.pl/aktualnosci/35308/przewrocili-malucha-na-bok-foto
grishko - 6 lipca 2017, Bielsko-Biała, ul. Morskie Oko, godz. 23.10 – Oficer dyżurny ...

źródło: comment_EQPd0hMJ0Mw1eu4UO9wA6hdWcKOmFCac.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arveit: W Bielsku-Białej jest wiele miejsc, gdzie mieszkają bezdomni. Największe wrażenie zrobił mężczyzna, który przez długi okres czasu spał pod nieużywanym wagonem towarowym, stojącym na bocznicy PKP Bielsko-Biała Główna.
  • Odpowiedz
Słuchajcie mirki, straż miejska d------a wszystkim co stoją na chodniku wezwanie i chciała kłaść blokady bo rzekomo nie było 1.5m (zmierzyłem i miałem zachowane 1.5m) jak wyszli sąsiedzi zaczęła się imba to się spieszyli i uciekli ale... Chciała mi dac 100zl mandatu ja go chciałem przyjac a ona nie chciała mi go dać tylko wniosek do sądu

Moje pytanie, czy może mi nie dać mandatu jeżeli go chce przyjąć?

#pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#parkowanie #motoryzacja #strazmiejska

Mirki, mam takiego mistrza parkowania na osiedlu. Gość parkuje w ten sposób codziennie i zastanawiam się co z tym zrobić. Jest to zamknięte osiedle ze znakiem "teren zamieszkały" ustawionym za bramą wjazdową, miejsca dla inwalidów oznaczone jest zarówno poziomymi jak i pionowymi znakami. Opłaca się dzwonić na straż miejską? Czy we #wroclaw straż w ogóle fatyguje się do takich zgłoszeń?
miszczu_blady - #parkowanie #motoryzacja #strazmiejska 

Mirki, mam takiego mistrza...

źródło: comment_BL4Gf6MyZ2nK5hvj8EA2gC6YnF4n8C54.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach