Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
wydr

wydr

Dołączył 15 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12103
  • Znaleziska 6452
  • Mikroblog 5651
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 29
Mikuuuus
Mikuuuus
01.06.2026, 09:23:46
  • 108
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Filmik opublikowany przez Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU)
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #drony #swiat #rosjaplonie #samoloty #lotnictwo #sbu
Mikuuuus - 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Filmik opublikowany przez Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy (...

źródło: 1000013254

Pobierz
Mikuuuus - 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Filmik opublikowany przez Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy (...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wydr
wydr 01.06.2026, 10:53:51 via Wykop
  • 4
@Chuopijak: dociążanie skrzydeł żeby podczas wiatru nie bujało. @dktr za przeproszeniem p--------z kocopoły.
  • Odpowiedz
wydr
wydr 01.06.2026, 15:35:50 via Wykop
  • 0
@dktr: mialem na mysli drgania skrzydel podczs silnych wiatrów. To co mi wyslales nie ukrywam ze jest ciekawe. Może opony chronią przed odłamkami ale za to się dobrze palą na samolocie. Ciekawa technika( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wydr
wydr 02.02.2026, 16:01:25
  • 0
Mam Hawei matebook 14 (KLVL-W56W) i chcialem wgrac linuxa. Więc zrobilem to i wszystko dzialalo dobrze z wyjątkiem dzwięku, najpierw glosnik nie odtwarzal rzadnej muzyki tylko cicho trzeszczal a pozniej jak juz sobie z tym poradzilem to byla cisza. Czy jest jakaś szansa zeby wgrac jakiegos linuxa który by działał?
Probowalem Ubuntu 22.04 i spedzilem calą niedziele na konfigurowaniu usuwaniu wgrywaniu ustawianiu i nie wiem na czym jeszcze

#linux #
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wydr
wydr
Autor
02.02.2026, 16:13:02 via Wykop
  • 3
@straszny_cham: mialem wczesniej windows 11 i ze 128 gb pamieci zostaloi mi mnij niz 1gb. Laptopa uzywam do przegladania tresci na internecie i jakiś pierdół. W-------m sie i wgralem linuxa, no i w-------m sie jeszce bardziej.
  • Odpowiedz
wydr
wydr
Autor
02.02.2026, 16:13:42 via Wykop
  • 0
@Bpnn: zawsze moge wrocic do windowsa. Chce tylko wiedziec czy jest jakas szansa
  • Odpowiedz
wydr
wydr
Autor
02.02.2026, 16:21:29 via Wykop
  • 0
@mvmxks: nie musi byc Ubuntu. Całą niedzielę ustawiałem karte dzwiekową, zmieniałem kernel na 6.6
Generalnie wpisywalem mnóstwo komend w terminalu ustawialem jakieś wartości. Wszystko to robiłem z ChatemGPT. Na końcu napisał że nie poleca Ubuntu i moge spróbować MIint 21.3 Cinamone
  • Odpowiedz
wydr
wydr
Autor
02.02.2026, 16:40:06 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wydr
wydr
Autor
02.02.2026, 17:18:44 via Wykop
  • 0
@mvmxks: nie pamietam chyba active (running)
  • Odpowiedz
wydr
wydr
Autor
02.02.2026, 17:21:15 via Wykop
  • 0
@w__k: od Ubuntu 24.04 zacząłem
@fervi: na windows działa wszystko
@psiversum też coś takiego robiłem i bez rezultatów
  • Odpowiedz
wydr
wydr
Autor
02.02.2026, 17:24:19 via Wykop
  • 0
@dziki-wienczyslaw: wszytkie programy takie jak minecraft syna, Ableton miałem powgrywane na inną partycję. Standardowo partycja c: była tylko dla Windows. No i po czasie ze 128 gb zrobiło się 1 gb wolnego miejsca. Nie wiem co zabrało całe miejsce
  • Odpowiedz
wydr
wydr
Autor
02.02.2026, 17:27:33 via Wykop
  • 0
Generalnie to plan był taki że wgram na mojego NUC Home Assistant. Pomyślałem sobie że rozpocznę moją zabawę od czegoś łatwiejszego, to wgrałem se Linuxsa na laptopa( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
wydr
wydr
Autor
02.02.2026, 17:31:46 via Wykop
  • 0
@dziki-wienczyslaw: dzieki. Przyda się jak się nie uda z Linuxem.
  • Odpowiedz
wydr
wydr
Autor
02.02.2026, 17:36:01 via Wykop
  • 0
@sirpingus: bawiłem sie suwaczkami, ustawiłem na 88% i też bez rezultatu
  • Odpowiedz
wydr
wydr
Autor
02.02.2026, 17:46:02 via Wykop
  • 0
@mvmxks: @sirpingus: mam coś takiego Intel BOXNUC5I3RYK, NUC podobno wersja z 8gb ram
  • Odpowiedz
wydr
wydr
Autor
03.02.2026, 19:24:02 via Wykop
  • 4
@mvmxks: @sirpingus @w__k @Reason7322 @sirpingus @khrop
Wybaczcie ze was wolam. Chciałem was tylko poinformowac ze problem rozwiązałem. Mianowicie w Huawei, Linux widzi glosniki jako sluchawki które domyslnie wylacza. Wystarczylo je wlaczyć w alsamixer potem trochę podbić głośność, bo grały trochę cicho i to wszystko. Dziękuję wysztkim za pomoc! ʕ•ᴥ•ʔ Teraz czekam mnie walka z HA. Jak coś to bede pytał. Miłej
  • Odpowiedz
Abadulahoson
Abadulahoson
25.11.2024, 06:40:33
  • 266
Walaszek był chyba architektem tego fortu.
Fort Tolukko w Indonezji.

#heheszki #kapitanbomba
Abadulahoson - Walaszek był chyba architektem tego fortu.
Fort Tolukko w Indonezji.

...

źródło: temp_file3993167157171763644

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wydr
wydr 25.11.2024, 19:09:01 via Wykop
  • 0
@Abadulahoson: pa Tera!
wydr - @Abadulahoson: pa Tera!

źródło: 1000025031

Pobierz
  • Odpowiedz
K.....6
konto usunięte 27.02.2024, 08:17:39
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wydr
wydr 28.02.2024, 15:19:19 via Wykop
  • 0
@D00msday: mało tego rosja może nie przystąpić do wojny, więc bić się będą Polacy z Polakami
  • Odpowiedz
PIGMALION
PIGMALION
11.01.2023, 13:31:23 via Android
  • 71
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wydr
wydr 11.01.2023, 15:53:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PIGMALION: wyślij na priv
  • Odpowiedz
wydr
wydr 11.01.2023, 17:25:59
  • 0
@PIGMALION: juz
  • Odpowiedz
runnerrunner
runnerrunner
08.01.2023, 07:46:08
  • 1020
Absolutnie najbardziej mega wciągająca książka, jaką przeczytałeś/przeczytałaś w swoim życiu to: Może jakaś nitka?
Można wstawiać po 2-3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ksiazki #czytajzwykopem #lubimyczytac #biblioteka
runnerrunner - Absolutnie najbardziej mega wciągająca książka, jaką przeczytałeś/prze...

źródło: comment_1673163964jwVyDqzcDXYR2OLTYeZlq6.jpg

Pobierz
  • 379
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wydr
wydr 08.01.2023, 13:51:56
  • 0
@runnerrunner: taktyk
  • Odpowiedz

746

MacBook Pro M2 osiąga aż 108 stopni C i się dławi. Nawet Intel był chłodniejszy

MacBook Pro M2 osiąga aż 108 stopni C i się dławi. Nawet Intel był chłodniejszy

Nowy MacBook Pro osiąga niesamowicie wysokie temperatury, co kończy się obniżeniem taktowań i znacznym spadkiem wydajności. Gdy się schłodzi, znów się zagrzeje i zbije taktowania i tak w kółko. W efekcie eksport materiału 8K RAW trwa dłużej niż w starszym M1.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 03.07.2022, 17:46:25
  • 434
  • #
    technologia
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    komputery
  • #
    pcmasterrace
  • #
    laptopy
wydr
wydr 04.07.2022, 03:14:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • -4
tekst
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wydr
wydr 29.06.2022, 17:08:21
  • 0
Działa wam plusx?

#plusx
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

knopiczka
knopiczka
knopiczka
29.06.2022, 17:54:53
  • 0
@wydr: tak
  • Odpowiedz
zdenek_smetana
zdenek_smetana
zdenek_smetana
29.06.2022, 19:16:27
  • 0
Na TiviMate nie chciał mi działać, a włączyłem SSIPTV na WebOs i działał normalnie.
  • Odpowiedz
CulturalEnrichmentIsNotNice
CulturalEnrichmentIsNotNice
05.02.2022, 12:45:40
  • 109
#zabawki #malymajsterkowicz #80s #90s #nostalgia #30plusclub #gimbynieznajo
CulturalEnrichmentIsNotNice - #zabawki #malymajsterkowicz #80s #90s #nostalgia #30plu...

źródło: comment_1644065073qsb6RM4vXribRvL4QRElZx.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wydr
wydr 05.02.2022, 18:27:42 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@motokate: w życiu większego gówna nie miałem jako zabawki. No może jeszcze klocki drewniane śmierdzące jakaś chemią. Powiedz mi co z tego można było zrobić?
  • Odpowiedz
wydr
wydr 26.12.2021, 07:40:41
  • 0
Cześć Miruny. Potrafi mi ktoś wytłumaczyć jak skonfigurować IPTV Smarters. Mój problem polega na tym że nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedniego linka do listy.
Dodam że moim dostawcą jest PlusX

#teleelevidenie #iptv #plusx
wydr - Cześć Miruny. Potrafi mi ktoś wytłumaczyć jak skonfigurować IPTV Smarters. Mój...

źródło: comment_1640504388O0u6nMLwir0nKqyPZacC2S.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wydr
wydr
Autor
26.12.2021, 08:17:29
  • 0
@puniek: Normalnie mam podpięty pod TV laptop z Kodi ale mam wrażenie że obraz ciągle klatkuje stąd też pomysł żeby uruchomić na jakimś programie który mogę zainstalować w TV Samsung. Jeżeli w sklepie Samsunga śą jakieś lepsze alternatywy to z chęcią przetestuję.
  • Odpowiedz
wydr
wydr
Autor
26.12.2021, 08:22:18
  • 0
@puniek: jeszcze nic nie instalowałem na tym tv. Muszę spróbować. A tak z innej beczki to nie ma możliwości odpalenia plusx na IPTV smarters?
  • Odpowiedz
wydr
wydr
Autor
26.12.2021, 08:28:34
  • 0
@puniek: kolejny raz mi pomagasz. Zabieram się do pracy. Napiszę jak mi się uda lub nie uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wydr
wydr
Autor
26.12.2021, 09:06:09
  • 0
@puniek @zojmers: wszystki śmiga(。◕‿‿◕。) Dzięki puniek!
  • Odpowiedz
wydr
wydr 21.11.2021, 16:19:44
  • 0
Jak można założyć tam konto? Chciałem mieć polską tv za granicą i chyba mnie to przerasta. Pomoże ktoś?
#teleelevidenie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wydr
wydr
Autor
21.11.2021, 16:31:45 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@puniek: a jest jakaś alternatywa?
  • Odpowiedz
wydr
wydr
Autor
21.11.2021, 16:32:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@puniek: tam też nie ma jak się dostać
  • Odpowiedz
wydr
wydr
Autor
21.11.2021, 16:34:28 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@puniek: czy ty masz kogoś kto może to zrobić?
  • Odpowiedz
wydr
wydr
Autor
22.11.2021, 05:20:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yebat: już za późno. Zobaczę co z tego wyjdzie
  • Odpowiedz
DwieLinieBOT
DwieLinieBOT
23.06.2021, 10:00:05 via dwie-linieBOT
  • 69
Wszyscy się zatrzymali, aby przepuścić godziny później zmarła

https://www.wykop.pl/link/6159345/wszyscy-się-zatrzymali,-aby-przepuścić-kaczki.-kierowca-mercedesa-je...
https://www.wykop.pl/link/6159625/szpital-w-wejherowie-odesłał-kobietę-do-domu.-trzy-godziny-później-zmarła

O co w tym chodzi?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wydr
wydr 23.06.2021, 15:24:07
  • 1
@rio574: wiadomo( ͡º ͜ʖ͡º)
wydr - @rio574: wiadomo( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: comment_1624461828Ux0XE0UR8mwFnSnRW422au.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
szczypta
szczypta
02.04.2021, 13:02:03 via iOS
  • 4
Spacerowałem sobie z rana z pieskiem po swoim osiedlu domków jednorodzinnych circa gdzieś o 8. Nie ukrywam, że bez maseczki, bo o tej godzinie to jedynie koty po ulicy chodziły, gdy to nagle zza moich pleców sygnał policyjny, pan policjant prosi o podejście do radiowozu. No i gadka szmatka, czemu pan bez maseczki, tłumacze ze chorowałem, jestem zaszczepiony i że trochę żart nosić maseczkę jak nikogo nie ma na ulicy. Pan powiedział
szczypta - Spacerowałem sobie z rana z pieskiem po swoim osiedlu domków jednorodzinny...

źródło: comment_1617368523icDWXWeoQzOtKDAp0EChku.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wydr
wydr 02.04.2021, 13:07:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szczypta: a ty przyjąłeś ten mandacik?
  • Odpowiedz
Dzieci_z_Choroszczy
Dzieci_z_Choroszczy
01.03.2021, 03:15:22 via Android
  • 8
#choroszczfood
W ogóle to beka że takie małe lody robiom teras ʕ•ᴥ•ʔ
DziecizChoroszczy - #choroszczfood
W ogóle to beka że takie małe lody robiom teras ʕ•...

źródło: comment_1614568522eI5eY2XZdGRNLH3TLLP4r3.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wydr
wydr 01.03.2021, 09:16:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dzieci_z_Choroszczy: to są lody dla wszystkich poniżej 179cm
  • Odpowiedz

443

Prostytutki żądają zgody na powrót do pracy. Będą protestować.

Prostytutki żądają zgody na powrót do pracy. Będą protestować.

Prostytutki w Holandii zamierzają protestować przeciwko wykluczeniu ich profesji z listy zawodów "kontaktowych", które zostaną przywrócone do pracy w ramach zapowiedzianego przez premiera Marka Ruttego luzowania koronawirusowych obostrzeń w kraju.

veiru
z
rmf24.pl
dodany: 26.02.2021, 06:49:01
  • 87
  • #
    europa
  • #
    holandia
  • #
    biznes
  • #
    covid19
  • #
    koronawirus
wydr
wydr 26.02.2021, 17:01:17
  • 9
@DEATH_INTJ: Cholera wie. Ciekawe czy będzie to protest włoski ( ͡º ͜ʖ͡º)
wydr
wydr 22.01.2021, 07:26:48
  • 0
Po latach przerwy i grania w różne royale wróciłem do bf3. Poczułem się jak w domu. Strasznie tęskniłem za serwerami które możesz sobie wybrać i na których siedzi jakiś admin.
#bf3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

47

Sztuczny plastikowy śnieg w Hiszpanii pali się na czarno? To naturalne zjawisko

Sztuczny plastikowy śnieg w Hiszpanii pali się na czarno? To naturalne zjawisko

W rzeczywistości wszystko zależy od użytego źródła płomienia. Winna za dziwny kolor i zapach jest użyta zapalniczka, a dokładniej butan, czy też płyn do zapalniczek, którym jest wypełniona. Jako produkt spalania powstaje sadza, która zbiera się na śniegu i tworzy czarną warstwę.

konto usunięte
z
fakenews.pl
dodany: 13.01.2021, 21:37:28
  • 15
  • #
    europa
  • #
    zima
  • #
    hiszpania
  • #
    teoriespiskowe
  • #
    fakenews
  • #
    atakzimy
wydr
wydr 14.01.2021, 14:13:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Fantomas-wawa: I czego to dowodzi? W wodzie również wykryli drobinki plastiku. To co woda też się pali jak plastik?
JENDZA
JENDZA
24.12.2020, 07:41:51 via iOS
  • 101
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wydr
wydr 24.12.2020, 11:47:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JENDZA: hmmm stopy pianisty( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dziki_dziki
dziki_dziki
dziki_dziki
22.12.2020, 06:44:37
  • 3
Kilka moich dobrych akcji z tarczą i nożami z grabieży warzone. #warzone
dziki_dziki - Kilka moich dobrych akcji z tarczą i nożami z grabieży warzone. #warzon...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wydr
wydr 23.12.2020, 10:10:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.07.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.03.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking