Mireczki,

spotkałem się z sytuacją kiedy zwyczajnie przechodząc jacyś pijani goście zaczęli mi ubliżać. Typowe #sebixy. Szczerze zlałem ich, jednak oni nadal darli się na całą ulicę i ubliżali również innym. Czy w takich sytuacjach warto dzwonić na policję? Czy takie sytuację po prostu zlać.

#sebix #policja #strazmiejska
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale miałem wczoraj przygodę ze #strazmiejska w #krakow
dostałem blokadę na koło. zadzwoniłem po nich i mieli dojechać do 15 min.
W ostateczności okazało się, ze przyjechali po ponad 30 min i różowy po którego miałem jechać zdążył do mnie przyjść w tym czasie, dzięki czemu zamiast płacić 100zl to kazał mi zabrać swojego różowego na kolacje.
Także nawet strażnicy miejscy to ludzie :)
I trochę #wygryw
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś może mi wyjaśnić sens zakładania blokady na koło przez straż miejską? Skoro gość źle zaparkował to chyba lepiej aby jak najszybiej się ulotnił z tego miejsca a mandat powinien przyjść pocztą jak za fotoradar + za wycieraczkę notka, że dostał mandat, który przyjdzie pocztą. #strazmiejska #logikaniebieskichpaskow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@ethics
Chodzi o karę chyba.
Dla niektórych dwie stówki to żadna karta i dalej będą parkować źle.
A jak w grę wchodzi zablokowanie samochodu na pół dnia, to się niejeden zastanowi.
  • Odpowiedz
Czy można w ogóle kogoś zgłosić przez neta za tworzenie zagrożenia dla rowerów i ogólnie łamanie przepisów? Zrobiłem zdjęcie, które oczywiście zamieszczam poniżej. A do rzeczy!
Zwykle jestem mocno wyrozumiały dla wielu zachowań, auta są ważne i przydatne. Ale to tutaj to przegięcie - nie pierwszy, nie ostatni raz, bo bardzo często staje samochód towarowy w miejscu w którym powoduje sporo problemów:
1) Zasłania światła dla rowerów - nie wiadomo czy można skręcić i
Loloman - Czy można w ogóle kogoś zgłosić przez neta za tworzenie zagrożenia dla rowe...

źródło: comment_yfzWukt7yOU9nY2tUWtn4MfrvFxwaU1X.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DeXteR25: Rozwozi towar - ale patrząc na to że często tam jestem w tyych smaych godzinach +-20 minut i on też często jest... denerwuje. Tym bardziej że wisi mi to że dostarcza towar skoro powoduje olbrzymie utrudnienia. Nawet jak to 5 minut, do tragedii wystarczy 5 s. czasami. Niech se parkuje gdzie indziej, albo jakoś wjedzie na chodnik wcześniej czy coś. Równie dobrze mógłby się zatrzymać przed światłami dla aut
  • Odpowiedz
@canto: Nie nie nie. Tam są drugie małe światła dla rowerzysty skręcającego przed autami - zerowa widoczność, dopiero jak miniesz tego dostawczaka to je widzisz.
I nie, miejsca jest mniej, to mocno węższy pas + wystaje Ci lusterko + nie czujesz swobody przez listwę oddzielającą Cię od samochodów + może otworzyć drzwi.
Jak nie rozumiesz i nie znasz sytuacji to pytaj, a nie rób z siebie debila. Jeśli uważasz to
  • Odpowiedz