@Zdejm_Kapelusz: widziałam wczoraj miejsce zdarzenia zaraz po wypadku - dwa radiowozy, dwa wozy strażackie i dwa wozy SM. Jak u mnie pod pracą był wypadek śmiertelny to nie było takiej ekipy ratunkowej.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zgłoś zakłócenie miru i porządku domowego


@codi_krk: przecież oni mu nie wbili z tą imprezą do mieszkania więc jakiego miru domowego?
normalne zakłócanie spokoju..

czegoś takiego jak cisza nocna
  • Odpowiedz
  • 18
@kielonek Przecież napisałem że nie było po nim tego widać. Równie dobrze mógł mieć cukrzycę i by tam zdechł jak pies bo podludzie mieliby takie podejście jak ty. Szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz
Mirki dostałem wezwanie na straż miejską za nieprzestrzeganie znaku B-36 (zakaz zatrzymywania się). Dostanę mandat czy mogę liczyć na upomnienie? Iść w ogóle, co mi mogą zrobić jak nie przyjdę? xD Dodam, że stanąłem na Krakowskiej, tam zlikwidowali ostatnio dużo miejsc parkingowych, tego znaku zwyczajnie nie zauważyłem, inne auta też tam stały.
#krakow #strazmiejska #prawo
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałam donieść na somsiada, że pali jakimś syfem i całe os. Kopernika w #poznan śmierdzi, znalazłam 3 numery do #strazmiejska 2 numery ze strazy miejskiej na Grunwaldzie nie odpowiadają, a numer ogólny dla Poznania każe czekac w kolejce bo linia zajęta, ale za kazdym razem po 3 minutach czekania sam się rozłącza. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#smog #zalesie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jokker: skoro był zakaz zatrzymywania, to znaczy, że zarządca drogi uznał, że postój samochodu stanowiłby zagrożenie, np. uniemożliwiłby przejazd samochodowi straży pożarnej. Poważnie? Muszę ci takie elementarne rzeczy tłumaczyć?
  • Odpowiedz