Kolejny modelik do mojej kolekcji radiowozów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polonez Caro w malowaniu Straży Miejskiej z Wodzisławia Śląskiego.

Straż Miejska Wodzisławia Śląskiego została powołana w 1990 roku. Pierwszym samochodem służbowym był wysłużony Volkswagen Passat B2, który został podarowany przez władze miasta Gladbeck. Samochód pełnił służbę gdzieś do przełomu 1996/1997 roku, kiedy został zastąpiony przez Poloneza Caro o numerze rejestracyjnym KAC 5900. Była to wersja napędzana silnikiem wysokoprężnym od Citroena o pojemności
PiotrekW115 - Kolejny modelik do mojej kolekcji radiowozów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polonez Caro w...

źródło: comment_JAhUbTSBHPCq8NBiYvESGY4VaQIAKZ9O.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarianoaItaliano: Najważniejszą częścią mojej kolekcji są modele polskich radiowozów - MO, Policja, WOP, SM. Na chwilę obecną 62 sztuki: http://modelewladka.blogspot.com/p/modele-polskich-radiowozow-1944-2017_22.html

Autobusy mam dwa - Jelcza-Berliet PR100 i Jelcza 272 MEX. Oba fabryczne( ͡° ͜ʖ ͡°) Jelcz 272 MEX pojedzie do kolegi modelarza, by zrobił z niego modelik z prawdziwego zdarzenia( ͡º ͜ʖ͡º) Póki co muszę skompletować żywiczne i blaszane dodatki.
PiotrekW115 - @MarianoaItaliano: Najważniejszą częścią mojej kolekcji są modele polsk...

źródło: comment_1VUVl9dZcBxsC7OIhgtuwY9JnkaOFVSG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
#warszawa #strazmiejska

Mirki! Pytanie o Wasze doświadczenie z mandatami od Straży miejskiej.

Sprawa wygląda tak:
Do domu rodzinnego trafił list od Straży Miejskiej w Warszawie mówiący, że odstępują od wniosku o przesłuchanie mnie jako podejrzanego o wykroczenie (złe parkowanie) i wystosowują wniosek do Sądu Rejonowego by traktować mnie jako oskarżonego.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chuck92 Pojechać i wyjaśnić. Pokażą Ci zdjęcie i będziesz miał pewność. Jak już skierowali sprawę do sądu to czekać na wezwanie i wtedy xsplacic jeśli serio źle parkowales.
A rodzicom powiedzieć aby nic nie odbierali bo teraz masz problemy przez to.
  • Odpowiedz
@chuck92: ja pierdziele, co za szajs ludzie odstawiają, żeby nie zapłacić 100zł (mimo własnej winy) XD

zapłać i z głowy, a jak wg ciebie parkowałeś dobrze i się bulwersujesz, to chociaż nie jęcz że nie masz czasu tam jechać
  • Odpowiedz
Znalazłem dzisiaj za wycieraczką samochodu kartkę od straży miejskiej wzywającą do stawienia się w siedzibie referatu z powodu złamania art. 92 kodeksu wykroczeń (niestosowanie się do znaku T-30). Problem w tym, że takowy znak nie znajduje się na początku tejże ulicy, więc nie miałem szansy go zobaczyć. Znak znajduje się jedynie na końcu tejże ulicy, jednakże w tej sytuacji myślę, że ewentualne ukaranie mnie byłoby bezzasadne przez wzgląd na nieprawidłowe oznakowanie ulicy.
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robertx: no właśnie znalazłem w necie info, że tego typu wezwania mogą sobie w kieszeń wsadzić :)
@A_T_R: te 70% chciało zaoszczędzić trochę miejsca parkingowego, bo parkując skośnie zajmujemy jednak tego miejsca mniej, aniżeli w sytuacji, w której parkujemy równolegle. Na niektórych drogach - jak na tej, na której postanowili mi wypisać ten świstek - ma to naprawdę spore znaczenie. No ale przepis jest przepis, wiadomo.
  • Odpowiedz