Notorycznie ludzie parkują u mnie pod blokiem na chodniku mimo miejsc parkingowych przy ulicy przez co noe da się przejść z wózkiem dziecięcym. Tylko jak mam trafić na wariata który zacznie mnie nachodzić bo weźmie adres z protokołu SM to nie wiem
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
614
Najpopularniejszy warszawski przystanek autobusowy.

Darmowe parkowanko zawsze na propsie.
z- 173
- #
- #
- #
- #
- #
- #
7
Wąż na Pradze. Interweniował Ekopatrol

Mieszkanka Pragi po przebudzeniu zobaczyła w swoim mieszkaniu pełzającego węża. Przerażona wezwała Ekopatrol Straży Miejskiej.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Notorycznie ludzie parkują u mnie pod blokiem na chodniku mimo miejsc parkingowych przy ulicy przez co noe da się przejść z wózkiem dziecięcym. Tylko jak mam trafić na wariata który zacznie mnie nachodzić bo weźmie adres z protokołu SM to nie wiem
Akurat w przypadku nieprawidlowego parkowania takie dane nie są wymagane, bo strażnik który przyjdzie na miejsce sam zauważy znak I samochód który przy nim stoi, więc twoja osoba jako świadek nie będzie potrzebna.
8
Na kąpielisku w Krakowie mężczyzna fotografował intymne części ciała dziewczynek

Mężczyzna fotografował na Bagrach dziewczynki ubrane w kostiumy kąpielowe, kadrując ich części intymne.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
2
Sopot: Bez taryfy ulgowej dla źle parkujących! Do patroli SM przyłączy się ZDiZ

W najbliższy weekend, 19 i 20 czerwca, Straż Miejska będzie patrolować sopockie ulice zwracając szczególną uwagę na nieprawidłowo zaparkowane samochody i zagrażające bezpieczeństwu porzucone hulajnogi. W dodatkowych patrolach będą uczestniczyć także pracownicy Zarządu Dróg i Zieleni.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
848
Zwykły bohater na jakiego nie zasługujemy :)

Strażnik Miejski to odpowiedzialny i wymagający zawód. Nie każdy może go wykonywać xD
z- 74
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Art. 145. [Zaśmiecanie miejsc publicznych]
Kto zanieczyszcza lub zaśmieca miejsca dostępne dla publiczności, a w szczególności drogę, ulicę, plac, ogród, trawnik lub zieleniec, podlega karze grzywny do 500 złotych albo karze nagany.
Domyślam
- 0
- 0
#golebie #zwierzaczki #zwierzeta #radom
- 128
Odpowiedzi szukajcie w tekście na stronie: https://bit.ly/3fWcVQC
_
@Bielecki @wykopowicz_z_kobierzyna @syn_kolezanki_twojej_starej @Sababukin @wcale_mnie_tu_nie_bylo
@
źródło: comment_1622443847OdgYsgB5K17PP3V1R9yMDU.jpg
Pobierz- 25
- 2
4
Spór kierowców i strażników o opłaty parkingowe

Sandomierscy strażnicy miejscy pod ostrzałem negatywnych opinii części mieszkańców. W mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja o nadgorliwości funkcjonariuszy i szukaniu pieniędzy z mandatów na siłę. Punktem wyjścia był wpis pana Piotra, który kilka dni temu zaparkował samochód na...
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 162
Wołam
źródło: comment_162185537738uVCCZD6uCHxLLrmxD3sb.jpg
Pobierz- 9
- 8
- 3
#graty #warszawa #strazmiejska
i jeszcze chyba tag: #osiedlowykonfident
wołam @marian1881 bo działamy na jednym obszarze
źródło: comment_16212417352uJKYrGoLYcQ931JcuVmNU.jpg
PobierzTo jakaś ulica obok budowy metra na Zaciszu?
@mietkomietko: Jak nie ma tablic to nie zagraża bezpieczeństwu, więc sprawa idzie normalnym tokiem
- 0
#
źródło: comment_1620457202kvUFTVvvM3vM7K7mkh4TYb.jpg
Pobierz#strazmiejska #prawo #samochody #warszawa
- 1
- 0
#warszawa #samochody #strazmiejska
Zostaje tylko sąd?
@sprintel: raczej tak ale powiedz mi jak to możliwe że masz adres zamieszkania pod którym nigdy nie byłeś?
- 1
8
Wrak wrasta w ziemię i obrasta krzewami. Ale straż miejska... bezsilna

- Udało się z przyczepą kempingową zajmującą miejsce postojowe, to dlaczego ma się nie udać z 10-letnim wrakiem.
z- 11
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
#motoryzacja #samochody #mandat #strazmiejska
- 0
dla SM przygotowanie wniosku to żadna zabawa, od zera przygotowanie to 15 minut, a pewnie mają gotowe wnioski zapisane na kompie, gdzie wkleją tylko twoje dane osobowe, jako załącznik wpiszą twoje wyjaśnienie, dołączą oryginał do wniosku i zaniosą na kancelarię..
oni jak i policja mają swoje procedury za przestrzeganie których odpowiadają przed przełożonym, więc nawet jeśli
- 0


















czy można się jakoś odwołać od mandatu za #parkowanie w #warszawa?
Opis sytuacji:
Mój tata otrzymał dziś pismo (na niego jest zarejestrowany samochód) od #strazmiejska, że musi wskazać, kto użytkował auto w danym czasie, ponieważ zostało popełnione wykroczenie - parkowanie na skrzyżowaniu (szczerze mówiąc nie pamiętam, czy faktycznie w tym dniu popełniłem takie wykroczenie, żadnego zdjęcia, ani dowodu nie dołączyli). Do zapłaty jest
@Kamzil:
oczywiście, że możesz się odwołać
co nie zmienia faktu, że niewiele