Patrzcie jaki pie.rdolnik się zrobił.

Doszedłem już do levelu że mogę mierzyć się z 6 przeciwnikami, na początek produkuję samych Rycerzy, co daje mi komfort pobicia 3 przeciwników (tu na obrazku żółtego też pokonałem bo zniszczyłem mu zamek), ale potem już komp zaczyna produkować Pikinierów i robi się nieciekawie

#tzar #staregry #nostalgia #gry #strategie
Arboree - Patrzcie jaki pie.rdolnik się zrobił.

Doszedłem już do levelu że mogę mier...

źródło: pierdolnik

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie znacie dobre, stare gry point and click, w których NIE MA możliwości przemieszczania się pomiędzy lokacjami (np. przez otwieranie mapy)? Chodzi mi o coś takiego jak w Jack Orlando: https://lparchive.org/Jack-Orlando/Update%2003/3-Clipboard01.png

Nie podchodzi mi coś takiego i szukam gry, gdzie przemieszczanie się bohaterem jest bardziej prostoliniowe. Nie mam nic przeciwko wymagającym zagadkom, po prostu męczy mnie latanie w tę i z powrotem między tymi samymi miejscami.

#pointandclick #gryprzygodowe
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, znacie gry w których dowodzi się jakąś grupą, oddziałem czy czymkolwiek innym ale będąc jego częścią?

Chodzi mi o gry z widokiem z pierwszej lub trzeciej osoby, nie o strategie a coś pokoju Freedom Figters, SWAT 4 czy Brothers in Arms. Lubię gdy podczas przechodzenia gry towarzyszą mi przyjazne postacie a nie że muszę ciągle samemu zabijać setki wrogów, no i fajnie byłoby gdybym mógł wydawać polecenia tym przyjaznym postacią no
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#skany #staregry #gry

Wrzucam powoli numery Clicka, gdyby ktoś był zainteresowany :)
Dokończony rocznik 2007 i właśnie poszedł 2008, jak się uda to jutro będzie 2009.
Wrzuciłem tez kilka Fantasy - brakujące 3 numery planuje za tydzień, oraz lepsze skany pierwszych numerów :)

https://archive.org/details/@motorbreath87
motorbreath87 - #skany #staregry #gry

Wrzucam powoli numery Clicka, gdyby ktoś był z...

źródło: 351525995_989984045347274_4814017025759779573_n

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wie ktoś jak odpalić stare gry na windows 10? albo raczej żeby dobrze chodziły, głownie chodzi mi tylko o jedną, the mummy. Odpala się normalnie ale tak jakby mi miało zaraz laptopa w-----ć w kosmos
#staregry
mmmod - Wie ktoś jak odpalić stare gry na windows 10? albo raczej żeby dobrze chodził...

źródło: themummy

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mmmod Poza trybami zgodności trzeba szukać dedykowanych sposobów (ustawienia windowsa, łatki) dla każdego tytułu. Gra była też na Play Station, to możesz odpalić tą wersję na emulatorze.
  • Odpowiedz