Wpis z mikrobloga

#staregry

Gram pierwszy raz w życiu w grę co ma 26 lat i powiem, że wciąga jak bagno.
Świetny przykład, że dobry pomysł i wykonanie potrafi dawać tyle samo frajdy co w czasach premiery.
Gra bardzo trudna od połowy. Wymaga przemyślenia strategii i wielu prób.

Nie mam pojęcia jak w czasach bez Internetu ludzie w to grali. Nigdzie w instrukcji nie ma napisane o kombinacjach ofiar. Trzeba było samemu kombinować (o ile ktoś w ogóle na to wpadł) co z czym łączyć.
Dodatkowo wiele szczegółów trudnych do uchwycenia. Np. macki nie zdobywają doświadczenia w siłowni tylko w legowisku nad wodą (kto by na to wpadł ?)
Gra wybitna. I to przejście z 2D na 3D - niesamowite wizje mieli wtedy ludzie i aż dziw że współczesne komputery to dźwigały.
Pobierz buddookan - #staregry 

Gram pierwszy raz w życiu w grę co ma 26 lat i powiem, że wci...
źródło: images
  • 5
@buddookan
Były czasopisma pokroju gamblera gdzie miałeś wkładki i opisane np. kombosy z bijatyk czy właśnie tego typu sprawy. Internet jedynie ułatwił przepływ informacji i tym samym zabrał moim zdaniem dużo przyjemności z rozgryzania tego typu tematów samemu właśnie.

A Dungeon Keeper przede wszystkim miał mega klimat chociaż jak w to grałem miałem pewnie z 10 lat więc może to tylko nostalgia.
A Dungeon Keeper przede wszystkim miał mega klimat chociaż jak w to grałem miałem pewnie z 10 lat więc może to tylko nostalgia.


@burnthefires: klimat dalej jest świetny, grafika i udźwiękowienie robią super robotę. Przeszedłem tę grę ze 2-3 lata temu i dalej jest super, moja ścisła topka najlepszych gier wszechczasów.